Отговори
# 15
  • Мнения: 637
С най-готиното заглавие в подфорума сме Hug
Да си кажа и аз мнението за столчетата за кола. Моят син спеше сладко по време на всяко пътуване. Само половин час след като сме се качили и той заспиваше. Пътували сме доста. Столчето беше съвсем обикновено от тези които са от 0 до 18 месеца. Беше ни подарък от кръстниците ни. Общо взето са го избирали по цвят, въобще не са гледали марка, защото не ги разбират особено. Най-обикновено китайско столче, но супер работа ни свърши. Детето се чувстваше идеално, гледаше си през прозореца, като му омръзне-заспива. А мога смело да кажа, че беше доста трудно бебче. Много ревливо и капризничко, но в столчето му беше идеално Peace
Не мога да си представя да го возя по друг начин. Сега макар, че е вече почти 9 годишен пак си пътува в стол, съобразен с възрастта му, на Макси-кози. Просто на по-дълъг път идеално си поспива там Wink
Иначе срещала съм и аз един модел на количка, чийто кош се ползва и като столче за кола. То по-скоро си беше стол за кола, който става и като нещо като зимен кош. Мисля, че бяха Бебе комфорт.
Всички столчета за кола, които имат идеално легнало положение, могат да се ползват в него само извън колата. Или бебето е заспало, вадим го със столчето и го монтираме върху количката и тогава отпускаме в легнало положение. В колата си пътува леко в поза ембрион. Това е от съображения за сигурност.
ralica gonova , честито ти розовко и се пази Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 27
Момичета...при идеални резултати и никакви оплаквания- преди малко констатация- миссед аборт...помолете се утре за мен и беб..на второ мнение отивам...надявам се на чудо..обичам ви..простете, че споделих, но..имам нужда от вас..благодаря ви..

# 17
  • София
  • Мнения: 3 714
Муци, как бе?!?!
Много ясно, че стискаме палци и сме с теб Praynig

# 18
  • Мнения: 205
Муциту, с теб сме и се молим  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 07 юни 2012, 20:23 от val_74

# 19
  • Мнения: 665
Муци   много си готина и се кефя докато чета постовете ти стискам палци съвсем чистосърдечно Praynig   и ще чакаме добри новини Heart Eyes  val_74 Praynigстискам палци и за теб Дано всичко се оправи.  Ама не бяха ли критичните седмици до десета? ooooh!

# 20
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Муцаноооо,ти си ми една от най готините мами които обичам от този форум,ще се моля от сърце и душа за вас  Praynig Praynig Praynigдано Господ  е с вас и утре да кажеш добри новини..)))Прегръщам те..))

# 21
  • сф
  • Мнения: 394
Муциту, заедно с теб се надявам и се моля да сте добре. желая ти кураж и силен дух!

# 22
  • Мнения: 129
Mуциту стискам палци да е станала грешка.
Надявам се всички да изкараме заедно до финала

# 23
  • Мнения: X
Муциту...........не вярвам!!!!  Praynig Praynig Praynig Praynig
Молим се с теб, все си мисля, че всичко е наред. Вярвай!
Какво значи констатация............стискам палци

# 24
  • София
  • Мнения: 7 645
Муциту - и каква е тази констатация? Няма сърдечен ритъм бебето ли? Кой така решава да констатира! Стискаме палци да се окаже грешка и този лекар да го махнеш!!!!

tanita23 - все едно коментара ти съм го писала аз! Точно така мисля и аз!

п.п. Клерет мерси за хубавата нова темичка!

Последна редакция: чт, 07 юни 2012, 21:38 от Brayda

# 25
  • Мнения: 36
Муциту ...... дано да е грешка Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 1 498
Муциту , дано да са сграшили  Praynig

# 27
  • Мнения: 876
Муциту, дано да е грешка!  Praynig Praynig Много палци ти стискам!  fingerscrossed За съжаление съм минала през това и е ужасно дори само да го чуеш!

# 28
  • Мнения: 163
Муци, и аз съм с теб, миличка!  Praynig Силно се надявам второто мнение да е положително!!! Гушкам те!

# 29
  • Мнения: 9
Мициту,кураж и дано тази "констатация" се окаже просто поредната лекарска грешка!Късмет Praynig

Общи условия

Активация на акаунт