Отговори
# 45
  • Мнения: X
Добро утро, момичета !  Heart Eyes
Гледам, че обсъждате болката в срамната кост. Мен пък ме мъчи ужасна болка при движенията на бебо...
Май засяга някакви нерви и направо се озъбвам от болка. Подобна е на тази, когато си удариш нерва на лакътя !  Shocked
Понякога така ме натиска на грешното място, че сякаш ми минава ток по целия крак...  Close

# 46
  • Мнения: 843
 j.adore, стискаме много палците, всичко ще е наред, бъди спокойна  Hug  Hug

# 47
  • Мнения: 146
Добро утрооо   Heart Eyes
j.adore успех,всичко ще бъде ОК  Hug
Утре съм на преглед и да видим дали младежа си е променил решението от миналата седмица и вече да е готов за излизане  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 176
j.adore, успех! Стискаме силно палчета!  Praynig

Момичета, снощи за първи път изпитах болка ниско долу, която беше различна от преместването на малката. Малко се притесних и естествено прекарах нощта в компанията на всевъзможни сънища  Laughing Но пък упорито си спах до сега  Laughing

Пожелавам на всички, които вече нямат търпение, а и им е време, да гушнат бебоците си още тази седмица!

Хубав ден от мен!  bouquet

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 631
Добро утро мамчета Simple Smile
j.adore успех и чакаме да пишеш "новината".
А някой по назад ме беше питал защо бързам толкова и се притеснявам като има време....има време ама моята бебка е слезнала долу от месец и нещо, мн ми тежи и ме боли. Дори не мога да се разхождам като хората , дето казват че е хубаво да се разхождаш и пр. А тапата ми падна и тя наскоро, имам контракции всичко ама друго нищо. Да хубаво е че казва че е голямо бебчето-но като е голямо как ще излезе?!? Ей така на моята кума като трябваше да ражда, добре е е бебчето ще мине не се притеснявай и й казаха точно като трябваше да ражда че е голямо и не може да мине и мина през двете и през нормалното с болката от системата и през секциото. Затова не искам през двете да минавам... и се притеснявам от това. Да болката се забравя като родиш, но докато родиш .... Поне ако е голямо бебчето и няма как да мине да каже от сега да ме мята секцио и да се приключва
Не знам да ли ме разбирате Flutter

# 50
  • Мнения: 407
Добро утро и от мен,пералнята почти приключвааа а аз си лежа и усещам иглички в долната половина на гръбнака и в кръста... Thinking това вече от седмица 2 някъде насам,но са 1-2-3 пъти през деня ей така като си лежа...
Жадор,леко и безпроблемно раждане и после бързо възстановяване!!! Не го мисли,каквото има да става-ще стане Simple Smile
Какво толкова се плашите от тия "големи" бебета?! Като ви кажат ГОЛЯМ и си мислите,че слон ще раждате!!! Хората по 5 кила бебета раждат нормално без да с еоплакват,вие сигурно  бебеетата ви дали имат 3500 и се шашкате!!! Дъщеря ми се роди 3500/51. сега чакам същата работа...и двата пъти ми казват Голямо бебе.ама никой не ми е предлагал секцио,нито пък има сила да ме накара да родя ГОлямото бебе по такъв зверски начин! Комшийката ми 2 пъти с разлика година и 9 месеца ражда бебета по над 4 кила Нормално Wink
Отделно не знам дали сте говорили с акуперки,които всъщност ТЕ движат работата при нормалното раждане,та да ви кажат ,че за разкъсванията примерно не са виновни "големите" бебета,а  неправилното напъване,и от бебе 2 кила можете да получите адското разкъсване,а примерно от 4 кила-нищо... Wink Не ги мислете тия работи толкова...Както написах вече-каквото има да се случва-ще се случи...

Имам още 1-2 перални да пуска и трябва да гладяяяя...  tooth  girluu  Hands Clap

# 51
  • Мнения: 176
Аз си мислех, че съм приключила с прането и гладенето, а вчера две приятелки ми дадоха дрешки и сега се почва пак  Laughing
Викам на мъжа ми - дъщеря ти ще има повече дрехи от нас двамата заедно, трябва ни нов скрин, той ми вика - кифла ще я правиш, май  Laughing

# 52
  • Мнения: 93
Значи ако имаш тесен таз,няма как да излезне 5 кг бебе,секциото не е зверско раждане,естествено по-добре естествено,но ако има проблем,не виждам смисъл да настояваме за нормално,това вече е станало рутинна операция. Сестра ми преживя болките на нормалното раждане и накрая проблем и секцио по спешност. После беше 2 седмици като пребита...а за кг на бебетата не е важно колко тежат ,а колко добре са развити органите,после ще наваксат много бързо и няма да има разлика Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 859
Добро утро,момичета  Hug

j.adore,миличка,стискам ти палчета,ще се моля всичко да мине безпроблемно и бързо!Чакаме те да пишеш и да се похвалиш с бебчето!


Късметче7,мен нощи като твойта ,са ми постоянно преживяване от около 3 седмици,даже щях да ви питам нолмално лие?!И аз тази нощ като почти всяка се събудих от контракция.....,лошо ми беше,даже някакви топли вълни ме обливаха......минах през тоалетната,върнах се в леглото,беба почна да ме рита болезнено,при всяко завъртане една ужасна болка в срамната кост......Размина ми след час,но някой път е повече.....



y.k,не се притеснявай за размера на бебка,не определя това как ще мине раждането.Колко случаи има на бебчета под 3 кг ,които пак не могат да се родят естествено.....Пак ще кажа-моята майка,бивша манекенка,ме е родила естествено и бързо  4.100кг,моята колежка,45 кг скелет ,с дупе една педя,роди момченце 3.600 пак бързо и лесно  и още мн примери.......Мисли положително и визуализирай раждането както искаш да мине Hug


Аз пък отивам с нашите да изберем комплекче за изписване,това ще е първата покупка за беба.Хич не ми се искаше заради моето суеверие и тъпи страхове,но не мога да изляза на глава с тях Tired

# 54
  • Мнения: 227
Да се запиша и аз в новата тема. Hug
 Утре съм на тонове. Признаци за раждане нямам, освен болката като пред цикъл, поне по три четири пъти на ден се случва, не са контракции, не знам какво е. До преди месец имах подготвителни контракции, сега няма нищо.
Иначе всичко е готово и само чакаме, аз гледам да спя повечко, докато мога, че после нямааа Laughing

j.adore, стискам палци Hug

# 55
  • Мнения: 33
запис и от мен и се надявам да е това моята тема, където ще се похваля с бебе... още малко остана  Crazy

# 56
  • Мнения: 364
Хелоу!!! Много сте писали пак  Hug
Радвайте се, че са големки бебетата и си изчакайте спокойно момента  Peace Наистина много тежи вече и всеки е нетърпелив да си види чедото, но от много нерви файда няма. И майката се стресира по тоя начин, и близките около нея... В крайна сметка това са последните дни на бременността - нека им се насладим и да се подготвим за посрещането на новия живот!   bouquet

# 57
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Запис и от мен.

Да попитам имали още мамчета, който да пият магнезий или там подобно лекарство. Аз съм в 36-37 г.с. и още го пия + Нош па.  newsm78
До сега от 32г.с. съм била два пъти на системи по 4 дни + индж. Папавирин.

j.adore, стискам палци Praynig

# 58
  • Мнения: 177
Запис и от мен.

Да попитам имали още мамчета, който да пият магнезий или там подобно лекарство. Аз съм в 36-37 г.с. и още го пия + Нош па.  newsm78
До сега от 32г.с. съм била два пъти на системи по 4 дни + индж. Папавирин.

j.adore, стискам палци Praynig

Ми според мен си е време вече да ги спираш....Питай задължително лекаря си,обаче ако съдя по себе си....след спирането на лекарствата минава доста време преди да започнат някакви симптоми...а и ти вече си в нормална седмица....в смисъл няма опасност..

# 59
  • Мнения: 93
Запис и от мен.

Да попитам имали още мамчета, който да пият магнезий или там подобно лекарство. Аз съм в 36-37 г.с. и още го пия + Нош па.  newsm78
До сега от 32г.с. съм била два пъти на системи по 4 дни + индж. Папавирин.

j.adore, стискам палци Praynig
аз пия нутрии маг- в 36-37 седмица,но сигурно в петък ще ми го спрат като отида на Ж К Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт