Бургаски майчета - 15 тема

  • 40 949
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Оф, вече във всяка банка ли може? Защото преди 2 години трябваше задължително към ИнвестБанк да имаме карти. Съответно аз си извадих карта тогава, само за да си изтегля еднократната помощ. Сега не знам нито картата къде е, нито пък ПИН кода. Да не говорим за номер за сметка. Ако е всяка друга карта... Май ще трябва да ходя да подавам заедно с таткото документите.  ooooh!

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 166
Лече, що ще ходиш. Гледай си дечицата, таткото ще се оправи Simple Smile

# 722
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Лече, що ще ходиш. Гледай си дечицата, таткото ще се оправи Simple Smile
Защото се чудя дали на него ще му дадат служебна бележка от банката с номера. А ако трябва пак ИнвестБанк - ще трябва да подавам документи за нова карта. Пък и сигурно ще трябва да посетим педиатърката. Вече разбрах какво означава, че ако едното ти се разболее, другото дете също ще се зарази.  Sad

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Ей,това ме интересуваше ,а не някакви полу отговори! Hug...ТД.Приморие е Laughing

ей това беше много грубо, все пак се опитахме да ти помогнем, а сега пък и полуотговори... newsm78
Ами не ,защото аз си задавам конкретно какво ме интересува и ако някой знае за центъра(ТД Приморие) как се процедира да ми отговори,Славейков в случая абсолютно никаква работа не ми върши! Peace




Ами именно де, аз ти казах че е по местоживеене и ти дадох пример че аз като живея в Славейков, ходя в Славейковската Simple Smile Ти като нзнаеш че щом си в центъра се водиш към ТД Приморие, тогава къде искаш в Меден Рудник ли да те пратим? Мисля че много ясно ти отговорихме няколко човека как се процедира, поне едно мерси да беше казала, нали сме тук за да си помагаме...а ти направо ни насмота, да ти имам благодарността Simple Smile

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Лече, става с всяка банка, вече не е задължително да си вадиш сметка в Инвестбанк, само трябва да си вземеш документ за сметката от банката в която имаш карта. Искат да е оригинал документа да знаеш, че аз преди време си бях вадила документ и направих 4-5 копия ако ми затрябват, но ме върнаха, трябвало оригинал.

# 725
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Бележката се оказа че не е нова, ами засяга деца които посещават ДГ, след време като тръгнат на ясли се вади и такава бележка, като бебета само акта за раждане, имунизациите и доходите Wink

Тази бележка от ДГ ли се взима, че посещава ли? Предполагам като им кажа бележка за детски ще се сетят.

Ох, на мен сега ми се струва много сложно. Преди си спомням, че отидох в местната ТД и после в социалните и се приключи. Сега бележки от ДГ, удостоверение за родени деца и т.н.  ooooh!

# 726
  • Мнения: 22
Да от детското заведение се взима бележката.
Мен ми откриха сметка в Инвестбанк за еднократната Sad помня, че мъжо сам отиде да оправя документите след ражднето и явно тогава са ми издали служебна карта и детските там превеждат сега, 100 карти у дома....Sad

# 727
  • Мнения: 74
Момичета , тъй като в събота имам сватба нямам възможност да ви следя често тези дни,а темата ни към края си. Пускам новата малко по-рано , за да не изтърва момента:


Добре дошли в новата ни есенна тема  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739095.msg26183700#msg26183700

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте!
Бих искала да попитам някой водил ли е ЖК при д-р Кироваков и какви са отзивите за него.
Благодаря предварително!

# 729
  • Мнения: 2
И аз да попитам мамите, които са си следяли бременността при д-р Гамишев дайте някакво инфо за БХС и ФМ колко парички да очаквам да ми излязат. Първа бременност ми е, в 10 г.с. съм и очаквам да родя на 15.05.2014г. Дайте мнения Simple Smile

# 730
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Момичета, поста над вашите съдържа линк към новата тема. Пишете там ако искате някой да ви отговори.

Общи условия

Активация на акаунт