Баба Марта тук е вече, пролет чака ОКТОМВРИйското човече!

  • 17 635
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 70
Аз лично ползвам точно маслата на Алверде вече над година, само в големите жеги ги сменям с по-леки лосиони, иначе нямат попиване.. Много добре ми хидратират кожата, трайно е и не е просто измамен филм отгоре. Имат и масло и олио за бременни против стрии - гледах състава и като че ли се отличава по съдържанието на вит. Е, което е чудесно, иначе е с подобни съставки като останалите масла. Определено ще го взема, като ми свърши мандариненото.

Кремовете им за лице обаче не мога да похваля, както и шампоаните - развих абсолютна непоносимост към ароматите им, а и особен ефект върху кожата си не съм видяла, а шампоаните ми направиха пърхот. Уж натурални, но и шампоаните и душ-геловете се пенят стабилно, което на мен лично ми говори за допълнителни пенители.

Отделно, за бременни със сигурност олиото на Хипп против стрии е без минерални масла, но още не съм го взела и пробвала лично. Мисля имаше едно момиче по-напред в темата, което си беше взело, може тя да коментира. Много неприятно впечатление ми направиха продуктите на Палмърс - уж по-висок ценови клас, а основната им съставка е точно минерално масло (което е нефтен продукт впрочем, забравих да спомена, и безумно евтин, поради което се ползва масово в ниския клас козметика).

Тепърва продължавам да търся подходящи продукти с хубави съставки, а като понапреднем, ще проучвам и козметика за бебчовците, и ще споделям впечатления. Надявам се да съм ви полезна Hug

А аз се чудих много за тази марка, нищо не ми говореше, но съм обнадеждена. А мисля да опитам Weleda, само ще му видя съставките преди да го купя.

# 721
  • Мнения: 190
Момичета - кокичета, особено тези с първа бременност,
мобилизирайте се и въпреки неразположенията, които ви спохождат знайте, че това е последното ви време изцяло посветено на вас - гледайте филми, ходете на кино, пазарувайте за себе си, посещавайте фризьор и козметик, появи ли се детето/децата става идея по трудно  Hug Hug Hug
Hug  bouquet Flutter

# 722
  • Мнения: 0
В аптеката ми препоръчаха на Галеник крема против стрии като много добър, но не знам дали не ми го предлагат заради високата му цена Simple Smile Не съм чела какво съдържа обаче...

# 723
  • Мнения: 67
Аз съм в Англия и оттук си го взимам, но в БГ предполагам че по Амазон може да се поръча, ако го няма в аптеките вече..  newsm78

# 724
  • Мнения: 1
Фермина Даса, маслата на Алверде имат и малки разфасовки - ако имаш колебания, можеш да пробваш с тях. На мен една от малките ми стига за около четири нанасяния на цялото тяло Peace

# 725
  • Мнения: 70
Фермина Даса, маслата на Алверде имат и малки разфасовки - ако имаш колебания, можеш да пробваш с тях. На мен една от малките ми стига за около четири нанасяния на цялото тяло Peace

Аничка, взех да пробвам маслото против стрии, реших да експериментирам, тъй като смятам, че ми е раничко за такива масла, та тъкмо ще знам:) Но като прочетох и аз за марката звучи добре.

# 726
  • Мнения: 67
Хайде на новата темичка момичета! С пожелания да няма отписали се и всички да чуем сърчица!  Hug

Благодаря за предложенията за заглавие, другата седмица ще използвам и другите предложения!

Общи условия

Активация на акаунт