ФЕВРУАРЧЕТА 2007

  • 37 496
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 758
Скай, благодаря. Почти се бяхме отказали от тази идея, но така стана, че хванахме последния влак.

# 151
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Скай, благодаря. Почти се бяхме отказали от тази идея, но така стана, че хванахме последния влак.
Супер! И аз много се радвам за вас!! Grinning

Ама защо последния влак, нека да го наречем ПРЕДпоследния. Laughing

Мила, като те прочетох, уееееекинко ми се зави свят. Crazy Може би защото мен ме гони тотална липса на амбиции по отношение на Калина.

Да не говорим пък, че не съм я усетила още накъде клони. Може да се заблуждавам, но дори си мисля, че ни е рано.

Нея ако я питаш, тя иска да стане певица/гимнастичка и пр. и „да я дават по вестниците” (аз ѝ обясних, че по вестниците ще пишат за нея, а ще я дават по телевизията - съгласи се и така да бъде, явно е славолюбива преди всичко, но това не означава, че ще има нужното търпение и упоритост, нито пък че няма да ги има).

Иска и да свири на китара (чичо ѝ има и ѝ дава да дрънка), иска да тренира стрелба с лък и какво ли още не. Ама това са все неща от ден до пладне - не я виждам сериозно да се е устремила.

Та така, ние ще чакаме. А на теб да ти пожелая бързо да се ориентирате, за да не се разпиляваш ти, а и Алекс, разбира се. Че е талантлива според мен е станало ясно вече, дано да има и желание да продължи да се развива! Heart Eyes

# 152
  • София
  • Мнения: 1 715
Мяу, sky, мерси Simple Smile
Не се възприемам толкова като амбициозна, в смисъл - не натискам излишно. По-скоро искам да дам колкото се може повече шансове, за да се ориентираме всички Laughing
Засега наклонностите са музика, донякъде рисуване и математическа мисъл.
Балетът и латино танците са за грация, но чак талант не забелязвам.
Плува, но като цяло не е фен на спорта и не ще да ходи на тенис, макар че я навивам.
Та, май клоним към изкуствата, макар че си права - много е рано. Затова казвам, че тая година е за проба.
roverandom, заведете Яна на консултации задължително! Алекс също обича музиката, но с песните от ДГ не ме е впечатлявала. Вярно, че съм музикален инвалид, де  Crazy Но работата с професионалист си каза думата при нас.
Майка ми все повтаряше как детето съвсем точно възпроизвежда тоновете. А аз все нямах време. Брат ми обеща пиано на Алекс още преди 2 години. Обаче така и не се наканих да харесам, нито да се заема сериозно. И сега май хванахме предпоследния влак Mr. Green И с няколко занимания и научени вярно песни нещата изглеждат удивително различно. В ДГ не ги учат да пеят вярно, съответно те си пеят как да е. И резултатът не е показателен явно. Затова опитайте!

# 153
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Не се възприемам толкова като амбициозна, в смисъл - не натискам излишно. По-скоро искам да дам колкото се може повече шансове, за да се ориентираме всички Laughing
Peace Peace Peace
Нищо не казвам за теб. Само определям себе си като анти амбициозна (макар че надали е съвсем така, ами просто още не са ме хванали лудите - и по-добре да не ме хващат). Laughing

# 154
  • София
  • Мнения: 969
Ехо, май доста време на съм влизала тук, колко новини само  ooooh!
Мила, честито за Алекс и приемането й в музикалното училище.
Ровер, много се радвам за вас Simple Smile честито и лека бременност до края.
За Валето и двете учителки по музика от двете градини специално ми казаха, че пеела много правилно, а аз даже не съм си направила труда да я заведа в някой детски вокален клуб. Разбрах, че по народните танци никаква я няма - след 3 години танци в градината още си бърка стъпките, та едва ли ще продължи да се занимава с това. По спортовете е добра обаче, спор няма. Може да плува, да кара кънки на лед, ролери, ски и май това, за друго не се сещам.
Иначе е записана за първи клас в уж най-доброто квартално училище и при добра учителка надявам се, та ще я видим каква ученичка ще е. Кой друг щеше да е първокласник тази година? Мяуче, ти отказа ли се за Каля?

# 155
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мяуче, ти отказа ли се за Каля?
Мхм, отказах се. Той баща ѝ повече напираше, да го питаш за какво му е таралеж в гащите. Crossing Arms

# 156
  • София
  • Мнения: 3 564
Марти ще тръгва в първи клас. Вече брои дните, които му остават. И той е записан в кварталното училище, което е на гърба на блока. За учителката в началото нищо не се знаеше, защото е нова, после чух добри думи. Ние решихме, че близостта на училището е най-важна на този етап, за да се учи на самостоятелност.
Иначе, от детската няколко пъти ми казаха, че има талант в рисуването, който определено и аз виждам. Дай му хартия и моливи и цял ден не го търси... Говорих с една приятелка, която е учила в Художествената академия и ще пробваме разни варианти за уроци - да видим кое ще му пасне най-добре.

roverandom, честито! То не останало като гледам. Стискам палци за леко раждане и всичко с теб и бебето да е наред.

# 157
  • Мнения: 758
Благодаря! Вече с нетърпение чакам да това да свърши и да започне другото  Simple Smile. Вече си имаме и ученици, успех с учението пожелавам. Яна ще е предучилищна в детската. Определено се радвам, че не я натиснах да почва училище тази година, защото чак сега забелязах интерес от нейна страна към четенето и математиката. Преди това беше жива мъка с тия букви....

# 158
  • София
  • Мнения: 1 715
Успех на Марти в първи клас!
roverandom, стискам палци всичко да е по вода Simple Smile Ще се видим на уроците по английски, нали?

# 159
  • Мнения: 758
Да, ще се срещнем на английския  Simple Smile На Яна най-накрая днес й падна първия зъб. Чудя се дали е последна или е изпреварила Ясен...

# 160
  • Мнения: 2 922
Да, ще се срещнем на английския  Simple Smile На Яна най-накрая днес й падна първия зъб. Чудя се дали е последна или е изпреварила Ясен...

Аа на Моника още не й е падал зъб, така че тя не е последна Яна Simple Smile

Успех на Марти, green_dawn   bouquet

# 161
  • Мнения: 255
На Ясен му падна на 21.08. Голяма драма беше, 3 дни не яде, щот много боляло.  Grinning

# 162
  • Мнения: 758
То и Яна пророни някоя сълза, но бързо й мина, като споменах за феята на зъбките. Обаче вече много-много не минават тези феи, даже скоро ми сподели,че се съмнява в Дядо Коледа  Laughing

# 163
  • София
  • Мнения: 1 715
Алекс има още два клатещи се. И не хапе нищо. И тя като Яско не яде нищо, като са пред падане. Накрая се изнервям, че даже вода не пие.
Не помня дали писах, че й казахме, че зъболекарите имат едно гелче, от което зъбките сами падат. Ходихме при една приятелка - стоматолог на гости и тя я намаза и го хвана с марлята  Laughing При един от следващите пак така направихме, макар че тогава усети леко дръпване.
Сега за тези ме кара да я мажа, че да паднели по-бързо Simple Smile
Имаме две приятелчета на същата възраст, които още нямат паднали. Няма причина за притеснение Peace

# 164
  • Мнения: 255
Нашият зъб изчезна безследно след ядене на торта на рождения ми ден... най-вероятно изяден.  Grinning И друг път съм писала, че нашето семейство не познава феята на зъбките и се надявам Ясен да не се запознае задочно с нея от друго дете. Затова пък продължаваме с опознаване на планината. Вчера се върнахме от х. Ехо в Централен Балкан и много ни хареса. Тази година Ясен не мрънка по баира нагоре и взехме прехода за почти нормално време + половин час отгоре. Но най-съм доволна, че не ми вади душата с тръшкане и рев: "не могаааа".  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт