Баба Марта тук е вече, пролет чака ОКТОМВРИйското човече!

  • 17 662
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 516
Мда Embarassed Не мога да си представя реакцията на околните,затова дори децата не знаят. То след като те разберат,всички ще бъдат информирани Crazy
Дъщеря ми онзиден нарежда:"След като не ни вземаш коте или куче,искам бебе". Много изпълнителни родители сме Laughing

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Боже колко ви се радвам, това е такава рядкост да има хора с желание за повече деца, много ти се възхищавам и ти пожелавам успех във всичко! Живи и здрави!  bouquet

# 677
  • Мнения: 11
направо ви  се възхищавам на многодетните майки   bouquet  bouquet  bouquet

# 678
  • Варна
  • Мнения: 4 965
Ох поздравявам ви от сърце и много се радвам, че в нашата темичка има много многодетни майки! Живот и здраве да имаме сили с таткото да ги гледаме и ние си мечтаем за голямо семейство, давате ми невероятен стимул! Да са ви живи и здрави дечицата! Страхотни сте!

# 679
  • Мнения: 51
ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕ  wavey

Следя ви съвсем от началото на първата тема и вече имам чувството , че ви познавам наистина Hug Нямах търпение да се присъединя към приятната ви компания , но не съм в БГ и по тази причина едва днес , в началото на 9г.с. отидох на преглед . Този месец от  EFP до прегледа ми се стори цяла година . Четейки тук и там само влизах от филм във филм - то не бяха симптоми и усещания , после пък липсата ми , болки и прочее ....  ooooh! Но Док каза , че всичко е перфектно , чочито е 2см , видяхме и сърчице (което ми се стори , че му е в дупето  hahaha ) , термин 15 октомври . Аз по принцип съм от онези любознателните пациенти , които задават по 100 въпроса , но тук заради езиковата бариера не успях да разгърна целия си потенциал  #Silly Док беше много експедитивна , даде ми витамини и една камара книги и брошури , които между другото ми се виждат доста интересни и полезни , но ще трябва да се задоволя само с картинките  Mr. Green Каза ми , че следващия преглед с важните изследвания е след 5седмици  Shocked , но аз дотогава живот и здраве ще съм в БГ и се притеснявам там пък да не е късно вече (доколкото разбрах повечето ще си ги правите през 11г.с.)  newsm78
Относно симптомите , при мен те също като при GoKo (дано не бъркам) изчезнаха с прегледа  dance Док каза , че няма нищо обезпокоително в това , че гърдичките спряха да ме болят , а и сякаш не са порастнали , нито в лекото течение , което имам...Остана ми само никаквия вкус в устата...С това искам да успокоя всички , които имат същите терзания като мен  Hug
Оф , голям ферман стана , прощавайте   bouquet

Съжалявам за момичетата , които напуснаха групата - желая им от сърце в най-скоро време да сбъднат мечтата си , а на останалите желая една красива , спокойна и успешна бременност  1swing

Скрит текст:
Момичета , след прегледа получих леко зацапване - предполагам/надявам се , че не е нещо необичайно , но все пак случвало ли се е на някои от вас ? newsm78[/i]

Последна редакция: ср, 06 мар 2013, 16:55 от hubba bubba

# 680
  • Варна
  • Мнения: 4 965
hubba bubba, добре дошла! Страхотна новина, че продължава да се пълни темата ни с още бебоци! Относно прегледите в БГ се правят по различно време-зависи от лекаря, така че и в 13та седмица няма да те оставят без изследвания, а за зацапването да не казвам голяма дума, но тук повечето мами сме имали този проблем и сме на лекарства и почивка, но за всеки случай върви на доки да те види и ако е нужно да ти изпише някакви лекарства Simple Smile Леко бременеене и на теб!

# 681
  • София
  • Мнения: 8 131
Хуба_Буба, радвам, се да те видя. бяхме се засичали и в една друга тема.  Hug

# 682
  • Мнения: 13
hubba bubba, добре дошла! Зацапването не е нещо, което да е рядкост в тази тема. Както каза eli70o0 , най-вероятно не е нищо притеснитено, но все пак иди да те види лекар за твое успокоение. Дано всичко да си  е ок и при теб  Hug

# 683
  • Мнения: 51
Весе , много се зарадвах , когато прочетох за теб в другата тема  Hug Мисля , че има още една мама от там . Аз така и не се отчетох там , ама то пък и едва ли някой ме помни ...  Flushed
Знам , че за съжаление "зацапахме" малко темата , както ви написах преживявам с вас всички положителни и отрицателни вълнения , дано скоро забравим за всички притеснения  Hug
А пък моето зацапване е доста невзрачно , затова го отдавам на секрета , който ми взе Док ( честно казано не разбрах дали е някаква микробиология или цитонамазка  newsm78 ) , та ако не се повтори мисля да го игнорирам  Praynig

# 684
  • Мнения: 0
Искам да попитам момичетата с опит - гърдите през цялата бременност ли растат? Моите бяха спрели за малко и сега пак виждам, че се увеличават Simple Smile Направо не знам какви ще станат ако този процес не спре по някое време Simple Smile

# 685
  • Мнения: 6
Искам да попитам момичетата с опит - гърдите през цялата бременност ли растат? Моите бяха спрели за малко и сега пак виждам, че се увеличават Simple Smile Направо не знам какви ще станат ако този процес не спре по някое време Simple Smile

и аз това се питам последните дни  newsm78 и моите за малко утихнаха и днес отново ги усещам "с едни гърди напред"  Laughing

# 686
  • Варна
  • Мнения: 4 965
Добре, че се обадихте да се успокоя, че не съм само аз така-вече почнах да не се чудя да не си въобразявам, но наистина са ми пораснали гърдите и даже като ги стисна излиза малко бяло, което навсякъде четох, че се случва от 5-6тия месец нататък, при мен от 3тия.... убеждавам се вече, че това бременността е една луда и мистериозна работа  Laughing

# 687
  • Мнения: 0
Ели, съгласна съм, че е луда работа Simple Smile А аз дори не очаквах такива промени толкова рано Simple Smile

# 688
  • Мнения: 42
охх момичета кога ще дойде Октомври или поне Септември  Cry Cry Cry
Направо съм като жив труп вече Cry

# 689
  • Мнения: 6
охх момичета кога ще дойде Октомври или поне Септември  Cry Cry Cry
Направо съм като жив труп вече Cry


Еее,стига де,аз съм сигурна,че най-доброто тепърва предстои и нямам тъпрение за него  yes

Общи условия

Активация на акаунт