ГАБРОВСКА превъзходна ...

  • 88 962
  • 467
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 291
aitep, моето мнение съвпада с това на момичетата.
И моят лекар е д-р Анчев.
Синът ни е ин витро бебе. През цялата бременност имах назначена терапия от ин витро клиниката, с която док се съобрази, следи ми консултациите и винаги отговаряше на многото ми въпроси, въпреки че посещавах и специалистите в клиниката. Родих с операция при него.
Ценя го като човек и професионалист.

# 16
  • Мнения: 48
аз не съм доволна никак от анчев.коментирала съм го и преди не искам да се измъчвам като го пиша пак.лентичката достатъчно показва какво изживяхме заради немарливото отношение на АГ.
най доволна съм от д-р Митев.когато ми почнаха контракциите в 6месец беше до мен неотлъчно нищо,че мой АГ беше анчев?!! #2gunfire
има мн мнения за АГ-та тук в града,но най добрите специалисти са в софия,плевен или в чужбина.

# 17
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Благодаря ви за съветите   bouquet
Днес отивам при личната лекарка и все пак ще чуя и нейното мнение, смея да твърдя, че досега не ме е подвеждала.

# 18
  • Мнения: 52
Здравейте, отдавна не съм писала в темата, но искам да ви попитам получихте ли си детските? Вече е 25ти, а при мен още не са дошли, миналия месец ги получих на 16ти? И ако някоя от вас знае къде мога да се обадя и да попитам за информация...

# 19
  • Мнения: 353
Аз си получих детските,пък и би трябвало вече да са ги превели на всички.

# 20
  • Мнения: 55
Привет, дами!
И аз да се появя най-сетне. Идва зимата и темата ще се пораздвижи Simple Smile

Искам да отправя едно предложение - понеже, може би знаете, Габрово е кандидат за европейска столица на културата за 2019 година, можем ли да сложим на главната страница логото на кандидатурата. Не знам колко хора ще го видят там, но е вид подкрепа.

Част от оценката на кандидатурата зависи от подкрепата и ангажираността на гражданите в кандидатстващия град, така че можем да ударим едно рамо.

Аз лично съм го сложила и като тапет на фейсбука си и помолих приятелите си също да го направят. Можете да се включите и по този начин.

А то може да се изтегли от тук  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=113502308849726&set= … ype=1&theater

И въпросче - някой знае ли телефон на социални грижи в Габрово, онези в НТС-то. В интернет всички телефони, които намерих, са със стария им адрес - в сградата на Общината, което ме навежда на мисълта, че не са актуални.

# 21
  • Мнения: 12
Здравейте,

А аз имам питане за фотограф за детска фотография? Можете ли да ми препоръчате някой интерес и в крак с времето професионалист? Защото това, което виждам из нета и по фотостудиата тук е ужасно...

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
drugoselec, сложих логото на първа страница.

roxy_, за съжаление тук няма да намериш детски фотограф, който е на нивото на нещата които правят в София, Пловдив или Варна. Гледала съм страхотни снимки на фотографи, които пишат и в този форум, но уви не са от Габрово.

# 23
  • Мнения: 12
Намерих в Казанлък -

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 2 548

Харесаха ми, но дори Казанлък ми е далеч  Confused.

# 25
  • Мнения: 11 004

Моя приятелка си прави фотосесия при този фотограф. Много е доволна.

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте,
Намерих вкъщи един рекламен флаерза професионална фотосесия на открито за деца. Давам координати, не съм ползвала услугата:

Професионална фотосесия на открито, цена 25 лева, тел. 0899935043.


# 27
  • Мнения: 13
Здравейте,

бих искала да попитам дали имате актуален списък с необходимите неща, които се изискват при раждане за бебчо ? Преди години беше доста дълъг списък, а сега са дали само 10 памперса?!, което ме навежда на мисълта, че нещо не е както трябва или по-точно е пропуснато....Благодаря Ви предварително!

# 28
  • Мнения: 52
 rossi_80, аз родих преди близо 4 години. Тогава това, което искаха за бебето беше 3 памперса на ден, което е около 10 - 12 броя, лигнин за теб, термометър и друго, което са искали от болницата не се сещам. Някоя по - прясна мама да пише, ако има промяна.
Можеш да вземеш всичко останало, от което смяташ, че ще имаш нужда. Например бельо, принадлежности за баня, сешоар, чехли, нощница, дамски превръзки с голям капацитет Simple Smile , зарядно за телефона и дебели чорапи. Успех ти пожелавам!

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз раждах преди 1 год 10 мес. и искаха само памперси за бебето; лигнин, подлогани, термометър и шишенце йод - за майката.

Дени, то съвсем не останало ... леко раждане ти желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт