Д-р Троянчев, Пловдив

  • 72 339
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Д-р Троянчев води ражданията в клиника Селена.Секциото е 1290 лв.,а нормалното 990 лв.

# 31
  • Мнения: 93
Д-р Троянчев води ражданията в клиника Селена.Секциото е 1290 лв.,а нормалното 990 лв.

Благодаря!   

# 32
  • Мнения: 660
Д-р Троянчев добър ли на секцио,имам предвид разрези,заздравяване,възстановяване,оказа се че се налага секцио,а аз бях свикнала с мисълта за нормално.Първото родих нормално и сега малко се стреснах от новините?

# 33
  • Мнения: 18
Да,добър е.И с двете операции при него не съм имала проблеми,много бързо ми заздравяха.Според мен няма да сгрешите ако го изберете за секциото.

# 34
  • Мнения: 1 398
Здравейте  Hug имам въпрос и ще съм много благодарна ако някой може да ми отговори!
За фетална морфология при д-р Троянчев задължително ли е запазването на час или може да се отиде направо на място?
Моя приятелка ми каза, че има дублиране на часове и няма смисъл да се запазва предварително  Rolling Eyes
Бихте ли споделили опит?

# 35
  • Мнения: 17
Здравейте,
посещавам д-р Троянчев в кабинета му в Бургас.Предварително винаги си запазвам час.За феталната морфология д-ра си предвижда повече време,така че е желателно да имате час.
Една от съфорумките сподели,че д-р Троянчев и е направил диск със записа от феталната морфология.При мен имаше само снимки.При другите мами д-ра прави ли ви диск?

Благодаря

# 36
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Аз също съм доволна от него,и да ,прави диск със снимки Simple Smile

# 37
  • Мнения: 78
Аз много се чудих дали да ходя за ФМ при д-р Троянчев ,но накрая отидох при него.Много съм доволна.Обяснява всичко подробно.Отговори ми на всички въпроси без да бърза ,въпреки че отвън коридора беше пълен с чакащи.Вярно е ,че часовете не се спазват.В моят случай часът ми беше за 16.30 ,но влезнах в 17.30 ,но това не ме притесни ,защото след прегледа бях много по-спокойна и удовлетворена.Получих диск с прегледа и документ с измерените данни на бебето ,към който има прикрепени снимки .

# 38
  • Мнения: 263
jiveto а каква е цената на обикновен ехографски преглед?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 239
Много е добър!Страхотен специалист!Ходих при него на консултация след споннтанен аборт и каквото и както ми каза правих и забременях след лечението при него много бързо!Следеше ме през цялата бременност и овладя проблема който имах през бременноста и родих живо и здраво бебе!  bouquet

# 40
  • Мнения: 2
Откакто разбрах,че съм бременна миналата година януари ходя при д-р Троянчев, проследи ми цялата бременност,всеки месец ходех на консултации при него, септември раждах при него.... след това ходих след 50 дни на контролен преглед.... изключителен професионалист и адски внимателен ... ако имам живот и здраве 2ро дете пак ще съм при него

# 41
  • Мнения: 4
Нямам думи да изразя възмущението си от този некадърник! Моето дете се роди недоносено в 33г.с.,благодарение на него! Детето ми имаше киста в главичката,която дори не се видя от феталните морфологий!Правете си извод що за ,,професионалист" е щом му се дублират часовете и кара родилките му да чакат час,за да влезнат за преглед! Не искам нито една от вас да преживее,това което преживях аз!

# 42
  • Мнения: 1 398
Момичета, знаете ли колко струва стандартен преглед при Троянчев? Благодаря предварително  Hug

# 43
  • Мнения: 8 815
Не знаех ,че си е направил и нов кабинет. Ще го имам предвид

# 44
  • Мнения: 17
mishoko,цената на обикновен ехографски преглед е 40лв.

Общи условия

Активация на акаунт