Д-р Троянчев, Пловдив

  • 72 340
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте, моля за отзиви за д-р Троянчев от Пловдив. Четох доста мнения по форуми, но са сравнително стари. Моля ви за по-актуална информация, ако някой е ходил скоро при него.

# 1
  • Мнения: 18
Аз раждах при д-р Троянчев ,но преди 2 години,доволна съм от него,само хубави неща мога да кажа,обръща внимание ,това е че не работи със здравната каса,аз ходих на частно при него,а по здравна каса друга лекарка ми водеше бременността Simple Smile

# 2
  • Мнения: 20
И аз се интересувам от отзиви за Троянчев

# 3
  • Мнения: 4
Аз съм много доволна  ,правих и амниоцентеза при него наистина не работи със здравната каса.

# 4
  • Мнения: 365
ЧНГ! Close-mas:
Аз ще помоля за актуални контакти - тел за записване на час, най-вече. Звъня на 0888997474 и няма отговор никакъв - това ли е актуалния номер и/или има други? Ако някой знае и работно време... Blush

# 5
  • Мнения: 4
0898474719 аз се свързвам на този номер адрес е Пловдив ул. Абаджийска'23,но по принцип може да идеш и без час приема всички ,само да имаш време да чакаш .

# 6
  • Мнения: 609
Ходилите при доктора на частно могат ли да ми дадат инфо колко струва преглед с ехограф? Записах се при него за ФМ, но обмислям дали да не направя и частен преглед.

# 7
  • Мнения: 18
ФМ при д-р Троянчев е 80 лв,а прегледа с ехограф беше 40 лв,но това ви казвам преди 2 години.Незнам дали има промяна в цената.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
Момичета, а какво е работното му време в новия кабинет? Преди, когато преглеждаше в МЦ Тримонциум беше сутрин от10 до 12 и след обяд от 16 до 18ч. Сега има ли разлика?

# 9
  • Мнения: 4
Преглежда 9 до 2 и 16 докогато има клиенти.

# 10
  • Мнения: 43
Честита Нова Година на всички настоящи и бъдещи мами!

За др.Троянчев знам,че работи от понеделник до четвъртък в Пловдив,а петък,събота и неделя е в Бургас.Не работи с каса.Телефоните,които имам са 0878977475 и 0888997474. Аз съм след нежелан,но наложителен мисед аборт на 13.01 , от Пловдив съм,но живея в Несебър  докторката,която ме следеше в Пловдив  ми препоръча него,понеже работи и в Бургас и бил внимателен и добър,а той й е следил бременноста и останах с впечатления,че като цяло тя ходи при него.Аз другата седмица weekenda ще ходя на контролен при него и тогава , ще мога да ви дам по-подробна информация.
Надявам се да съм била полезна.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
Благодаря за отговорите  Hug

# 12
  • Мнения: 609
Здравейте, вчера минах първата ФМ при д-р Троянчев и съм много доволна! Бързичко минах, но все пак съм в по- ранните седмици и всичко, което имаше си го видя, обясняваше ми през цялото време, записа ми на диск целия преглед, снимки също си имам. Моя приятелка също си ходи при него, остава й малко време до раждането и също е много доволна. Ами само положителни отзиви общо взето съм чула, а и вчера сама се убедих, че наистина е много добър лекар и си заслужава всеки лев за прегледа. Лошото е, че доста се чака и има винаги много момичета, но си заслужава!  Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Здравейте, а каква е цената на ФМ при д-р Троянчев?

# 14
  • Мнения: 609
Здравейте, а каква е цената на ФМ при д-р Троянчев?

80лв. е ФМ, а стандартен преглед- 40лв.  Simple Smile

# 15
  • Мнения: 20
Кьде се намира кабинета му?Не сьм от Пловдив затова искам някькьв ориентир.Благодаря

# 16
  • Мнения: 4
гр.Пловдив ул. Абаджийска 23 тел. 0898474719 и 0888997474  www.4dbebe.com

# 17
  • Мнения: 805
Здравейте, аз също смятам да ходя при Троянчев, лекарката ме посъветва да ида на 4Д, но когато записвах часа при Троянчев , казах 4е искам ФМ като си мислех че ФМ и 4Д  са едно и също нещо ( съжалявам за некомпетентността си), но сега чета че са различни работи.. Та въпросът ми е щом като цената на ФМ е 80 лв, тогава колко струва 4Д ?? Не би ли трябвало 4Д да е по-скъпо от феталната??
Благодаря предварително на отзовалите се !

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Апаратурата на д-р Троянчев е 4Д.
ФМ е един по-подробен и обстоен преглед, на който се гледат подробно всички органи на бебчето. По принцип самия преглед е на 2д, а после просто се пуска 4Д-то за да се порадват родителите, но всичко си се вижда идеално и на 2д-то, просто при по-модерната апаратура е с по-добро качество.

# 19
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 0
С какво работно време е?

# 20
  • Мнения: 628
гр.Пловдив ул. Абаджийска 23 тел. 0898474719 и 0888997474  www.4dbebe.com
А д-р Троянчев прави ли БХС? newsm78

# 21
  • Мнения: 805
БХС е изследване от кръвна проба и се прави в лаборатория , но лекарят - в случая Трончев може да ти даде една бланка с данни, която ти изискват в генетичната лаборатория. Той обикновено праща във ВМИ-то на Васил Априлов.

# 22
  • Мнения: 628
БХС е изследване от кръвна проба и се прави в лаборатория , но лекарят - в случая Трончев може да ти даде една бланка с данни, която ти изискват в генетичната лаборатория. Той обикновено праща във ВМИ-то на Васил Априлов.
БХС-то е изследване на кръвна проба плюс ФМ, а бланката мога и сама да я сваля от сайта на Националната генетична лаборатория. Въпроса ми беше дали д-р Троянчев прави това изследване, тъй като кръвната проба не могат да ти я вземат в коя да е лаборатория, а само в акредитирана такава, защото се изисква специална обработка на взетата кръв в рамките на 30 мин. За частта с ФМ съм сигурна, че Троянчев може да ми я направи, но дали работи със специализирана лаборатория? Thinking

# 23
  • Мнения: 805
БХС-то е изследване на кръвна проба плюс ФМ, а бланката мога и сама да я сваля от сайта на Националната генетична лаборатория. Въпроса ми беше дали д-р Троянчев прави това изследване, тъй като кръвната проба не могат да ти я вземат в коя да е лаборатория, а само в акредитирана такава, защото се изисква специална обработка на взетата кръв в рамките на 30 мин. За частта с ФМ съм сигурна, че Троянчев може да ми я направи, но дали работи със специализирана лаборатория? Thinking

Никой лекар не прави изследвания! Има си лаборанти за тази цел - Не четеш внимателно! Писах ти че той праща в генетичната на ВМИ-то на Васил Априлов , но само след като вземеш бланката  от него! Няма такова нещо да си свалиш бланката от интернет- понеже той ти я попълва с резултатите от ФМ. И с нея (попълнената ) трябва да отидеш на другия ден -не по-късно за да няма разминаване. За какво ти е от интернет празна бланка?? Целта е да имаш стойностите за да могат те да сравнят. И няма такова нещо в рамките на 30 минути, тъй като пробите се пращат в София, дори и от частните лаборатории съм си правила - пак ги пращат в София с куриер. ФМ ти е 80лв + биохими4ния 60лв= излиза ти 140 лв.

# 24
  • Мнения: 628
И няма такова нещо в рамките на 30 минути, тъй като пробите се пращат в София, дори и от частните лаборатории съм си правила - пак ги пращат в София с куриер. ФМ ти е 80лв + биохими4ния 60лв= излиза ти 140 лв.
Хайде сега и ти чети внимателно - взема се венозна кръв, която в рамките на 30 мин. трябва да се обработи до серум, който серум вече се съхранява в лед (или хладилник) и до 24 часа с куриер се доставя в НГЛ. Именно това имах предвид като казах, че е нужна акредитирана лаборатория, която първично да обработи кръвта до серум, а е повече от ясно, че биохимичното изследване се прави само в София, в НГЛ ooooh!

Както и да е, получих нужната информация относно д-р Троянчев и няма да се занимавам с повече разяснения кой какво прочел и как го разбрал. Хубав ден! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 805
Е разбира се 4е те си го обработват по някакъв начин - нали затова те праща в генетична конкретна лаборатория , а не в случайна.
Моля, пак заповядай  Laughing

# 26
  • Мнения: 660
Здравейте,а д-р Троянчев изражда ли и къде ?

# 27
  • Мнения: 17
Здравейте,
препоръчаха ми д-р Троянчев,който преглежда и в Бургас.Моля майки,на които доктора проследява бременността,назначава изследвания и т.н. да споделят мнението си.Професионалист ли е,коректен ли е,обяснява ли ,въобще отзивите ви?
Знаете,че в Бъргас са кът гинеколозите.

Благодаря на отзовалите се Hug

# 28
  • Мнения: 18
Здравейте,няма да сбъркате ако изберете д-р Троянчев.Аз съм от Пловдив и двете си деца родих при него секцио.Всеки месец ходих да ми следи бременността ,но не работи със здравната каса.По каса друга лекарка ми пускаше изследвания и болнични.Ако с нещо друго мога да ви бъда полезна питайте. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 93
Здравейте,няма да сбъркате ако изберете д-р Троянчев.Аз съм от Пловдив и двете си деца родих при него секцио.Всеки месец ходих да ми следи бременността ,но не работи със здравната каса.По каса друга лекарка ми пускаше изследвания и болнични.Ако с нещо друго мога да ви бъда полезна питайте. Simple Smile

Здравейте,

А къде извършва ражданията д-р Троянчев? Също и как са цените?

Аз съм ходила на 2-ра и 3-та ФМ при него и съм доволна.

Благодаря!   bouquet

# 30
  • Мнения: 18
Д-р Троянчев води ражданията в клиника Селена.Секциото е 1290 лв.,а нормалното 990 лв.

# 31
  • Мнения: 93
Д-р Троянчев води ражданията в клиника Селена.Секциото е 1290 лв.,а нормалното 990 лв.

Благодаря!   

# 32
  • Мнения: 660
Д-р Троянчев добър ли на секцио,имам предвид разрези,заздравяване,възстановяване,оказа се че се налага секцио,а аз бях свикнала с мисълта за нормално.Първото родих нормално и сега малко се стреснах от новините?

# 33
  • Мнения: 18
Да,добър е.И с двете операции при него не съм имала проблеми,много бързо ми заздравяха.Според мен няма да сгрешите ако го изберете за секциото.

# 34
  • Мнения: 1 398
Здравейте  Hug имам въпрос и ще съм много благодарна ако някой може да ми отговори!
За фетална морфология при д-р Троянчев задължително ли е запазването на час или може да се отиде направо на място?
Моя приятелка ми каза, че има дублиране на часове и няма смисъл да се запазва предварително  Rolling Eyes
Бихте ли споделили опит?

# 35
  • Мнения: 17
Здравейте,
посещавам д-р Троянчев в кабинета му в Бургас.Предварително винаги си запазвам час.За феталната морфология д-ра си предвижда повече време,така че е желателно да имате час.
Една от съфорумките сподели,че д-р Троянчев и е направил диск със записа от феталната морфология.При мен имаше само снимки.При другите мами д-ра прави ли ви диск?

Благодаря

# 36
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Аз също съм доволна от него,и да ,прави диск със снимки Simple Smile

# 37
  • Мнения: 78
Аз много се чудих дали да ходя за ФМ при д-р Троянчев ,но накрая отидох при него.Много съм доволна.Обяснява всичко подробно.Отговори ми на всички въпроси без да бърза ,въпреки че отвън коридора беше пълен с чакащи.Вярно е ,че часовете не се спазват.В моят случай часът ми беше за 16.30 ,но влезнах в 17.30 ,но това не ме притесни ,защото след прегледа бях много по-спокойна и удовлетворена.Получих диск с прегледа и документ с измерените данни на бебето ,към който има прикрепени снимки .

# 38
  • Мнения: 263
jiveto а каква е цената на обикновен ехографски преглед?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 239
Много е добър!Страхотен специалист!Ходих при него на консултация след споннтанен аборт и каквото и както ми каза правих и забременях след лечението при него много бързо!Следеше ме през цялата бременност и овладя проблема който имах през бременноста и родих живо и здраво бебе!  bouquet

# 40
  • Мнения: 2
Откакто разбрах,че съм бременна миналата година януари ходя при д-р Троянчев, проследи ми цялата бременност,всеки месец ходех на консултации при него, септември раждах при него.... след това ходих след 50 дни на контролен преглед.... изключителен професионалист и адски внимателен ... ако имам живот и здраве 2ро дете пак ще съм при него

# 41
  • Мнения: 4
Нямам думи да изразя възмущението си от този некадърник! Моето дете се роди недоносено в 33г.с.,благодарение на него! Детето ми имаше киста в главичката,която дори не се видя от феталните морфологий!Правете си извод що за ,,професионалист" е щом му се дублират часовете и кара родилките му да чакат час,за да влезнат за преглед! Не искам нито една от вас да преживее,това което преживях аз!

# 42
  • Мнения: 1 398
Момичета, знаете ли колко струва стандартен преглед при Троянчев? Благодаря предварително  Hug

# 43
  • Мнения: 8 815
Не знаех ,че си е направил и нов кабинет. Ще го имам предвид

# 44
  • Мнения: 17
mishoko,цената на обикновен ехографски преглед е 40лв.

# 45
  • Мнения: 78
Здравейте, към днешна дата каква е цената за 4д интравагинален ехограф при д-р Троянчев?

# 46
  • Мнения: 26
Д-Р Троянчев се прави на лаборатория и взима парите за изследване и не го праща в лаборатория и казва всичко ви е ок.НО има едно голямо но но но направих си изследването наново при друг лекар за да съм сигурна защото за пръв път виждам гинеколог да се прави на лаборант,изпратих в геника изследванията и хоп има ми нещо положителни.Яд ме е че ми загуби времето и с лека ръка ме остави и ако бях забременяла можеше да загубя бебето защото не му дреме на този доктор ТРОЯНЧЕВ иначе много мил пред теб и те лъже.Като му казах и отговора му беше оооооо ,,госпожо елате пак да проверим.Къде да ходя пак нали имаше възможност преди това да си върши работата.Ако беше готин и честен щеше да каже да сгрешил съм не трябваше аз да ви гледам изследванията защото за това си има лаборатории да съжали че ми е взел парите и да се извини най малко а той така нахален даже ме нареди че така по телефона а трябвало лично е да пак да си платя за да му кажа че предния път съм платила за този дето духа. А ето ви и новината как е заловен с подкуп тази душица -http://www.dnes.bg/crime/2009/03/20/zadyrjaha-ginekolog-s-podkup-v-plovdiv.68029

# 47
  • Мнения: 21
Това е псевдо - статия -като започнем, че са споменати инициали и възраст 40 г - д-р Троянчев определено е над тази възраст Simple Smile Отделно човекът си е направил труда да даде коментар под нея - ако сте обърнали внимание. Няма безгрешни доктори, но неговата репутация е доста висока и аз включително съм от доволните му клиенти.

# 48
  • Мнения: 4
Някой раждал ли е скоро при доктор Троянчев? Интересувам се дали се заплаща нещо допълнително освен таксата на частните болници, в които изражда? ( Селена и Торакс ) .

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам някой правил ли си е безкръвна при Троянчев и някакви отзиви?!?

# 50
  • Мнения: 66
здравейте към днешна дата каква е цената на прегледа при доктор Троянчев и къде и как да го намеря,задължително ли е да записвам час за 4Д

# 51
  • Мнения: 285
Аз ходих миналия месец за фетална морфология и цената беше 80 лв. Иначе час задължително трябва да си запазиш Simple Smile Кабинета му се намира на улица " Абаджийска" 23, това е  в Капана, пада се една уличка, странично от "Железарска" Simple Smile

# 52
  • Мнения: 890
Някой раждал ли е скоро при доктор Троянчев? Интересувам се дали се заплаща нещо допълнително освен таксата на частните болници, в които изражда? ( Селена и Торакс ) .
И аз да попитам? Дали освен на болницата се плаща бещо допълнително?

# 53
  • Мнения: 58
Здравейте! Можете ли да ми кажете къде в Бургас преглежда доктор Троянчев?
Здравейте,
посещавам д-р Троянчев в кабинета му в Бургас.Предварително винаги си запазвам час.За феталната морфология д-ра си предвижда повече време,така че е желателно да имате час.
Една от съфорумките сподели,че д-р Троянчев и е направил диск със записа от феталната морфология.При мен имаше само снимки.При другите мами д-ра прави ли ви диск?

Благодаря

# 54
  • Мнения: 66
Здравейте, в четвъртък бях при него. даде ми поне 10 снимки и един диск с целия преглед,момата се беше скрила и човека опита няколко пъти да хване физиономия,обяснява всичко.

# 55
  • Мнения: 2
Здравейте момичета. Често пъти ми се е налагало да чета теми от сайта, но до сега не съм имала какво да кажа. Направих си регистрация, специално заради темата с д-р Троянчев. Имам щастието да съм бременна с първата си бременност. Наложи се да си направя фетална морфология (11г.с.+3д.), защото лекаря ми видя, че нухалната кухина е по-широка от нормалното. Нямах много време да реагирам и затова отидох там, на където той ме насочи. Бях доволна от това как протече прегледа и вниманието, което ми обърнаха (моят лекар също присъстваше, за да се убеди лично от резултатите). Казаха ми, че е всичко останало е наред, но кухината остава малко над нормата. Затова ми взеха кръв за БХС. Реших да потърся още едно мнение за всеки случай. Насочиха ме към др Троянчев, като ме убеждаваха, че е най-голямото светило в тази област. Имахме два телефонни разговора преди прегледа и още тогава останах с лошо впечатление от грубия му тон. Но нали бил най-добрия... Уж нямаше свободни часове  в следващите 3 седмици, но преди да ми тръшне телефона чух, че ми казва да ида на ледващия ден в 15:45. Беше 17:00 часа, когато влязох, но аз се бях заредила с търпение. Нали при добрите винаги се чака, въпреки, че никой нямаше при него. По време на прегледа беше доста пестелив от към обяснения и затова се осмелих да задам въпрос, който беше посрещнат с доста груб отговор :" Да, наред е назалната кост госпожо!!! Някакви други идеи да имате?!?!".  Повече не се и осмелих да си отворя устата. Когато прегледът приключи с видимо груб тон ми бе обяснено това : "Аз също я измерих толкова  кухината. Трябва да сте на ясно, че при три такива установени бременности с увеличена кухина, една от тях бива прекъсната. Останалите две се проследяват в динамика. Изчакайте си резултатите от БХС и ако рискът ви е по-голям от 1:250 мислете за прекъсване на бременността. Ако е по-нисък си направете ФМ  в 13, 18 и 24 а.с."    Не ми каза нищо повече, нито за другите показатели ( а по време на прегледа се изказа, че измервал много повече неща, които някой от колегите му дори и не знаели, че са от значение), нито ми даде диск. Аз останах объркана, защото това, което чух бяха само някакви статистики и нищо, което да е като извод от прегледа и показателите, които е измерил. Затова попитах какво е неговото лично мнение и препоръка. И честно да ви кажа, искрено съжалих... Последва едно продължително и демонстративно поемане на въздух, след което се разкрещя : "ГОСПОЖО!!! Кое от това не разбрахте?!?!!? Всичко, което Ви казах до тук беше препоръка! Ако искате да Ви го напиша!" И започна викайки и натъртвайки на всяко изречение да повтаря казаното до преди това...  Не знам как да ви обясня начина , по който се чувствах... Унижена, обидена, не получих никаква информация от прегледа, а грубото отношение беше довело сълзи в очите ми. Освен това по време на прегледа записа още 5 часа за следващите дни (а нали нямаше часове). И колко груб беше и по телефона. На всички затваряше. На една жена й каза, че го търсят по другата линия и дори и не я изслуша. Някой му каза по телефона, че трябва да свърши нещо и когато аз излизах от кабинета, той излезе след мен и заяви на четирите жени, които чакаха с ТОН "Приключих с прегледите!"
На фона на всички положителни отзиви, моят може и да изглежда ненормален, но повярвайте ми и поведението на самият доктор изглеждаше такова. Когато се прибрах казах на близките ми "Нали знаете, че колкото и зареден да е един магазин с хубава стока, когато са невъзпитани продавачите, ви се отщява вече да влизате в него..." Нещо  такова се получи и с мен. Може и да е много добър, но това, което показа пред мен като поведение и компетентност ме накара да се чувствам отвратена. Не ми беше полезен с мнението си, даже напротив.

# 56
  • Мнения: 890
Здравейте момичета. Често пъти ми се е налагало да чета теми от сайта, но до сега не съм имала какво да кажа. Направих си регистрация, специално заради темата с д-р Троянчев. Имам щастието да съм бременна с първата си бременност. Наложи се да си направя фетална морфология (11г.с.+3д.), защото лекаря ми видя, че нухалната кухина е по-широка от нормалното. Нямах много време да реагирам и затова отидох там, на където той ме насочи. Бях доволна от това как протече прегледа и вниманието, което ми обърнаха (моят лекар също присъстваше, за да се убеди лично от резултатите). Казаха ми, че е всичко останало е наред, но кухината остава малко над нормата. Затова ми взеха кръв за БХС. Реших да потърся още едно мнение за всеки случай. Насочиха ме към др Троянчев, като ме убеждаваха, че е най-голямото светило в тази област. Имахме два телефонни разговора преди прегледа и още тогава останах с лошо впечатление от грубия му тон. Но нали бил най-добрия... Уж нямаше свободни часове  в следващите 3 седмици, но преди да ми тръшне телефона чух, че ми казва да ида на ледващия ден в 15:45. Беше 17:00 часа, когато влязох, но аз се бях заредила с търпение. Нали при добрите винаги се чака, въпреки, че никой нямаше при него. По време на прегледа беше доста пестелив от към обяснения и затова се осмелих да задам въпрос, който беше посрещнат с доста груб отговор :" Да, наред е назалната кост госпожо!!! Някакви други идеи да имате?!?!".  Повече не се и осмелих да си отворя устата. Когато прегледът приключи с видимо груб тон ми бе обяснено това : "Аз също я измерих толкова  кухината. Трябва да сте на ясно, че при три такива установени бременности с увеличена кухина, една от тях бива прекъсната. Останалите две се проследяват в динамика. Изчакайте си резултатите от БХС и ако рискът ви е по-голям от 1:250 мислете за прекъсване на бременността. Ако е по-нисък си направете ФМ  в 13, 18 и 24 а.с."    Не ми каза нищо повече, нито за другите показатели ( а по време на прегледа се изказа, че измервал много повече неща, които някой от колегите му дори и не знаели, че са от значение), нито ми даде диск. Аз останах объркана, защото това, което чух бяха само някакви статистики и нищо, което да е като извод от прегледа и показателите, които е измерил. Затова попитах какво е неговото лично мнение и препоръка. И честно да ви кажа, искрено съжалих... Последва едно продължително и демонстративно поемане на въздух, след което се разкрещя : "ГОСПОЖО!!! Кое от това не разбрахте?!?!!? Всичко, което Ви казах до тук беше препоръка! Ако искате да Ви го напиша!" И започна викайки и натъртвайки на всяко изречение да повтаря казаното до преди това...  Не знам как да ви обясня начина , по който се чувствах... Унижена, обидена, не получих никаква информация от прегледа, а грубото отношение беше довело сълзи в очите ми. Освен това по време на прегледа записа още 5 часа за следващите дни (а нали нямаше часове). И колко груб беше и по телефона. На всички затваряше. На една жена й каза, че го търсят по другата линия и дори и не я изслуша. Някой му каза по телефона, че трябва да свърши нещо и когато аз излизах от кабинета, той излезе след мен и заяви на четирите жени, които чакаха с ТОН "Приключих с прегледите!"
На фона на всички положителни отзиви, моят може и да изглежда ненормален, но повярвайте ми и поведението на самият доктор изглеждаше такова. Когато се прибрах казах на близките ми "Нали знаете, че колкото и зареден да е един магазин с хубава стока, когато са невъзпитани продавачите, ви се отщява вече да влизате в него..." Нещо  такова се получи и с мен. Може и да е много добър, но това, което показа пред мен като поведение и компетентност ме накара да се чувствам отвратена. Не ми беше полезен с мнението си, даже напротив.
Направо не мога да повярвам. Винаги е бил много мил и внимателен

# 57
  • Мнения: 2
Аз също не разбирам защо се държа така, но е факт. Със същия успех можеше да се обадя на друг лекар. По телефона да му кажа какви са ми притесненията и той да ми каже каква е статистиката и как се процедира. Защото това беше информацията, която получих от д-р Троянчев. Той не ми съобщи неговото заключение от "многото" измервания, които направи, а ми говореше неща, които ги пише и по форумите. Да не кажа и че по телефона в първия от разговорите го попитах, дали е вярно че в следващите седмици големината на кухината намалява, а той каза, че не е вярно. А когато търсих информация четох точно това, че намалява. ( http://orthogyn.com/ignatov/11-13%20scan.html )

# 58
  • Мнения: 660
Antoaneta,аз също съм била при него и той откри проблем с бъбреците.Говореше така сякаш искаше да ме изплаши,че бебето страдало,трябвало да родя месец по рано и то секцио.Много го хвалят,ама не виждам защо.После и моята аг ги следеше бъбреците.Потърсих Амалиеви,много са внимателни,обясняват,показват.Отношението е страхотно.Препоръчвам ти там да отидеш,няма да съжаляваш.Родих и двете си деца при старши.Бебето с проблемните бъбреци благодарение на тях си го износих до край и родих нормално.
А ако си запозната с класическата хомеопатия- чрез нея бъбреците започнаха подобрение още вътрутробно.Според хомеопатът ми докато бебето се развива може да се помогне да се преодолеят структурни проблеми.

# 59
  • Мнения: 10 519
Аз също съм с лоши впечетления (макар и от преди 5 години). Наговори ми куп глупости с рязък тон, при все че мъжа ми беше с мен.
Не повторих. Не бих го препоръчала на никой.

# 60
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Някой скоро ходил ли е при Троянчев?Аз имам желание да се запиша,но все още се колебая?

# 61
  • Мнения: 8 815
С Троянчев съм имала два пъти среща по здравословни проблеми, не за раждане. Веднъж ми махна полип. Всичко беше точно, само дето работи в частен кабинет и платих цялата манипулация, която беше извършена в кабинета.
Втори път ми прави операция на Бартолинова жлеза, този път в болница, Торакс, там работеше тогава, а може би все още. Забрави да ми зашие един конец от бързане да отиде на друго място, раната кървеше силно и се наложи да го върнат от път, за да ме зашие наново. На другия ден си отидох у дома, нямаше никакви последствия.
Спокоен е, не създава паника, ако имаш проблем, внушава ти увереност, че ще го разреши.
В съседния коридор бяха родилките, пълно беше с раждащи при него млади дами. Не говорих с никоя, нямам отзиви. Предполагам, че и с тях се държи добре и ги предразполага, щом има толкова пациентки.

# 62
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета,
ако става въпрос за нормална бременност и никакви проблеми Троянчев може би пък да става, незнам, но за хирург въобще не става ПЪЛЕН КАСАПИН е НЕ хирург!!! Пазете се от него! Незнам защо като не може да помогне не си признава, а бърза да се налапа с пари, пълен некадърник е!!! Оперирана съм от него и всеки следващ лекар, който ме е преглеждал след него го проклина заедно с мен!!! Жалкото е, че не сме в цивилизована държава, иначе всеки съвет на него колега е да бъде съден, което би ми осигурило живота и  безброй опити инвитро!!! БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ НЕКАДЪРЕН КАСАПИН!!!

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 239
Страхотен доктор!Благодарение на него имам жива и здрава дъщеричка!

# 64
  • Мнения: 890
Здравейте, момичета,
ако става въпрос за нормална бременност и никакви проблеми Троянчев може би пък да става, незнам, но за хирург въобще не става ПЪЛЕН КАСАПИН е НЕ хирург!!! Пазете се от него! Незнам защо като не може да помогне не си признава, а бърза да се налапа с пари, пълен некадърник е!!! Оперирана съм от него и всеки следващ лекар, който ме е преглеждал след него го проклина заедно с мен!!! Жалкото е, че не сме в цивилизована държава, иначе всеки съвет на него колега е да бъде съден, което би ми осигурило живота и  безброй опити инвитро!!! БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ НЕКАДЪРЕН КАСАПИН!!!

След такова изказване е хубаво да се даде и подробности, инъче е напълно безсмислено Simple Smile

# 65
  • Мнения: 278
Здравейте момичета. Често пъти ми се е налагало да чета теми от сайта, но до сега не съм имала какво да кажа. Направих си регистрация, специално заради темата с д-р Троянчев. Имам щастието да съм бременна с първата си бременност. Наложи се да си направя фетална морфология (11г.с.+3д.), защото лекаря ми видя, че нухалната кухина е по-широка от нормалното. Нямах много време да реагирам и затова отидох там, на където той ме насочи. Бях доволна от това как протече прегледа и вниманието, което ми обърнаха (моят лекар също присъстваше, за да се убеди лично от резултатите). Казаха ми, че е всичко останало е наред, но кухината остава малко над нормата. Затова ми взеха кръв за БХС. Реших да потърся още едно мнение за всеки случай. Насочиха ме към др Троянчев, като ме убеждаваха, че е най-голямото светило в тази област. Имахме два телефонни разговора преди прегледа и още тогава останах с лошо впечатление от грубия му тон. Но нали бил най-добрия... Уж нямаше свободни часове  в следващите 3 седмици, но преди да ми тръшне телефона чух, че ми казва да ида на ледващия ден в 15:45. Беше 17:00 часа, когато влязох, но аз се бях заредила с търпение. Нали при добрите винаги се чака, въпреки, че никой нямаше при него. По време на прегледа беше доста пестелив от към обяснения и затова се осмелих да задам въпрос, който беше посрещнат с доста груб отговор :" Да, наред е назалната кост госпожо!!! Някакви други идеи да имате?!?!".  Повече не се и осмелих да си отворя устата. Когато прегледът приключи с видимо груб тон ми бе обяснено това : "Аз също я измерих толкова  кухината. Трябва да сте на ясно, че при три такива установени бременности с увеличена кухина, една от тях бива прекъсната. Останалите две се проследяват в динамика. Изчакайте си резултатите от БХС и ако рискът ви е по-голям от 1:250 мислете за прекъсване на бременността. Ако е по-нисък си направете ФМ  в 13, 18 и 24 а.с."    Не ми каза нищо повече, нито за другите показатели ( а по време на прегледа се изказа, че измервал много повече неща, които някой от колегите му дори и не знаели, че са от значение), нито ми даде диск. Аз останах объркана, защото това, което чух бяха само някакви статистики и нищо, което да е като извод от прегледа и показателите, които е измерил. Затова попитах какво е неговото лично мнение и препоръка. И честно да ви кажа, искрено съжалих... Последва едно продължително и демонстративно поемане на въздух, след което се разкрещя : "ГОСПОЖО!!! Кое от това не разбрахте?!?!!? Всичко, което Ви казах до тук беше препоръка! Ако искате да Ви го напиша!" И започна викайки и натъртвайки на всяко изречение да повтаря казаното до преди това...  Не знам как да ви обясня начина , по който се чувствах... Унижена, обидена, не получих никаква информация от прегледа, а грубото отношение беше довело сълзи в очите ми. Освен това по време на прегледа записа още 5 часа за следващите дни (а нали нямаше часове). И колко груб беше и по телефона. На всички затваряше. На една жена й каза, че го търсят по другата линия и дори и не я изслуша. Някой му каза по телефона, че трябва да свърши нещо и когато аз излизах от кабинета, той излезе след мен и заяви на четирите жени, които чакаха с ТОН "Приключих с прегледите!"
На фона на всички положителни отзиви, моят може и да изглежда ненормален, но повярвайте ми и поведението на самият доктор изглеждаше такова. Когато се прибрах казах на близките ми "Нали знаете, че колкото и зареден да е един магазин с хубава стока, когато са невъзпитани продавачите, ви се отщява вече да влизате в него..." Нещо  такова се получи и с мен. Може и да е много добър, но това, което показа пред мен като поведение и компетентност ме накара да се чувствам отвратена. Не ми беше полезен с мнението си, даже напротив.
Отвратителен е!Съжалих,че си дадох парите.

# 66
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Здравейте момичета. Често пъти ми се е налагало да чета теми от сайта, но до сега не съм имала какво да кажа. Направих си регистрация, специално заради темата с д-р Троянчев. Имам щастието да съм бременна с първата си бременност. Наложи се да си направя фетална морфология (11г.с.+3д.), защото лекаря ми видя, че нухалната кухина е по-широка от нормалното. Нямах много време да реагирам и затова отидох там, на където той ме насочи. Бях доволна от това как протече прегледа и вниманието, което ми обърнаха (моят лекар също присъстваше, за да се убеди лично от резултатите). Казаха ми, че е всичко останало е наред, но кухината остава малко над нормата. Затова ми взеха кръв за БХС. Реших да потърся още едно мнение за всеки случай. Насочиха ме към др Троянчев, като ме убеждаваха, че е най-голямото светило в тази област. Имахме два телефонни разговора преди прегледа и още тогава останах с лошо впечатление от грубия му тон. Но нали бил най-добрия... Уж нямаше свободни часове  в следващите 3 седмици, но преди да ми тръшне телефона чух, че ми казва да ида на ледващия ден в 15:45. Беше 17:00 часа, когато влязох, но аз се бях заредила с търпение. Нали при добрите винаги се чака, въпреки, че никой нямаше при него. По време на прегледа беше доста пестелив от към обяснения и затова се осмелих да задам въпрос, който беше посрещнат с доста груб отговор :" Да, наред е назалната кост госпожо!!! Някакви други идеи да имате?!?!".  Повече не се и осмелих да си отворя устата. Когато прегледът приключи с видимо груб тон ми бе обяснено това : "Аз също я измерих толкова  кухината. Трябва да сте на ясно, че при три такива установени бременности с увеличена кухина, една от тях бива прекъсната. Останалите две се проследяват в динамика. Изчакайте си резултатите от БХС и ако рискът ви е по-голям от 1:250 мислете за прекъсване на бременността. Ако е по-нисък си направете ФМ  в 13, 18 и 24 а.с."    Не ми каза нищо повече, нито за другите показатели ( а по време на прегледа се изказа, че измервал много повече неща, които някой от колегите му дори и не знаели, че са от значение), нито ми даде диск. Аз останах объркана, защото това, което чух бяха само някакви статистики и нищо, което да е като извод от прегледа и показателите, които е измерил. Затова попитах какво е неговото лично мнение и препоръка. И честно да ви кажа, искрено съжалих... Последва едно продължително и демонстративно поемане на въздух, след което се разкрещя : "ГОСПОЖО!!! Кое от това не разбрахте?!?!!? Всичко, което Ви казах до тук беше препоръка! Ако искате да Ви го напиша!" И започна викайки и натъртвайки на всяко изречение да повтаря казаното до преди това...  Не знам как да ви обясня начина , по който се чувствах... Унижена, обидена, не получих никаква информация от прегледа, а грубото отношение беше довело сълзи в очите ми. Освен това по време на прегледа записа още 5 часа за следващите дни (а нали нямаше часове). И колко груб беше и по телефона. На всички затваряше. На една жена й каза, че го търсят по другата линия и дори и не я изслуша. Някой му каза по телефона, че трябва да свърши нещо и когато аз излизах от кабинета, той излезе след мен и заяви на четирите жени, които чакаха с ТОН "Приключих с прегледите!"
На фона на всички положителни отзиви, моят може и да изглежда ненормален, но повярвайте ми и поведението на самият доктор изглеждаше такова. Когато се прибрах казах на близките ми "Нали знаете, че колкото и зареден да е един магазин с хубава стока, когато са невъзпитани продавачите, ви се отщява вече да влизате в него..." Нещо  такова се получи и с мен. Може и да е много добър, но това, което показа пред мен като поведение и компетентност ме накара да се чувствам отвратена. Не ми беше полезен с мнението си, даже напротив.
Отвратителен е!Съжалих,че си дадох парите.
[/quote


И аз не останах доволна от прегледа.Много набързо ме претупа,не ми пусна да я видя на 4д .Друг път не мисля да отивам при него.

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте, Вчера бях на преглед при Д-р Троянчев и съм страшно доволна. Ехографски преглед за който заплатихме сумата от 80лв но повярвайте ми заслужава си да ги дадете. Беше много мил направи обстоен преглед на бебчо и ми обесняваше всичко дали е в нормите и как се развива.

# 68
  • Мнения: 1
В 19 г.с. съм и днес посетих кабинета в Бургас на д-р. Троянчев за фетална морфология. Часът беше спазен, лекарят приветлив и внимателен. Обясняваше всеки свой ход при прегледа, както и допълнителни подробности около развитието на плода. Накрая ми даде разпечатка със снимки, данни от прегледа, както и диск. Въпросите, които ми зададе бяха нормални - първа бременност ли е, как е преминала първата бременност, подробности по самото раждане, възрастта ми. Даде ми препоръки. Доволна съм от прегледа и отношението. Определено докторът знае какво прави. Предвид изчетените мнения, очакванията ми бяха двустранно насочени, за това и бях внимателна, без излишни въпроси и философии. На 40 год. съм и бременността ми никак не е лека, имам известни притеснения, за това и реших да посетя този лекар, за което не съжалявам. Прегледът струва 80 лв.

# 69
  • Мнения: 8
Изключително некадърен "доктор".
Сега се връщам от последната фетална морфология. Отношението крайно надменно и агрисивно. Каза,че за 32г.с бебето вървяло много клечаво за сметка на коремната обиколка и било недохранено. Храня се нормално, в един и същ режим съм си през цялата бременност. Последния преглед при следящия ми АГ беше преди 5 седмици, тогава бебе беше 1,100кг ( вървеше даже по-едро) сега 5 седмици по-късно е 1,434кг. Някак ми се струва невъзможно за 5 седмици да има такова изостване и да е качило само 300гр. Като го попитах как е възможно това, отговора беше " като не съм ви преглеждал предния път аз как да ви кажа" все едно е единствения. Още с влизането не поздрави, а само каза лягай и как са ти имената. Не беше си почистил видеозона от предишната пациенка, намаза ми корема и директно започна. На резултатите ми пише,че съм 2ри триместър.. крайно разочарована съм от всичко.

# 70
  • Мнения: 278
Изключително некадърен "доктор".
Сега се връщам от последната фетална морфология. Отношението крайно надменно и агрисивно. Каза,че за 32г.с бебето вървяло много клечаво за сметка на коремната обиколка и било недохранено. Храня се нормално, в един и същ режим съм си през цялата бременност. Последния преглед при следящия ми АГ беше преди 5 седмици, тогава бебе беше 1,100кг ( вървеше даже по-едро) сега 5 седмици по-късно е 1,434кг. Някак ми се струва невъзможно за 5 седмици да има такова изостване и да е качило само 300гр. Като го попитах как е възможно това, отговора беше " като не съм ви преглеждал предния път аз как да ви кажа" все едно е единствения. Още с влизането не поздрави, а само каза лягай и как са ти имената. Не беше си почистил видеозона от предишната пациенка, намаза ми корема и директно започна. На резултатите ми пише,че съм 2ри триместър.. крайно разочарована съм от всичко.
Миналата година и на мен така каза. Надменен е И говори тихо доста и фъфлещо. Почти не му разбирах.

# 71
  • Мнения: 2
Здравейте, предстои ми лапароскопска операция на миома с размер 5 на 5см (на 27 години съм). Обмислям дали да е при д-р Троянчев, някой има ли опит при него с подобна операция?

# 72
  • Мнения: 8
Здравейте, предстои ми лапароскопска операция на миома с размер 5 на 5см (на 27 години съм). Обмислям дали да е при д-р Троянчев, някой има ли опит при него с подобна операция?

Аз вече изказах мнението си само за един обикновен преглед, камоли да трябва да се доверя за операция...

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
Здравейте, предстои ми лапароскопска операция на миома с размер 5 на 5см (на 27 години съм). Обмислям дали да е при д-р Троянчев, някой има ли опит при него с подобна операция?
Той бе мой оператор при лапароскопска операция на миома преди 4 години. Негова пациентка съм от 12 години. Той следи бременността ми, той изроди щерката, при него са всичките ми периодични прегледи. Мога да дам само най-положителни отзиви Hands Thumbsup

# 74
  • Мнения: 23
Здравейте някой маже ли да ми даде телефон на доктор Троянчев. И ако може мнение за финална морфология, може ли да се разчита на него и с добра техника ли работи?

# 75
  • Мнения: 609
Понеже от много време никой не е писал за д-р Троянчев, аз ще споделя своите впечатления от 1ва ФМ. Останах очарована от отношението му. Изключително спокоен и внимателен е, обясняваше всяка стъпка от изследването, какво вижда, какво и защо измерва. Прегледа беше доста подробен. Цената на ФМ е 80лв. Накрая ще ви даде диск със запис на цялото изследване.

# 76
  • Мнения: 4
Бихте ли ми казали актуалния му номер, чрез който сте се свързали с него

# 77
  • Мнения: 3
088 8997474 Заповядайте номер на доктор Троянчев .
Моите лични впечатления за него са че е отличен фетален  морфолог. Диагностицира плода още на първата фетална морфология в 11/12 седмица с отклонения и даде много точна диагноза за синдром на Търнър , която за съжаление се потвърди и с хорионбиопсия.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Здравейте, може ли някой да ми отговори, преглежда ли д-р Троянчев простосмъртни, небременни жени или само бременни ходят при него за 4D? Бях му пациентка преди много години, но се опасявам, че сега е станал много известен и е голяма навалица при него. А толкова го харесвах...

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
Здравейте, може ли някой да ми отговори, преглежда ли д-р Троянчев простосмъртни, небременни жени или само бременни ходят при него за 4D? Бях му пациентка преди много години, но се опасявам, че сега е станал много известен и е голяма навалица при него. А толкова го харесвах...
Да Simple Smile И бременна, и не - все съм си била при него.

# 80
  • Мнения: 19
Момичета, знаете ли дали пускат татковците, на прегледа, при д-р Троянчев, сега заради вируса?

# 81
  • Мнения: 24
Здравейте
И аз съм с много добри впечатления от д-р Троянчев. Ходих и на трите фетални при него.
Искам да попитам някой знае ли,каква е цената на обикновен,рутинен преглед?

# 82
  • Мнения: 4
А каква е цената на самата фетална морфология 🤔

# 83
  • Мнения: 9
А каква е цената на самата фетална морфология 🤔


Цената е 80 лв. Заради ковид не пуска татковците на прегледа. Миналата седмица бях при него заради препоръки на познати - голяма грешка. Беше лаконичен по време на прегледа, не видя отклонения, много мил и внимателен, но толкова. Прибрахме се и разбрахме, че дискът спрегледа, който таткото нямаше търпение да види, е празен. На следващия ден си направих БХС и му изпратих по имейл резултатите - вече четвърти ден, два имейла и телефонно обаждане по-късно, нямам отговор! Изобщо не съм доволна, колкото и да е добър, на 10тата минута вече излизах. Определено няма да повторя! Несериозното отношение с резултатите е прекалено!

# 84
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да сигнализирам/ изкажа впечатления от д-р Троянчев - известен с 4D ехография и практикуващ като АГ в някои от частните болници в гр.Пловдив, кабинет: ул."Абаджийска" 23 - нямам оплакване за 4D засега (прави оглед на органи по системи като ги изброява и заключва - нормални, същото пиле и на листа, който издава след прегледа) но като човек определено се старае да остави отвратително впечатление още от вратата, през годините и през бременностите отвратителното му обидно поведение става все по-натрапчиво - както към майки от най-различни краища на България, които са решили да запишат час за ехограф при него, така и дори към бременни негови колежки, абсолютно е невъзможно да се говори с него като специалист на тема бременност и раждане, нито да се получи консултация и да зададете въпрос по темата независимо колко е заплащането - че ще получите полезна информация от тази личност в качеството си на специалист е абсолютна илюзия, той се чувства абсолютно освободен от отговорност пред бъдещите майки в сравнение с останалите си колеги. Най-вече ме удивлява от моите впечатлвния и на всички останали жени, които познавам и са го посещавали- първо как може професията, която си избрал да практикуваш и да превърнеш в бизнес да изисква да работиш именно с бременни жени, а отношението ти точно към бременните жени да е сякаш целенасочено грубо и гнусно и нагло и изобщо до колко това е хуманно и какъв човек трябва да си... И второ - щом правиш бизнес с едно нещо и предлагаш определени услуги в частен кабинет и очакваш заплащане близо стотина лева на посещение за своето препитание - какъв човек си да гониш чрез поведението си именно клиентите, благодарение на които се издържаш и твоят бизнес съществува. Искам да споделя именно това по този въпрос конкретно за този лекар, защото се чувствам съпричастна към жените, които ще отидат да търсят частен АГ или да родят в определена частна клиника, където ще попаднат на него без да са запознати за какво става въпрос.

# 85
  • Мнения: 1 398
Това е публикация, в която не казвате абсолютно нищо - няма информация, конкретика, споделен опит, случка, нищо...

# 86
  • Мнения: 11
RelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedЗдравейте, искам да попитам за мнение за др.Троянчев понеже ме насочиха към него за *4D* БХС ???? RelaxedRelaxed

# 87
  • Мнения: 10 519
RelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedЗдравейте, искам да попитам за мнение за др.Троянчев понеже ме насочиха към него за *4D* БХС ???? RelaxedRelaxed
Тв цялата тема е с такива мнения.

# 88
  • Мнения: 11
RelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedRelaxedЗдравейте, искам да попитам за мнение за др.Троянчев понеже ме насочиха към него за *4D* БХС ???? RelaxedRelaxed
Тв цялата тема е с такива мнения.

Да, но са от доста години Simple Smile  АЗ търся мнения от преди 1г.най-много Simple Smile

# 89
  • Мнения: 11
Здравейте,мами аз съм бременна в 14г.с днес бях на 4D-при троянчев,мога да ви кажа че съм изключително доволна.
Доста добре обяснява дори аз се бях объркала понеже му казах ,че ще съм при него на преглед в13г.с но се оказа че аз не съм смятала правилно.Той ми каза напротив вие сте в 14 но сте 13 навършена много сте добре,започна прегледа показваше ми обясняваше ми приближаваше да му видя краката понеже му казах ,че нищо не виждам.
Като цяло го препоръчвам с 10 ръце,даде мми диск,каза ми къде да отида за изследвания СВ,ГЕОРГИ-ПЛОВДИВ.И ДОКУМЕНТИ ДАЖЕ МЕ ПОПИТА АКО ИМАМ ВЪПРОСИ ДА ГИ ЗАДАВАМ.

# 90
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също смятам да ходя при Троянчев, лекарката ме посъветва да ида на 4Д, но когато записвах часа при Троянчев , казах 4е искам ФМ като си мислех че ФМ и 4Д  са едно и също нещо ( съжалявам за некомпетентността си), но сега чета че са различни работи.. Та въпросът ми е щом като цената на ФМ е 80 лв, тогава колко струва 4Д ?? Не би ли трябвало 4Д да е по-скъпо от феталната??
Благодаря предварително на отзовалите се !
това е най- ужасния лекар, който позмавам! Отвратително отношение и поведение. Не отказва парички, нищо друго не може. Навиква и гони от кабинета си, назначава изследвания и не разчита след това, звънях му 5 дни по ред, за да ги разчете нагло ми каза" не на личния телвфон"!?!? Не обяснява нищо няколко пъти ме разплаква. Това не е лекар това е обирджия и нервно болен човечец! Лично аз съм безкрайно разочарована ..

# 91
  • Мнения: 1 745
Някой знае ли актуалната цена за БХС при д-р Троянчев?

# 92
  • Мнения: 518
И аз се интересувам за актуални цени при този доктор?

# 93
  • Мнения: 11
Някой знае ли актуалната цена за БХС при д-р Троянчев?
Относно заплащане незнам но аз като ходих при него на 15.08.22.Беше безплатно но се прави в Св.Георги(изследването). Иначе ФМ-80или 90 лв. но вече посещавам Главчев и той си ми следи всичко цената при него е 130 или 140 мисля че беше.

# 94
  • Мнения: 1 745
Много благодаря.

Някой знае ли актуалната цена за БХС при д-р Троянчев?
Относно заплащане незнам но аз като ходих при него на 15.08.22.Беше безплатно но се прави в Св.Георги(изследването). Иначе ФМ-80или 90 лв. но вече посещавам Главчев и той си ми следи всичко цената при него е 130 или 140 мисля че беше.

# 95
  • Мнения: 518
Актуакно от вчера ФМ при Троянчев в Бургас 90 лв. Другите изледвания кръв ме изпрати в Лина и там 52 лв.

# 96
  • Мнения: 1 745
Много благодаря, точно за Бургас ме интересуваше.

Актуакно от вчера ФМ при Троянчев в Бургас 90 лв. Другите изледвания кръв ме изпрати в Лина и там 52 лв.

# 97
  • Мнения: 1 745
Здравейте момичета,
Пак съм аз. Бих желала да питам,след като изпратихте по и-мейла на д-р Троянчев резултатите от БХС той отговори ли Ви с коментар?

# 98
  • Мнения: 518
Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

# 99
  • Мнения: 1 745
И аз се чудя...При мен са минали 2 дни,  откакто  му ги изпратих и понеже нямам отговор реших да пиша тук, ако има някой със сходен случай като моя.
Той само каза като излязат да му ги изпратя, не е казал да звъня... И аз незнам какво да правя...Sad

Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

# 100
  • Мнения: 9
И аз се чудя...При мен са минали 2 дни,  откакто  му ги изпратих и понеже нямам отговор реших да пиша тук, ако има някой със сходен случай като моя.
Той само каза като излязат да му ги изпратя, не е казал да звъня... И аз незнам какво да правя...Sad

Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

Аз ходих преди една година при него и повече от седмица чаках отговор. Наложи се мъжът ми да му звъни два пъти (защото е настоятетелен, пък аз не обичам да нахалствам) за да стигне и до моите резултати под предтекст, че е отговорил на всички и ако съм изпратила резултатите е трябвало да имам отговор. След второто обаждане получих отговор. Но явно не е било само при мен, а си е практика.

# 101
  • Мнения: 1 745
В края на краищата той ми писа 1 седмица след БХС.
Очевидно аз съм била нетърпелива. 😊
И аз се чудя...При мен са минали 2 дни,  откакто  му ги изпратих и понеже нямам отговор реших да пиша тук, ако има някой със сходен случай като моя.
Той само каза като излязат да му ги изпратя, не е казал да звъня... И аз незнам какво да правя...Sad

Не, мина седмица вече! Дали е нормално всичко и затова не е отговорил или трябва да му звъня?

Аз ходих преди една година при него и повече от седмица чаках отговор. Наложи се мъжът ми да му звъни два пъти (защото е настоятетелен, пък аз не обичам да нахалствам) за да стигне и до моите резултати под предтекст, че е отговорил на всички и ако съм изпратила резултатите е трябвало да имам отговор. След второто обаждане получих отговор. Но явно не е било само при мен, а си е практика.

# 102
  • Мнения: 518
Хаха и аз така след като звъннах за запазване на час, питах и след  това се наложи пак да изпращам резултатите. От 15 декември чак 7-8 януари.

# 103
  • Мнения: 1
Аз имам две прекрасни деца, благодарение на д-р Троянчев. На кратко за моята история, два аборта, прословутите доктори, при които ходих всеки път ми обесняваха как ще забременея пак, че съм млада и т.н. Записах си час при д-р Троянчев, още на първия преглед ми направи много добро впечатление, назначи ми изследвания и се оказа, че имам тромбофилия. След няколко месеца отново бях бременна, но благодарение на него и с правилната терапия  успях да износя детето и така 2019г. се роди моята дъщеря. През 2022г се роди и синът ми, отново при д-р Троянчев. И двата пъти раждах в клиника Торакс. Операциите ми са направени перфектно, не съм имала абсолютно никакви проблеми след това.

# 104
  • Мнения: 1
По принцип не пиша в такива форуми, но този път реших да споделя своето мнение. Преди два месеца родих при д-р Троянчев, също така ми следеше и цялата бременност. Искам да кажа, че съм изключително доволна от отношението и професионализма му. В началото на бременността прокървих и благодарение на него задържах плода, спокойно без да всява паника ми обясни какво трябва да правя. Относно коментара, който прочетох, че бил касапин, аз родих секцио и белегът от операцията е толкова фин и едвам доловим. Доста мои познати са ходили при него и също са останали много доволни. Препоръчвам го!!!

Общи условия

Активация на акаунт