73 СОУ-начална степен и прогимназиален етап

  • 106 818
  • 711
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, можете ли да ми кажете дали миналата година за първи клас са влезнали децата с адресна регистрация в прилежащия район към училището? (вкл. трета група)

# 691
  • София
  • Мнения: 3 029
Последните 2 години влязоха само децата от първа група.

# 692
  • София
  • Мнения: 213
Даже децата от 1ва група са на жребии и св разиграват и на 2ро класиране. Миналата година след решение на МОН за допълнителни места са приели и 6, 7 деца от 2ра група.

# 693
  • София
  • Мнения: 213
Здравейте, пиша да подбутна темата и да попитам за пресни впечатления от организацията в начален курс. Интересувам се каква е атмосферата и дисциплината в училище като цяло, как се чувстват малките деца в такова голямо училище и дали имат съпрекосновение с по-големите. Чувам, че в последните години паралелките са с много деца и се чудя дали учителките успяват да се справят с дисциплината и да обръщат персонално внимание. Как е комуникацията с родителите? Отзиви за занималнята и дали още съществува опция за допълнителни часове немски към настоятелството. Как се е процедирало с дистанционното обучение? И ще се радвам на отзиви за колектива, който поема 1ви клас - Йорданова, Шопова, Баневска, Ночева

# 694
  • Мнения: 64
И моята дъщеря е от новоприетите и мен ме вълнуват въпросите, поставени от BellaMoma. В допълнение исках да попитам и за униформите - носят ли се активно, някой дали продава за момиче 128 см комплект или поне някои елементи?

# 695
  • София
  • Мнения: 3 029
Униформите се носят активно, трябва да има поне елемент от униформата. Например синът ми е със суитчер от униформата и с бяла обикновена тениска. Ако няма униформена тениска, трябва да е бяла.

# 696
  • Мнения: X
Имам две деца в прогимназията.
 Начален етап е отличен - има дисциплина, децата ходят с униформи.
На етажа е и психоложката , която междучасията минава и наблюдава децата.
От настоятелството има допълнителен немски, спорт.
Занималнята е добра, но  с малкото дете от четири групи след втори или трети клас направиха три.
В района има и много частни занимални, водят , взимат децата.
Спокойно е за малките, прогимназията и гимназията не ги закачат.
За съжаление качеството рязко спада в прогимназията - дали заради пубертета или нещо друго не знам .
Гимназията отново е отлична , много свестни деца .

# 697
  • София
  • Мнения: 1 262
Споделям предното мнение. До 4 клас е напълно ок, за нас беше по-добре с частна занималня, последвано от силен спад в прогимназиален етап 🥴

# 698
  • Мнения: 9
Подарявам униформи за момиче размер 128-134. При интерес- пишете на ЛС.

# 699
  • Мнения: 15
Привет!
Някой знае ли тази година кой ще преподава математика на 6 клас?
Благодаря предварително!

# 700
  • Мнения: 211
Здравейте, предлагам тениски с къс и дълъг ръкав с логото на 73 училище. Повечето са само са изпрани, а някой са обличани 2-3 пъти, но са без следи от употреба. Има в бяло, червено и синьо. Ръст 164, с якичка и без якичка. Около 12 броя общо.

# 701
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте, имам учебници по руски език за шести и седми клас на Радуга. Ако някой има интерес, да ми пише.

# 702
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте, подарявам доста запазени части от  униформи за момче, размери:
 140: елек; 2 червени и 2 черни блузи с д.ръкав без яка,  2 червени и 1 бяла блузи с яка и д. ръкав
146: суичър, 2 червени блузи с яка и д. ръкав.
152: суичър, 1 червена и 1 бяла с яка и д. ръкав.

# 703
  • Мнения: 5
Здравейте мами, да побутна темата. Приет е малкия ми син 1 клас тази година. Дали има някоя запазена униформа, коато мога да купя от вас разбер 125 см за момче? Благодаря предварително

# 704
  • София
  • Мнения: 6 141
Подарявам униформени суетшърти- 2бр 146 и 1бр 152.

Общи условия

Активация на акаунт