ГАБРОВСКА превъзходна ...

  • 88 960
  • 467
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Много моля, ако някой ходи до СТС-а, да потвърди - има ли или няма немски магазин там? Simple Smile
Или са само вторите употреби...

# 31
  • Мнения: 13
Благодаря Ви за отговорите! Хубав неделен ден Ви желая Simple Smile

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Някой има ли актуално разписание на градските автобуси?

# 33
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 436
Някой има ли актуално разписание на градските автобуси?

Ето тук погледни:

http://gabrovo.bg/bg/article/1433

http://gabrovo.bg/bg/article/1434

Спорен ден Laughing

# 34
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте, момичета,
Бих искала да ви се похвая, че на 05.12.2013, в 4.20 часа за първи път изплака нашата дъщеричка Анна! Няма по-голяма радост на света от децата!  Hug

Относно багажа за болницата, ето какво ми трябваше:
Пакет лигнин, подлогани -2-3 броя, термометър,йод, памперси за бебето, поискаха ми и кърпички мокри за бебето. Другите неща са право на личен избор- гащи за еднократна употреба, дамски превръзки, прибори за хранене, чаша, тоалетни принадлежности, хавлия, чехли и т.н,

# 35
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета,
Бих искала да ви се похвая, че на 05.12.2013, в 4.20 часа за първи път изплака нашата дъщеричка Анна! Няма по-голяма радост на света от децата!  Hug

Относно багажа за болницата, ето какво ми трябваше:
Пакет лигнин, подлогани -2-3 броя, термометър,йод, памперси за бебето, поискаха ми и кърпички мокри за бебето. Другите неща са право на личен избор- гащи за еднократна употреба, дамски превръзки, прибори за хранене, чаша, тоалетни принадлежности, хавлия, чехли и т.н,

Благодаря за информацията Дени! Да ти е жива и здрава малката принцеса, и много да Ви радва всички! Simple Smile

Хубав ден Simple Smile

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Хей, Дени, честито, да ви е жива и здрава малката Анна Hug. Късмет и само хубави мигове да имате с нея.
От няколко дни дебна за тази новина  Grinning... разказвай, как мина раждането, колко голяма се роди, как се чувства бате Гого?

# 37
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аничка се роди 3250, 50 см. Аз имах много тежка бременност, от която последните 3 месеца не съм ставала от леглото. Но пък раждането мина лесно, изтекоха ми водите през нощта в леглото, отидох в болницата, приеха ме и след 2 часа бях вече мама на двама Hug

Ох, милия Гого, много се радва, ама като е свикнал да е сам, крещи, говори силно, става ми малко криво, че все му правим забележка. Иначе сме цялото семейство вкъщи, тати е с отпуск по бащинство, а Гого е спрян от градина.

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Дени, много се радвам за вас  Heart Eyes. А, Гого ще свикне. Мишо беше същия; накрая спрях да го ограничавам за шума и той взе че намали децибелите, но Ика беше свикнала вече на шум  Mr. Green.
И на мен ми изтекоха водите през нощта в леглото /тъкмо бях легнала към 1,30 ч./ и скочих като ужилена да не намокря матрака  Laughing.

# 39
  • Мнения: 291
deni_k , честито и от мен! Здраве и безброй щастливи моменти на цялото семейство!

# 40
  • Мнения: 10
Здравейте ,
Бихте ли ми препоръчали детска градина в Младост. Моля за отзиви за "Мики Маус"
Благодаря

# 41
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте ,
Бихте ли ми препоръчали детска градина в Младост. Моля за отзиви за "Мики Маус"
Благодаря
В района на детска градина "Мики Маус" се намира и "Радост" - база 1 и база 2, в непосредставена близост са до 8- мо основно училище. Нямам преки наблюдения за работата в тях.

# 42
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета, къде в Габрово се продават сутиени за кърмачки? newsm78

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Дени, виждала съм в МОЛ- Габрово, май на втория етаж беше, срещу ескалаторите за надолу. Обаче, беше преди месеци та не знам колко е актуално.


# 44
  • Мнения: 1 806
Какво можете да ми кажете за хотел Незабравка  в Поповци http://www.nezabravka.net/
Най-вече ме интересува дали е толкова добре, колкото го описват и дали е тихо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт