Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 278
  • 187
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 750
По принцип най-дълготрайни съюзи са при двойки със Слънца в съседни зодиакални знаци,следващите
са тези - в противоположни знаци ,след това - на тригон и т.н.Като най-нетрайни са съюзите със Слънца в знаци на квинконкс :напр.Водолей с Рак или Дева.

# 121
  • Мнения: 4 954
Ще го кажа на мъжа ми, който е Козирог и още не може да се примири с факта, че си взе Водолей за жена.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Ще го кажа на мъжа ми, който е Козирог и още не може да се примири с факта, че си взе Водолей за жена.

И аз съм Водолей с мъж Козирог.  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 2 169
По принцип най-дълготрайни съюзи са при двойки със Слънца в съседни зодиакални знаци,следващите
са тези - в противоположни знаци ,след това - на тригон и т.н.Като най-нетрайни са съюзите със Слънца в знаци на квинконкс :напр.Водолей с Рак или Дева.
Стига де, най - хубавата връзка преди мм ми беше с Дева. Но може би има резон в думите ти - беше хубава, но пък наистина - нетрайна..... Thinking

# 124
  • Мнения: 1 750
Мили Водолейки,за нас настъпват по-енергични дни (в меката форма го казвам).Докато има транзитни
планети в Лъв ще сме подложени на "атака" с меката ръкавица,т.е. ще се подчиняваме на партньорите
си (и в къщи и на работа),но пък може да си намерим нови такива или пък допълнителни такива (ама,
умната,де) Simple Smile.Но за нас има един огромен плюс - транзитните планети в Лъв ще правят тригони с нашите управители - първо със Сатурн в Стрелец,а после и с Уран от Овен,което ще ни размърда и докато другите почиват,ние сигурно ще поработим.Само и Марс да излезе от Скорпион,за да не ни ядосва повече  Simple Smile,което ще стане след 02.08.т.г.

# 125
  • Мнения: 536
Мили Водолейки,за нас настъпват по-енергични дни (в меката форма го казвам).Докато има транзитни
планети в Лъв ще сме подложени на "атака" с меката ръкавица,т.е. ще се подчиняваме на партньорите
си (и в къщи и на работа),но пък може да си намерим нови такива или пък допълнителни такива (ама,
умната,де) Simple Smile.Но за нас има един огромен плюс - транзитните планети в Лъв ще правят тригони с нашите управители - първо със Сатурн в Стрелец,а после и с Уран от Овен,което ще ни размърда и докато другите почиват,ние сигурно ще поработим.Само и Марс да излезе от Скорпион,за да не ни ядосва повече  Simple Smile,което ще стане след 02.08.т.г.
О, това е хубаво! Всичкото Simple Smile

# 126
  • Мнения: 319
Не знам за вас дами, но при мен тази седмица беше направо да си го кажем неуспешна...доста неприятни ситуации ми се случиха.
Първо в понеделник един от клиентите ми във фирмата, която работя, установи проблем с един проект, който аз ръководя, и този проблем може да им струва доста пари. Вината, ако има такава е и в двете страни, но това не е утеха, при положение, че аз отговарям за проекта.
В сряда пък предложила на една колежка работата, за която аз мечтая. Не, че не си харесвам сегажната работа, напротив, ама другата ми е мечтата.
А днес ни анулираха почивката до Турция, която планираме и чакаме с нетърпение от януари насам.

Опитвам се да търся положително и в трите ситуации, да си извлека поуките и т.н., ама понякога е трудно...

Та това определено не ми беше добра седмица.
Надявам се сега да се оправят нещата, както титания писа, очакват ни хубави дни...

Повтарям си: най-хубавото тепърва предстои!!! bouquet

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 4 593

Повтарям си: най-хубавото тепърва предстои!!! bouquet

Ето това е много характерно за Водолеите, мисля аз - липса на черногледство!

# 128
  • Мнения: 1 750
Защото бързо се справяме с всякакви ситуации - Уран ни дава тази възможност. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 2 235
Цитат
Цунамито е нищо в сравнение на гнева на  един разерен водолей.
Цитат
А,това,че не вървим с тълпата отдавна е известно!
+1 Mr. Green Mr. Green

Здравейте, Водолейчета. Simple Smile
Аз не съм Водолей, но имам Сатурн във Водолей и чувството ми за справедливост е силно изразено! bouquet
Скрит текст:
Вие сте амбициозен , старателен , и безпристрастен. Вашето отношение към хората и взаимоотношенията е отговорно и сте предан приятел. Работите добре в групи и организации дотолкова ,доколкото съумявате да запазите чувството си на свобода и независимост във всичко , което правите. Обществените взаимоотношения са важни за вас , но другите могат да разберат погрешно вашия здравомислещ маниер и да го възприемат като твърде хладен и безпристрастен.
С риск да прозвучи леко самопохвално, но това съм аз.: ) Каквото и да правя, с каквото и да се захвана, никога не следвам даден модел, нечий пример или начин на работа. Имам си собствено мнение за това как трябва да изглежда дадено нещо и няма сила на земята, която може да пречупи тази моя черта от характера ми! "Лошото" е, че това го практикувам и в работата си - не харесвам някой да ми дава "съвети", да ме поучава.. пък било то и по-висшестоящ от мен! Аз зная как да си върша работата и благодарение на перфекционизма, вроден от слънчевия ми знак - Дева съм, с ръка на сърцето мога да кажа, че няма нещо, с което да съм се захванала и да не дам всичко от себе си, НО винаги с доза въображение от моя страна и поглед, пречупен през собствената ми призма. Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 750
Мили Водолейки,
Отново настават хубави месеци,дори цяла година,за нас (както и за " изтормозените" Близначки),защо-
то Юпитер влезе най-сетне във въздушните Везни и прави тригон със Слънцата ни.Тригонът е Юпитеров
аспект и дава възможно най-добрата енергия ( лека,с най-малкото съпротивление,почти по течението).
Така,че ако искаме красота,приятни и ползотворни връзки както в личен,така и в служебен план,равно-
весие,правота и други качества на Везните,имаме една цяла година за осъществяване.Ще имаме успех,
ако предприемем пътуване в чужбина или някакви начинания,свързани с чужденци,също висше образо-
вание или духовни учения, при съдебни дела,някакъв щур,неочакван късмет (да не забраняме,че и двата ни управителя са в хармонични аспекти спрямо Слънцата ни и сега Юпитер ще ги подкрепя ).
Юпитер отговаря за талантите ни и джобните ни пари,както и за приятелствата и осъществените пла-
нове.Дерзайте момичета! bouquet

# 131
  • ES
  • Мнения: 2 172
 newsm44
 Титания, newsm51

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Ееее, Титания! Така ме надъха! Отивам да запиша второ висше, най-добре в чужбина!

# 133
  • Мнения: 1 750
Ееее, Титания! Така ме надъха! Отивам да запиша второ висше, най-добре в чужбина!
Ако наистина си го замислила - сега е моментът.Може и чрез Нета..,пак в чужбина.

# 134
  • Мнения: 1 750
Водолейки, иде "любовното " ни време - на 07.12.2016г. в16 ч и 52 мин  Венера влиза в нашия знак и
ще ни предостави цялата радост и любов на света ( ние и без това сме си космополитни Simple Smile ) !!! bouquet
Ще сме ухажвани,обгрижвани и богоизбрани Grinning!Ще си пускаме любовните стрели свободно,безгрижно
до 04.01 2017г. Марс също ни е на гости ( до 20.12.2016г),така,че темите за любов,мъже,пари,здраве,работа,спорт,изкуство,мода,ремонти,обзавеждане и др.ще са ни водещи.

Общи условия

Активация на акаунт