ДЕКЕМВРИйски бебета 2013

  • 26 847
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 5 999
TDI
А не ти ли изписаха желязо за хемоглобина? На мен, предният път ми беше 117 при долна граница 120, и док каза, че няма да изписва, все още нищо, но сега ми е паднал на 110 и мисля, че няма да се размина с арматурата hahaha hahaha hahaha

# 46
  • София
  • Мнения: 89
Ще се мъчиш чак до четвъртък! Аз наистина се обезпокоих силно за теб! Че и да шофираш може би не е добра идея, то да ходиш сигурно ти е трудно. Милата ми  Hug Hug Hug Hug Hug!  Не знам какво да кажа. Аз съм имала анемия предизвикана от едни медикаменти, но помня колко ми беше смазано, унило, и не ми стигаше сякаш въздух и сили за нищо, а като се събудех почвах деня със сърцебиене.

# 47
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
TDI
А не ти ли изписаха желязо за хемоглобина? На мен, предният път ми беше 117 при долна граница 120, и док каза, че няма да изписва, все още нищо, но сега ми е паднал на 110 и мисля, че няма да се размина с арматурата hahaha hahaha hahaha


Ами те само това знаят да изписват, а не винаги причината е липса на желязо  Rolling Eyes  Аз съм с "Таласамия" бета или минор, зависи дали гледаш новата или старата класификация,  и имам още една анемия "Липса на глюкозо-6-фосфат", при мен са комбинирани и затова АГ каза, че съм "интересен случай". Търсих да пусна тук линкче за тези анемии, обаче те много страшни неща пишат  Shocked  а аз мисля, че не е толкова страшно положението, с правилно лечение, добавки и като му дойде времето малко спорт изобщо не можеш да разбереш, че съм Таласъм  Twisted Evil  Обаче сега явно от бременността ме е натиснала здраво... снощи дори направих пореден безуспешен опит да ям месо, който завърши така  Sick  И да не пропусна да кажа, че на мен желязото ми е в норма  Peace

Иначе при повечето бременни наистина се среща желязодефицитната, ако искаш да избегнеш "арматурата"  Laughing  можеш да наблегнеш на зеленолистни - спанак, коприва, лапат и т.н. Аз имам приятелка, която живее в къща с двор и си гледа такива растения, хемоглобина й е 130 с 2 месеца е преди нас в бременеенето и изумява всички доктори  Laughing пита ли я "какво ядеш момиче за такъв хемоглобин" и тя им отговаря, че не пропуска да си хапне от тези зеленчуци  Party

Въпросче към майките от Бургас - на Краснодар има ли още баби, дето продават коприва?  Crazy  Сега като казах и ми се дояде супичката на баба (Светла й памет)  Rolling Eyes

Ще се мъчиш чак до четвъртък! Аз наистина се обезпокоих силно за теб! Че и да шофираш може би не е добра идея, то да ходиш сигурно ти е трудно. Милата ми  Hug Hug Hug Hug Hug!  Не знам какво да кажа. Аз съм имала анемия предизвикана от едни медикаменти, но помня колко ми беше смазано, унило, и не ми стигаше сякаш въздух и сили за нищо, а като се събудех почвах деня със сърцебиене.

Благодаря Вилхелм Тел  Hug  Ами не искам да създавам главоболия, ще изчакам до четвъртък, въпреки, че ако звънна на докторката, тя може да каже на регистратура да ми принтнат талона и да го взема по-рано (майка ми работи в същата болница и знае хватките)  Crazy
Пък знам ли, може и да й звънна  Thinking  аз имам допълнително здравно осигуряване и ще ми преведат паричките за прегледи и изследвания, пък и да не ги преведат за здраве са  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 13
TDI  Hug  хич не се чуди. Отиди си при хематолога, наистина ти е много нисък хемоглобина. Аз го стартирах на 79 сега е 92, което си е направо чудесно. Надявам се сега още да ми се е качил.
Ама всичко това с установена анемия и правилните медикаменти за нея. Ох като те четях и по едно време видях себе си (като бях 79). Ужасно е.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 246
TDI, наистина трябва да пиеш нещо. На мен докторът вчера ми каза да пие Ferrofolgamma 2x1  при хемоглобин 107. В понеделник ще си го купя и почвам да го пия.

# 50
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета, искам да ви попитам имате ли Facebook групичка, чрез която да се присъедини към вас една бъдеща декемврийка, тъй като не е голяма привърженичка на Бг мама?

# 51
  • Мнения: 1
Момичета вижте какво измайсторих днесТо нали съм много "заета" Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 09:14 от didinkata

# 52
  • Мнения: 534
Здравейте, момичета, искам да ви попитам имате ли Facebook групичка, чрез която да се присъедини към вас една бъдеща декемврийка, тъй като не е голяма привърженичка на Бг мама?
Привет ,но ти май нещо си си объркала лентичката за термина тъй като показва 31.г.с а казваш че термина ти е декември  Thinking

# 53
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте, момичета, искам да ви попитам имате ли Facebook групичка, чрез която да се присъедини към вас една бъдеща декемврийка, тъй като не е голяма привърженичка на Бг мама?
Привет ,но ти май нещо си си объркала лентичката за термина тъй като показва 31.г.с а казваш че термина ти е декември  Thinking

Най-вероятно момичето пита за нейна приятелка, или поне аз така разбрах.

Присъединяването към групичката става или чрез имейл и полсе на мейла излиза съобщение еди кой си ви предложи еди коя си група, въпреки че в последно време нещо не работи...
Или със сприятеляване с някой от членовете на групата, който после да я добави  Peace
Как да я открием във ФБ? Мейл ли ще даде или имена?

# 54
  • Мнения: 1 298
Здравейте и от мен  Grinning . Вчера изкарахме гостито добре  Laughing, после обаче нещо ме заболя стомах и не можех да изляза от тоалетна и още ме наболява, може и някой вирус да беше  Sad. Днес пък цял ден на село. На село има много англичани и организират базари от време на време и днес купих от там едно чувалче за спане и едно боди с дълъг ръкав и двете на много тънка цена  newsm44
Вилхелм тел, такова бельо за бременни, каквото си публикувало има понякога на Лидл по 15 лв.
ТДИ, много гадно това с тази анемия, дано скоро се почувстваш по-добре и по-скоро на лекар  Hug Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 89
Didinkata, този линк, който си дала на мен нещо не ми се отваря и не мога да видя какво си измайсторила.
Кадроваче, аз проверих, това им е цената и в Гемания точно на тези колани, които така харесах. Реших, че си струва да се даде, само да дойде пак бял модел, че черен аз не искам. Че моят кръст дава проблеми още от едно падане с мотор с едно гадже някога в лудата ми младост. Сега на мотор не се качвам и това е.

# 56
  • Мнения: 1
Didinkata, този линк, който си дала на мен нещо не ми се отваря и не мога да видя какво си измайсторила.
Кадроваче, аз проверих, това им е цената и в Гемания точно на тези колани, които така харесах. Реших, че си струва да се даде, само да дойде пак бял модел, че черен аз не искам. Че моят кръст дава проблеми още от едно падане с мотор с едно гадже някога в лудата ми младост. Сега на мотор не се качвам и това е.
Защо ли не се отваря newsm78
Аз днес се опитах да кача снимка и на възглавницата, но не ми се получава нещо

# 57
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Didinkata, този линк, който си дала на мен нещо не ми се отваря и не мога да видя какво си измайсторила.
Кадроваче, аз проверих, това им е цената и в Гемания точно на тези колани, които така харесах. Реших, че си струва да се даде, само да дойде пак бял модел, че черен аз не искам. Че моят кръст дава проблеми още от едно падане с мотор с едно гадже някога в лудата ми младост. Сега на мотор не се качвам и това е.
Защо ли не се отваря newsm78
Аз днес се опитах да кача снимка и на възглавницата, но не ми се получава нещо

На мен ми се отварят моите снимки в Google + явно нещо с линка има  newsm78

# 58
  • Мнения: 277
Здравейте и от мен,да се запиша и аз в новата темичка  Grinning отдавна не съм писала,но следя какво се случва тук  Simple Smile в вторник съм на 4D при д-р Троянчев,силно се надявам със сигурност да разберем пола на "големия човек"

# 59
  • Мнения: 0
здравейте, аз съм Гери и очаквам моята принцеса на 22 декември Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт