Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 300
  • 187
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен водолейки!
Аз съм родена на 12 февруари.
Имам близначка, а родителите ми също са водолеи! Направо да не ви описвам какво беше вкъщи преди да се изнесем да живеем с любимия  Whistling

# 76
  • Мнения: 403
Малеее много Водолейчета
И аз съм на 12-ти Wink ти коя година си

# 77
  • Мнения: 1 750
Да се внедря и аз Grinning.На 23.01.Докато Слънцето е в Близнаци да мислим за щастие,късмет в хазарта,хоби  и развлечения.Близнаци е нашият 5-ти дом.

# 78
# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 560
И аз тук
02.02-лична дата Mr. Green
Ъмм,къде си гледате асценденти и т.н.?😄

# 80
  • ES
  • Мнения: 2 172
Асцендентът в според часа на раждане

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Да-да,знам  Peace
Сега ще потърся,аз направо скачам и питам  Laughing Извинявам се  Blush
П.П. Моят май беше Лъв
Да,проверих-Лъв е Grinning

# 82
  • Мнения: 3
Айде и аз се включвам!! Водолейка, асцендент Близнаци, луна Скорпион. (на 12 февруари съм)  Laughing Hug

# 83
  • Мнения: 1 750
Здравей Роза!Добре дошла bouquet!Заедно да се порадваме на приятелите днес и утре,защото Луната е в нашето 11-то астрополе.Днес също можем да правим и планове за бъдещето,които ще се
осъществят,макар и по-трудно (не е лесно с тези квадратури на небето,но за Водолеите са по-скоро
подтикващи към действие,отколкото възпиращи).

# 84
  • Мнения: 3
  Интересно, не бе лъжа за мен де Whistling  Rolling Eyes И аз да разбирах толкова от астрология... ще ви следя та да понауча и аз нещо!  Embarassed Laughing

# 85
  • Мнения: 1 750
Днес и утре ,мили Водолейки,си пазете тайните!Или пък може да намерите местенце където да се усамотите .

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Може ли по-подробно моля Hug

# 87
  • ES
  • Мнения: 2 172
Последният път като ми правиха хороскоп ми казаха, че няма зодии, такива, каквито ги знаем и им пише общата прогноза по вестници и списания. Всеки човек абсолютно индивидуална личност в зависимост не само от датата на раждане, но и часа и мястото. Така, че такива общи прогнози по зодии били неверни.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 422
Или почваш да четеш само хубавите работи Wink и да се настройвате на положителна вълна Grinning
Затова ги ползва аз хороскопите

# 89
  • Мнения: 1 750
Честито Водолейки - Луната днес и утре е в нашия знак . Ще имаме лично Новолуние - да мислим
позитивно и да планираме разни неща,но да ги започваме,когато Луната влезе в Овен.Някои астролози
тълкуват негативно проявленията на Луната в съответния знак,но аз считам обратно - Луната активира Слънцето (особено във Водолей,където е в заточение).Та така,днес,Водолейки трябва да се погрижим
за себе си,за творческите си идеи и планове,да покажем дори егото си по добър начин (да не забравяме,че Марс ни гледа "лошо"от Скорпиона) ,да покажем обичта си към близките и сигурно да си
изчистим къщата Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт