ГАБРОВСКА превъзходна ...

  • 88 968
  • 467
  •   1
Отговори
# 45
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Какво можете да ми кажете за хотел Незабравка  в Поповци http://www.nezabravka.net/
Най-вече ме интересува дали е толкова добре, колкото го описват и дали е тихо  newsm78

Не съм го ползвала като клиент, но наистина го хвалят. На хубаво място е и миналата година направиха увеселителен парк http://www.park-nezabravka.com/. През лятото на откритата сцена там правят концерти с изпълнения на деца. Моят син участва и много му хареса, и участието, и парка.

# 46
  • Мнения: 1 806
Аха, мерси. Имах предвид храната и хотелската база как са newsm78 Иначе другото наистина е страхотно.

# 47
  • Мнения: 12
Момичета, къде в Габрово се продават сутиени за кърмачки? newsm78

Честита дъщеричка! Simple Smile Да расте здрава, умна, лъчезарна и щастлива малката кукла:)

От време на време в Лидл пускат такива сутиени..В продавалника нови също има.Иначе имам един в нас 75Б ( Embarassed) но не отговаря и е по-голям, да съм го носила 2-3 пъти, ако искаш...

# 48
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз отново влизам с въпрос:

Ако сте ползвали услугите на ортодонт в Габрово, кой бихте ми препоръчали?

# 49
  • Мнения: 349
Аз отново влизам с въпрос:

Ако сте ползвали услугите на ортодонт в Габрово, кой бихте ми препоръчали?
Чувала съм за Дошкова в денталния център Иван Рилски и Мария Вълкова (или Вълева) - има кабинет в сградата до ОББ(отвън има голяма табела) При Дошкова ходят доста деца има и снимки на сайта им - http://ivan-rilski.com/KDM-index.htm

# 50
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Дени, препоръчвам Дошкова. Мишо й е пациент, а аз съм пациент на д-р Динкова, която работи с нея, но идва от София веднъж на месец-два. Тя наистина е много добра, но за Мишо предпочетох Дошкова, защото си е тук, пък ако има нещо завързано Динкова като идва пак ще го погледне.

# 51
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз се чудя наистина между Вълова или Вълкова и Дошкова. Бих искала освен Гого, да прегледат и мен. Но повече ми е за Гого.

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз се чудя наистина между Вълова или Вълкова и Дошкова. Бих искала освен Гого, да прегледат и мен. Но повече ми е за Гого.

От другата нямам впечатления никакви. От Дошкова съм доволна. Мишо носи шини от юли и има ефект.

# 53
  • Мнения: 191
Здравейте, съгражданки!   bouquet
Записвам се в темата, защото е наистина полезна за обмяна информация.

Аз бих искала да поканя всички бременни момичета на курс по специализирана йога за бременни, който ще се проведе идната събота - 1.02.2014 г. в един от моловете (няма да споменавам кой точно, за да не се вземе за реклама). Пишете на ЛС ако имате нужда от повече инфо.

Курсът се провежда за първи път инцидентно в града ни, инструкторката е от Велико Търново и ще покаже различни упражнения, подходящи за бременни, методи за дишане и други интересни и полезни неща!


Относно базата на хотел Незабравка, мога да потвърдя, че стаите са приветливи и чисти, а храната е много вкусна (познавам лично готвачката, наистина е много добра). Simple Smile

# 54
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ако нечие дете събира стикери за албума на Шампионска лига 2013/14 да свирка. Малкият има много за размяна.

# 55
  • Мнения: 353
Момичета,можете ли да ми кажете как става работата с детската градина. Едни ми казват,че още сега трябва да го запиша и че всичко става с класиране. Пък в последния момент можело да няма места. Чудех се дали да го пускам на ясла...но като има баби и дядовци Laughing

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Момичета,можете ли да ми кажете как става работата с детската градина. Едни ми казват,че още сега трябва да го запиша и че всичко става с класиране. Пък в последния момент можело да няма места. Чудех се дали да го пускам на ясла...но като има баби и дядовци Laughing

От началото на януари се приемат документи за деца родени 2011 г. т.е. навършващи 3 тази година. Има критерии по които се натрупват точки и се класират децата по броя на точките. Ако има места в градината, която си избрала, може да приемат и всички желаещи без да гледат точки.
Не пишеш на колко години е детето, но по-рано от навършване на 2 год. и половина няма да го вземат в градина, а и не всички градини вземат толкова малки.
Няма как да подадеш документи за следващата година и да чакаш ред т.е., правилото - който по-рано се е записал печели, не важи. Документи подаваш в годината, в която смяташ да пускаш детето на градина. Септември започват.

# 57
  • Мнения: 353
Ivap .....много ти благодаря за информацията.  Hug А от 3 годишна възраст ли е задължителна градината или от 4?

# 58
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Задължително е детето да е изкарало предучилищна група, значи една година в градината преди училище. В някои градове може да се кара предучилищна в училище, но тук мисля, че няма такава опция.

# 59
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ivap .....много ти благодаря за информацията.  Hug А от 3 годишна възраст ли е задължителна градината или от 4?
Само вметвам, че май направиха градината задължителна от 5 годишна възраст или по- точно казано- две подготвителни групи се карат преди училище.

Общи условия

Активация на акаунт