Отговори
# 720
  • Мнения: 93
А и честито  и да са живи и здрави новите октомврийски попълнения Simple Smile    bouquet

# 721
  • Мнения: 4 859
Честито на Плодчетата и Ан  bouquet  bouquet
Живи и здрави да растат бебчетата за радост и гордост на семействата им,а на мамите скорошно възстановяване Hug

Izgrqvashto Slance,още ли те болят бъбреците?Ох,хайде да раждаш,че да ти мине всичко HugАз като съм говорила с док и личната,ми бяха казали ,че е възможно да се получат проблеми с бъбреците последния месец,особено на такива като нас,с предишни оплаквания и да си пускам урина всяка седмица,което аз не правя  EmbarassedАма този панадол незнам с какво ще ти помогне  ooooh! Какво ти казаха,даде ли урина?

gali_portokali,това което сподели е просто ужасяващо #Cussing out Какви са тези бабешки,с извинение,начини за определяне състоянието на бебето-10 мърдания за 12 часа ShockedТи вече 9 месеца го носиш ,и ако нещо те притеснява би трябвало да ти обърнат повече внимание,за твое успокоение поне!Пък това касапско пребъркване ......и коментара,че все едно не кървиш достатъчно #2gunfire #Cussing out Дано поне сега като са махнали тапата беб тръгне да излиза до някой и друг ден Praynig

# 722
  • Мнения: 428
Абе аз не бях и чувала да броиш колко пъти рита за час ли за ден ли. Какво значи едно ритане не ми е ясно. Мойта беба се е случвало да спи с часове и да не мърда и като почне да се преобръща та не спира и кое се брои за едно ритане едното преместване на бебето или поредицата от движения. Това ми звучи супер тъпо па и да седна да броя.

# 723
  • Мнения: 843
Честито, plod4etata. Да е жив и здрав малкия юнак.

За пулса - аз съм с ускорен пулс още от първата бременност. Не ми пречи, не го усещам дори. Но обикновено ми е между 90 и 100, а кръвното ми е много ниско.
И аз съм така с кръвното. Опитвам се с дишането да го регулирам като вдишмам бавно през носа. И на жк знае док. Поне 2 пъти съм му казвала,но нищо не предписа. Моя си аг още в 4 мес. Му казах и вика така ще е и може да смуча валидол, но избягвам. Но напоследък и това не ми помага. Скоро ще се освободич от дребните "екстри" Simple Smile

# 724
  • гр. София
  • Мнения: 12
Plod4etata,честит ти юнак,много да ви радва и слуша : *
А какво става с Julie18,как мина всичко?  Simple Smile  bouquet
Честито и на всички останали мами  Crazy Hug

# 725
  • Мнения: 193
Честито на Плодчетата и Ани. Нека да са здрави и много щастливи.

# 726
  • Мнения: 192
Гали съжалявам, че така си се почувствала.
Момичета не е до дискриминация. Тук просто системата им е различна. Първо в BG вие ходите на преглед при специалист акушер-гинеколог, нас тук ни преглеждат само акушерки. Доктор може да видиш само ако има проблем с бебето или с майката. Второ тези акушерки си вършат само едно - тестче на урина с едни хартиени лентички, мерят кръвното ти, слушат бебето за около минута, опипат ти корема и хайде чао. Аз затова смятам ,че по-добре да отидеш в болницата, в MAY - там са по в час и обръщат повече внимание от тия акушерки в GP surgery-тата.
Прегледът за разкритие и това да ти махнат тапата са много кофти и болезнено наистина. Знам го от опит защото с предната бременност ми го правиха. Нормално е после да има кървене. Ехограф тук не правят просто така. По здравна каса ти се полагат два и толкова. Замислете се,че и в BG само два ехографа са платени по здравна каса, но всяка жена ходи на частни  прегледи всеки месец. Тук обаче е много скъпо и хората не ходят, не само българките и англичанките не ходят.
Гали поне са ти записали тоновете. Не се тревожи, мила. Стискам палци скоро да родиш и ти желая много леко да мине! Praynig
 И аз имам познати,които много тежко раждаха тука- с дни, само и само да е естествено ,че секциото им струва по-скъпо на тукашната здравна каса. Вае пак от родилките пари не могат да вземат, както в България. И накрая се стига до системи с окдитоцин, до форцепс , вакуум и т.н. В BG пък бързат да те.срежат. И това не го одобрявам .
 И аз да се оплача пък - днес не ми е ден. Ядосах се на детето ,че не яде (много е злояд) и се развиках. После майка ми скочи срещу мен, скарах се и с нея, направо истерясах, ревах... Sad После се сдобрихме де, но така взе да ме стяга корема...... #Crazy Не знам на хормони ли се дължи или откачам вече, но много лесно избухвам. И за капак майка ми взе да ми мърмори каква майка съм била..., защо така съм се карала на сина ми.

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 04:11 от 4erveno6iika

# 727
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 420
Момичета, влизам да ви кажа, че съм много щастлива баба - aniii_b днес роди момиченце Емилия. Раждането е нормално, мама и бебе са добре  Hug

# 728
  • Мнения: 227
Честита принцеса на aniii_b! Да е жива и здрава и много да ви радва Hug mama iasi, колко голяма се роди Емилия, сподели, за да я напишем на първа страничка  Wink

4erveno6iika, аз също напоследък съм много нервна. Доста викам вкъщи и на детето най-вече, после съжалявам, ма явно е от хормоните.

# 729
  • Мнения: 146
Еххх,всяка сутрин да започва с такава хубава новина  Hug Честита дъщеричка Ани  Heart Eyes Да е жива и здрава и мноооого щастлива малката Емилия.
На мен май снощи ми падна тапата  newsm78 Дано да избутам до сряда-тогава съм на преглед  Praynig
Нервните пристъпи няма да ги коментирам  hahaha Направо съм като бомба със закъснител и без да искам си търся причина да се скарам с най-близките  #Crazy откачена работа.
Усмихнат и пълен с бебенца ден  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 592
lady_gothic Оф още цяла нощ се измъчих Shocked Shocked Не съм пускала урина щото днес ще хода при АГ-то към 11:30ч да видим какво ще го измъдрим ooooh! ooooh! ooooh! Tired Tired
Писна ми чак и да се оплаквам вече #Cussing out #Cussing out #Cussing out не знам на ММ сигорно му писна 2 дена  Thinking Thinking Почти не съм спала  #2gunfire #2gunfire и се чуствам много изморена  Tired Tired

Хайде честити бебчета да са живи и здрави и все така да расте Дружинката ни!  bouquet  bouquet  bouquet

# 731
  • Мнения: 407
Честито бебче на мама АНИ Simple Smile Да са мног здрави и щастливи   bouquet  bouquet  bouquet
Това за УК направо е ужасно...чак започвам да се радвам,че не бях такъв инат и наистина да отида само за едно раждане там  Rolling Eyes Тук ходя при много добър лекар и то по ЗК и всеки път ме гледа на ехо-сега от близо 2 месеца- всяка седмица,нищо ,че с еполагат само 2 ехота Simple Smile
Айде още бебенца днес Simple Smile Аз след малко отивам на преглед и се надявам доктора да каже днес или утре,че ще се ражда  Laughing

# 732
  • Мнения: 251
Честити бебенца на Ан и ани б, да са ви живи и здрави момичета и много да ви радват!   bouquet

Нещо ми се струва че, има затишие, момичета няма ли нови бебчета във фб групата?

# 733
  • Мнения: 16
На 9.10. Излезе на бял свят нашата принцеса Тереза 2870 49см.Секцио.
Всичко мина нормално

# 734
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
На 9.10. Излезе на бял свят нашата принцеса Тереза 2870 49см.Секцио.
Всичко мина нормално

ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet  bouquet
Много до ви радва малкото съкровище. newsm32 newsm32 newsm32

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт