Отговори
# 30
  • Мнения: 407
ама съм допуЗнала друга грешка хахаха айде лека и от мен  Tired

# 31
  • Мнения: 843
Хайде и аз да се запиша, да не ви изпусна Simple Smile

# 32
  • Мнения: 184
у.к., защо чак отсега чакаш разкритие? Мисля, е нормално да нямаш разкритие 15 дни преди термин. Все си мисля, че първо шийката трябва да се скъси и да стане по-мека, та чак преди раждането да се разкрива. Доки какво ти казва за това. Лично аз не бих предизвикала раждане по какъвто и да било начин, природата и тялото си знаят работата, ако пък се стигне до преносване - има си медикаменти и начини да родиш. А това, че бебката е голяма - ами супер Simple Smile
Аз се зарадвах като ми казаха, че е голямо и моето, така или иначе ще съм секцио. Имам дата, направления за кардиолог, анестезиолог, кръв, хоспитализация за раждане... След 2 дни спирам магнерота и чакам. Всички родилни симптоми са ми налице, даже една вечер контракциите ми бяха толкова чести и болезнени, че сутринта имах мускулна треска по бедрата. Бях си на едно окситоцинче от раждането, но взех още една доза магнерот, лежах и чаках да минат. Вече не мога да вървя изправена, тежи ми ужасно, затова вървя приведена напред Laughing
  Багажите ви за болницата ме шокират просто - само лекар липсва в списъка, там дали имат? Laughing

# 33
  • Мнения: 343
Запис и от мен  Simple Smile Много здрави бебоци да си имаме  baby_neutral baby_neutral

Явно защото и двете сме отскоро в 9ти.Току виж след две седмици и ние се чудим как да посръчкаме бебчетата да излизат  Laughing И мойте мама и татко гледат на мен като бомба със закъснител Mr. Green

lady_gothic, и мен ме виждат вкъщи като потенциална бомба, а ако пък нещо реша да им се обадя по телефона....мислят, че вече е дошъл момента  Laughing Да не говорим, ако съм до WC-то без телефона и те през това време звънят и аз не вдигнат...тогава изпадат в ужас Rolling Eyes #Crazy
И аз като влязох в 9-я мес си ми беше екстра, но след една седмица вече положението се промени, а сега след две седм. вече съм тежкотоварна Mr. Green Знам,че когато му дойде времето бебка сама ще си излезе,ама вече нямам търпение Crazy

# 34
  • Мнения: 177
Ох,явно всичко е Божа работа....аз с проблемна бременност (е,не от най-проблемните) си мислех,че сигурно няма да устискам до 9месец,а то какво стана...?! А вие сте заговорили че искате да излиза.... Joy Те си имат друг план май бебоците....И аз напоследък вече предпочитам да раждам,та да приключвам вече с това...да ама.....няма още бебе! Simple Smile Моята шийка хем е скъсена от 7месец,хем е мековата,хем и контракции имах много (неболезнени)...да ама като спрях сега лекарствата то пък взеха че ми поотминаха и контракциите!  Laughing Нека всичко да мине бързо и лесно за нас апък когато-тогава.... Peace

# 35
  • Мнения: 169
запис и от мен.Мислех,че ще родя в предишната тема,ама Mr. Green
отивам на консултация сега,имам 9 дни до термин,а бебка не иска да излиза,а така ми тежи вече.Както през цялата бременност си бях с контракции и лежах на системи,сега ще взема да пренося smile3514
Ражда ми се вече newsm32

# 36
# 37
  • Мнения: 843
Добро утро момичета,

тази нощ се събудих от силна болка тип контракция. Успях да се замъкна до WC, изпишках се  и мислех, че ще ми олекне, но болката продължи. Чак ми се догади  Sick
Легнах си обратно и до минутка ме отпусна. Днес следобед съм на лекар и ще питам, но си мисля че ако това са някакви подготвителни контракции, какви ли ще са ми истинските  Cry в Края на 8 м. съм.
Да кажа, че не съм критерий, тъй като прагът ми на болка е по-скоро нисък, но все пак си мислех, че раждането няма да е тоооолкова страшно.  ooooh!

# 38
  • Мнения: 428
Добро утро мами.
Я стига сте искали да раждате ,а ние с термин в края на месеца кво да правим. Който роди само напише в темата родих едикво си едикога си и дим да го няма. Ще останем няколко мами сами накрая и няма да има на кой и да се оплачем Simple Smile

# 39
  • Мнения: 47
Добро утро и от мен, момичета  Hug

Аз пък се записвам в темата с надеждата, че поне още 2 ще изпишем преди да се появи нашата бебка. Аз съм чак за края на Октомври и даже още не съм влязла в 9-тия месец. И аз като Деситу92 хич не съм подготвена за раждане, бебка въобще не ми тежи и даже ми е много хубаво да си се носим двете Simple Smile Само вече нямам търпение да си я гушкам де  Two Hearts

И тъй като имам още много време до термин, сега тепърва ще започвам да пера дрешките. Тая сутрин се събудих рано от мерак да започвам да ги оправям Simple Smile Та в тази връзка да попитам вие как изпрахте обиколниците и олекотената завивка? Дали мога да ги пусна в пералнята на някоя по-лека програма?

Усмихнат ден от мен и късмет на всички очакващи мами, чакаме ги да споделят най-хубавите новини в най-скоро време!  Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 101
Здравейте, чакащи и родили момичета!

Скоро се натресох в темета само като читател, но реших да драсна и аз, ако това е ОК за всички присъстващи в нея от началото.
Ама вие много теми сте изписали. Уау!

Та, аз съм с термин 09.10. (София). Не остана много и всеки ден съм в очакване. Нямам особени индикации, че човекът (момче е) е намислил да излиза. Преди десетина дни много яко се въртеше и явно това беше момента, в който се обърна. Че е обърнат се потвърди и на преглед, в това няма съмнение. Тогава имах и силни болки в костите долу. Болки в кръста почти нямам, дори не мога да кажа, че ми тежи коремът. В момента не ме боли дори долу.
Чакам си и скучая. Вече с всичко съм готова, освен ако не пропускам нещо, но основните неща са ми готови. Второ дете ни е и ми е по-спокойно.

Не съм изчела всички теми, но в тези, които минах не виждам да обсъжадте къде или при кого ще раждате. Това умишлено ли е? Питам, защото в темета за болницата, която аз съм избрала нищо ново не се пише, а много искам да разбера дали пък няма да има някое майче, с което да се засечем на място.
Някой за Св. Анна в София? (Окръжна)

Поздрави и лек ден на всички  newsm51

# 41
  • Мнения: 843
Ellie_Ivanova, привет, и аз съм за края на октомври и силно се надявам да си седи бебчо още цял месец вътре.
Тежи, не тежи, да си стои до края.  Grinning

Има мами за началото на месеца и ги разбирам вече колко искат да си гушнат бебетата, защото и аз нямам търпение иначе.

Дават го хубаво време и дрешките, които купихме вчера ще има време да ги изпера и изгладя преди съвсем да съм се обездвижила Grinning

Lioness cool, привет, аз ще съм в Майчин дом София

# 42
  • Мнения: 149
Момичета стискайте ми палци , довечера ще постъпя в болницата а утре сутринта ще ми правят секциото,дано всичко мине добре  baby_neutral

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Запис и от мен с две ръце Wink Дано тази темичка я напълним със здрави и весели бебчета, щастливи и горди мами и татковци newsm51

Помня, че сте обсъждали болката в срамната кост и си виках: "Хм, какво ли е това?" Е, вече си я имам от една седмица и на моменти е непоносима, дори като лежа, все едно съм обяздвала див кон - едно натъртено, болезнено, като мускулна треска, ама на костта newsm62

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Момичета стискайте ми палци , довечера ще постъпя в болницата а утре сутринта ще ми правят секциото,дано всичко мине добре  baby_neutral

Богородичка ще е с теб! Всичко ще мине леко!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт