Д-р Троянчев, Пловдив

  • 72 354
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също смятам да ходя при Троянчев, лекарката ме посъветва да ида на 4Д, но когато записвах часа при Троянчев , казах 4е искам ФМ като си мислех че ФМ и 4Д  са едно и също нещо ( съжалявам за некомпетентността си), но сега чета че са различни работи.. Та въпросът ми е щом като цената на ФМ е 80 лв, тогава колко струва 4Д ?? Не би ли трябвало 4Д да е по-скъпо от феталната??
Благодаря предварително на отзовалите се !
това е най- ужасния лекар, който позмавам! Отвратително отношение и поведение. Не отказва парички, нищо друго не може. Навиква и гони от кабинета си, назначава изследвания и не разчита след това, звънях му 5 дни по ред, за да ги разчете нагло ми каза" не на личния телвфон"!?!? Не обяснява нищо няколко пъти ме разплаква. Това не е лекар това е обирджия и нервно болен човечец! Лично аз съм безкрайно разочарована ..

# 91
  • Мнения: 1 745
Някой знае ли актуалната цена за БХС при д-р Троянчев?

# 92
  • Мнения: 518
И аз се интересувам за актуални цени при този доктор?

# 93
  • Мнения: 11
Някой знае ли актуалната цена за БХС при д-р Троянчев?
Относно заплащане незнам но аз като ходих при него на 15.08.22.Беше безплатно но се прави в Св.Георги(изследването). Иначе ФМ-80или 90 лв. но вече посещавам Главчев и той си ми следи всичко цената при него е 130 или 140 мисля че беше.

# 94
  • Мнения: 1 745
Много благодаря.

Някой знае ли актуалната цена за БХС при д-р Троянчев?
Относно заплащане незнам но аз като ходих при него на 15.08.22.Беше безплатно но се прави в Св.Георги(изследването). Иначе ФМ-80или 90 лв. но вече посещавам Главчев и той си ми следи всичко цената при него е 130 или 140 мисля че беше.

# 95
  • Мнения: 518
Актуакно от вчера ФМ при Троянчев в Бургас 90 лв. Другите изледвания кръв ме изпрати в Лина и там 52 лв.

# 96
  • Мнения: 1 745
Много благодаря, точно за Бургас ме интересуваше.

Актуакно от вчера ФМ при Троянчев в Бургас 90 лв. Другите изледвания кръв ме изпрати в Лина и там 52 лв.

# 97
  • Мнения: 1 745
Здравейте момичета,
Пак съм аз. Бих желала да питам,след като изпратихте по и-мейла на д-р Троянчев резултатите от БХС той отговори ли Ви с коментар?

# 98
  • Мнения: 518
Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

# 99
  • Мнения: 1 745
И аз се чудя...При мен са минали 2 дни,  откакто  му ги изпратих и понеже нямам отговор реших да пиша тук, ако има някой със сходен случай като моя.
Той само каза като излязат да му ги изпратя, не е казал да звъня... И аз незнам какво да правя...Sad

Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

# 100
  • Мнения: 9
И аз се чудя...При мен са минали 2 дни,  откакто  му ги изпратих и понеже нямам отговор реших да пиша тук, ако има някой със сходен случай като моя.
Той само каза като излязат да му ги изпратя, не е казал да звъня... И аз незнам какво да правя...Sad

Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

Аз ходих преди една година при него и повече от седмица чаках отговор. Наложи се мъжът ми да му звъни два пъти (защото е настоятетелен, пък аз не обичам да нахалствам) за да стигне и до моите резултати под предтекст, че е отговорил на всички и ако съм изпратила резултатите е трябвало да имам отговор. След второто обаждане получих отговор. Но явно не е било само при мен, а си е практика.

# 101
  • Мнения: 1 745
В края на краищата той ми писа 1 седмица след БХС.
Очевидно аз съм била нетърпелива. 😊
И аз се чудя...При мен са минали 2 дни,  откакто  му ги изпратих и понеже нямам отговор реших да пиша тук, ако има някой със сходен случай като моя.
Той само каза като излязат да му ги изпратя, не е казал да звъня... И аз незнам какво да правя...Sad

Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

Аз ходих преди една година при него и повече от седмица чаках отговор. Наложи се мъжът ми да му звъни два пъти (защото е настоятетелен, пък аз не обичам да нахалствам) за да стигне и до моите резултати под предтекст, че е отговорил на всички и ако съм изпратила резултатите е трябвало да имам отговор. След второто обаждане получих отговор. Но явно не е било само при мен, а си е практика.

# 102
  • Мнения: 518
Хаха и аз така след като звъннах за запазване на час, питах и след  това се наложи пак да изпращам резултатите. От 15 декември чак 7-8 януари.

# 103
  • Мнения: 1
Аз имам две прекрасни деца, благодарение на д-р Троянчев. На кратко за моята история, два аборта, прословутите доктори, при които ходих всеки път ми обесняваха как ще забременея пак, че съм млада и т.н. Записах си час при д-р Троянчев, още на първия преглед ми направи много добро впечатление, назначи ми изследвания и се оказа, че имам тромбофилия. След няколко месеца отново бях бременна, но благодарение на него и с правилната терапия  успях да износя детето и така 2019г. се роди моята дъщеря. През 2022г се роди и синът ми, отново при д-р Троянчев. И двата пъти раждах в клиника Торакс. Операциите ми са направени перфектно, не съм имала абсолютно никакви проблеми след това.

# 104
  • Мнения: 1
По принцип не пиша в такива форуми, но този път реших да споделя своето мнение. Преди два месеца родих при д-р Троянчев, също така ми следеше и цялата бременност. Искам да кажа, че съм изключително доволна от отношението и професионализма му. В началото на бременността прокървих и благодарение на него задържах плода, спокойно без да всява паника ми обясни какво трябва да правя. Относно коментара, който прочетох, че бил касапин, аз родих секцио и белегът от операцията е толкова фин и едвам доловим. Доста мои познати са ходили при него и също са останали много доволни. Препоръчвам го!!!

Общи условия

Активация на акаунт