Бургаски майчета - 15 тема

  • 41 069
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 122
Гергана също имаше период в който скърцаше със зъби.Помислих си същото като баба ти.Закарах я на лл и тя каза че се дължи на растежа на зъбите- дразнело я. Не правихме изследвания, но всичко отмина за 10дни.
 При антибиотика няма как и моята ревеше и го махаше.  Като се разреве едно хубаво в момента в който отвори голямата уста и го впръсквах със спринцовка или лъжичка.С лъжица определено ми беше по лесно. Знам, че метода е уникално гаден и опасен, понеже може да се задави, но при нас по друг начин не ставаше. Детето ако има хрема няма как да спи спокойно.
 Бързо оздравяване!

# 676
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Моята от малка си пада наркоманка и като види някое лекарство, постоянно лъже, че я боли нещо (най-често зъбите), за да ѝ дадем. Иначе един АБ не го харесваше особено, та докато ревеше и се тръшкаше ѝ го давах.  Rolling Eyes

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 326
Мами, наближава първият рожден ден на Явор. Дайте идея къде мога да събера 14 деца, от които 5 са около годинката, а останалите са на възраст 2-7г. Бях твърдо решила за ТонБонбон, обаче си мислех, че в началото на октомври си  е още топличко и може големите да играят в някой център със вътрешен двор, а малките с мамите да са на двора. Другия вариант ми е да е клубче с обособена част за малки и големи деца. Но пък все си мисля, че бебетата хич не е добра идея да играят с разни играчки бъкани от бацили. Давайте предложения. За сега се сетих за Амазония-та и "Мики и приятели"

# 678
  • Мнения: 22
Ние бяхме миналата седмица в Тон Бонбон - леко казано лудница - 4 рожденни дни навднъж, в един и същи час, много родители, бягащи деца... за обща снимка така и не успяхме да ги съберем Grinning малко ми е като хамбар с белите лампи - няма прозорци и излаз на дневна светлина, плюса са многото играчки за най-малките и големите пързалки за по-големите.

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет дами незнам дали е тук мястото да попитам,но търся детегледачка за бебе за Бургас


 Peace

# 680
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Момичета,препоръчайте някакво приятно заведение с детски кът за празнуване на първи рожден ден без значение в коя точка на Бургас е   bouquet

# 681
  • Мнения: 430
Ние бяхме миналата седмица в Тон Бонбон - леко казано лудница - 4 рожденни дни навднъж, в един и същи час, много родители, бягащи деца... за обща снимка така и не успяхме да ги съберем Grinning малко ми е като хамбар с белите лампи - няма прозорци и излаз на дневна светлина, плюса са многото играчки за най-малките и големите пързалки за по-големите.
И на мен ми стои като хамбар,и това бялото навсякъде.....и не ми харесва ,че те задължават да си поръчаш от техен каталог торта,а не можеш да си внесеш!

Честно казано за опция някъде навън не се сещам,да може и за малки,и за големи! newsm78

Може би Амазония ама те нямат много забавления и става само ако сте  с по-малки деца!

# 682
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Амазония беше затворила, освен ако не са я отворили пак наскоро  Thinking

# 683
  • Мнения: 209
Здравейте. Записвам се да ви следя  Whistling Първа бременност, Бургас  Wink

# 684
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,някой може ли да ми даде някакви координати на техник за бойлери,че нашия се развали тази вечер  CryБлагодаря ви предварително Hug

# 685
  • Мнения: 12
Момичета,мислите ли че бебетата качват много от Аптамил?Питам ви,защото моята дъщеря е на 2 месеца,за 2-я месец е качила 1,450 кл и педито ми се скара,че много е качила...аз много харесвам това мляко и не искам да го сменям,но май ще трябва да намалим храненията и да изклучим нощното хранене,като цяло.

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Момичета,мислите ли че бебетата качват много от Аптамил?Питам ви,защото моята дъщеря е на 2 месеца,за 2-я месец е качила 1,450 кл и педито ми се скара,че много е качила...аз много харесвам това мляко и не искам да го сменям,но май ще трябва да намалим храненията и да изклучим нощното хранене,като цяло.

аз не мисля че това са прекалено много качени килограми...в моята отчетна има момичета само на кърма и бебетата им качиха по кило и 800 още първия месец

# 687
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Каката беше само на кърма и втория месец качи 1.300. Първия 1.900. И според мен не е от млякото, а до организъм. Ако искаш пробвай с друго мляко, но щом детето вече е свикнало с това...

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
По принцип едно е да се качва от кърма, едно е от АМ. Цвети беше изцяло на АМ и първият месец качи 1400. Ползвах Хип Комбиотик. Не съм я държала гладна. Не съм и махала хранения.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 326
Това открих за рд на малкия https://www.facebook.com/mickeyfr. Ходих днес да ги видя. Става и за вътре и за навън. Баткото го хареса, та там ще сме. Wink

Общи условия

Активация на акаунт