Баба Марта тук е вече, пролет чака ОКТОМВРИйското човече!

  • 17 645
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13
Момичета - кокичета, особено тези с първа бременност,
мобилизирайте се и въпреки неразположенията, които ви спохождат знайте, че това е последното ви време изцяло посветено на вас - гледайте филми, ходете на кино, пазарувайте за себе си, посещавайте фризьор и козметик, появи ли се детето/децата става идея по трудно  Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 0
 
Момичета - кокичета, особено тези с първа бременност,
мобилизирайте се и въпреки неразположенията, които ви спохождат знайте, че това е последното ви време изцяло посветено на вас - гледайте филми, ходете на кино, пазарувайте за себе си, посещавайте фризьор и козметик, появи ли се детето/децата става идея по трудно  Hug Hug Hug
Hug

# 707
  • Мнения: 16
qsenne Аз съм за Simple SmileSimple SmileSimple Smile много ми харесва това заглавие.

за килограмите и аз варирам или свалям 1 или съм си толкова колкото започнах. Гледам да не се тъпча де. А колкото за тренировки, ще хода на някакъв спорт за бременни. Да мине и 4ти месец и започвам.
Elitsa Ivanova не го мисли толкова. Ние ще хванем и хубаво време и сезоните с много плодове и зеленчуци. Така и така лятото на дали ще ни се яде тоолкова много. Повече разходки и лека храна.

Аничка Дребосъчето сподели за някоя козметика, която няма тези съставки. Ти какво би ползвала като марка? Мерси много за съвета това изобщо не го знаех, аз хич не обичам да се мацота принципно но няма как, моята кожа си е пословична относно стриите.

# 708
  • Мнения: 6
qsenne Аз съм за Simple SmileSimple SmileSimple Smile много ми харесва това заглавие.

за килограмите и аз варирам или свалям 1 или съм си толкова колкото започнах. Гледам да не се тъпча де. А колкото за тренировки, ще хода на някакъв спорт за бременни. Да мине и 4ти месец и започвам.
Elitsa Ivanova не го мисли толкова. Ние ще хванем и хубаво време и сезоните с много плодове и зеленчуци. Така и така лятото на дали ще ни се яде тоолкова много. Повече разходки и лека храна.

Аничка Дребосъчето сподели за някоя козметика, която няма тези съставки. Ти какво би ползвала като марка? Мерси много за съвета това изобщо не го знаех, аз хич не обичам да се мацота принципно но няма как, моята кожа си е пословична относно стриите.


ООО да,нямам търпение да дойдат хубавите домати-свекитата гледат домашни,по едно кило е единия  #Crazy

# 709
  • Мнения: 16
Моите баба и дядо още си правят градинка и имат най-хубавите зеленчуци. Да са ми живи и здрави Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 297
Аз съм вече +1 кг, но пъл по принцип съм 47 кг така че се радвам като качвам  Mr. Green иначе не мога, защото съм с много бърз метаболизъм и съм си твърдо тези килограми от както се помня. Много ще се радвам да си запазя поне 5 кг. след като родя Simple Smile

Аничка Дребосъчето и аз проявявам интерес към тази козметика, ще се радвам да споделиш някои марки, които не съдържат тези химии  Hug

# 711
  • Мнения: 70
За козметиката да ви кажа - в DM има една био марка - Alverde. Пише, че няма никакви консерванти, оцветители и вещества на базата на минерални масла. Аз си взех масло за тяло, ще ви кажа отзиви.

# 712
  • Мнения: 0
и аз очаквам летните градински зеленчуци с огромно нетърпение Simple Smile Вкусът им е различен, истински!

# 713
  • София
  • Мнения: 297
За козметиката да ви кажа - в DM има една био марка - Alverde. Пише, че няма никакви консерванти, оцветители и вещества на базата на минерални масла. Аз си взех масло за тяло, ще ви кажа отзиви.

И на мен ми я препоръчаха преди да разбера, че съм бременна, имаха една минерална био пудра и от там разбрах, но не съм я тествала. Ще чакаме отзиви за олиото Simple Smile

# 714
  • Мнения: 70
За козметиката да ви кажа - в DM има една био марка - Alverde. Пише, че няма никакви консерванти, оцветители и вещества на базата на минерални масла. Аз си взех масло за тяло, ще ви кажа отзиви.

И на мен ми я препоръчаха преди да разбера, че съм бременна, имаха една минерална био пудра и от там разбрах, но не съм я тествала. Ще чакаме отзиви за олиото Simple Smile

И аз съм така с килограмите и мисля, че ще е нормално да качваме повече, поне така бях чела. А после ще видим как ще се справим със запазването, че това ме съмнява.

# 715
  • Мнения: 13
Няма да се запазят, аз съм като вас, започвам да бременея от 48, на ръст 173  Rolling Eyes, качвам докъм 23 кг, после спирам да се тегля и след 6 месеца пак съм на 48 кг, без никакви диети, всичко е ген за мен, кожата ми е без стрии, навсякъде освен по корема, където положението е ужасяващо  #2gunfire

# 716
  • София
  • Мнения: 297
Няма да се запазят, аз съм като вас, започвам да бременея от 48, на ръст 173  Rolling Eyes, качвам докъм 23 кг, после спирам да се тегля и след 6 месеца пак съм на 48 кг, без никакви диети, всичко е ген за мен, кожата ми е без стрии, навсякъде освен по корема, където положението е ужасяващо  #2gunfire

ееее, GoKo Simple Smile разби ми надеждите! толкова се надявах, че това поне ще е единствения начин да кача и запазя ама не Simple Smile всичко е ген наистина, въпреки че аз съм най-слабичка в семейството и само баба ми е като мен Simple Smile майка ми вечно се притеснява дали ям достатъчно, а свекитата само ми се чудят (те са с малко наднормено тегло - пак ген). Иначе съм 1.62 м висока и ми е добре Simple Smile

# 717
  • Мнения: 1
Аз лично ползвам точно маслата на Алверде вече над година, само в големите жеги ги сменям с по-леки лосиони, иначе нямат попиване.. Много добре ми хидратират кожата, трайно е и не е просто измамен филм отгоре. Имат и масло и олио за бременни против стрии - гледах състава и като че ли се отличава по съдържанието на вит. Е, което е чудесно, иначе е с подобни съставки като останалите масла. Определено ще го взема, като ми свърши мандариненото.

Кремовете им за лице обаче не мога да похваля, както и шампоаните - развих абсолютна непоносимост към ароматите им, а и особен ефект върху кожата си не съм видяла, а шампоаните ми направиха пърхот. Уж натурални, но и шампоаните и душ-геловете се пенят стабилно, което на мен лично ми говори за допълнителни пенители.

Отделно, за бременни със сигурност олиото на Хипп против стрии е без минерални масла, но още не съм го взела и пробвала лично. Мисля имаше едно момиче по-напред в темата, което си беше взело, може тя да коментира. Много неприятно впечатление ми направиха продуктите на Палмърс - уж по-висок ценови клас, а основната им съставка е точно минерално масло (което е нефтен продукт впрочем, забравих да спомена, и безумно евтин, поради което се ползва масово в ниския клас козметика).

Тепърва продължавам да търся подходящи продукти с хубави съставки, а като понапреднем, ще проучвам и козметика за бебчовците, и ще споделям впечатления. Надявам се да съм ви полезна Hug

# 718
  • Мнения: 67
ех тези симптоми.. едни ги искат, други се оплакват Grinning
аз сега се прибира от фризьор и ще си 4ета списанието на дивана цяла ве4ер. днес се обадих и си запазих 4ас за скан за другата неделя..
за килограмите, и аз от години си вися на 54 и се надявам на толкова да се върна и след октомври.
а за козметиката днес гледах това масло на палмърс и ми стана лошо като видях съставките. голяма химия.. така 4е ще взимам Био Ойл май, въпреки 4е е малко мазно. поне е само натурални съставки.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 26
Елица, от къде ще взимаш био ойл? Има ли го в БГ вече?

Общи условия

Активация на акаунт