Отговори
# 45
  • Мнения: 781
Запис и то мен - благодаря за новата тема.
Муци как така бе -  Praynig Praynig Praynig дано Господи, дано е грешка  Sad

# 46
  • Мнения: 36
Крокодилката,

Какъв беше този сайт за дрешки?

# 47
  • Мнения: 0
Муциту  аз съм преживяла този кошмар като теб миналата година декември но беше в много по-малка седмица.А както казах аз вчера прокървях и за секунди просто си помислих най-лошото...веднага отидох при гинеколога ми и всичко беше наред с бебчето ни.Сега пия нош-па витамин С и някакво друго хормунално.Кървенето спря и засега нямам оплакване. Имам позната гинеколожка в София и веднага и звъннах и на нея тя ме увери в същото че няма риск от аборт в по-късна седмица .Надявам се и при теб да е някаква нелепа грешка.Стискам палци и ти съчуствам искрени и знам как се чувстваш от личен опит.

# 48
  • Мнения: 163
Добро утро  Sunglasses
sili- pili , за бремешките ли?!
http://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html (матърнити)
Ей го, гледам, че блузките, дето са ги пуснали са повечето леко бабешки, но има и няколко нелоши Simple Smile Иначе аз се точа на 3/4-тите дънки, не изглеждат зле  newsm78

# 49
  • Мнения: 50
Охооо имаме си нова тема  newsm53

# 50
  • София
  • Мнения: 1 409
Здравейте, момичета!
Клерет благодаря за новата темичка, много готина и свежарска   bouquet

Смятах да се оплаквам от претупването на ЖК вчера, но на фона на притесненията за Муциту е просто маловажно и безмислено. Благодарна съм, че бебчето си рита, маха и расте и сърчицето му тупка  Two Hearts

# 51
  • Мнения: 221
Муциту стисскаме палци да се завърнеш от док с добра новина  Praynig

В сряда вечер и вчера бях мн зле-кръвно 90/55.Главата ме болеше,повдигаше ми се и ми се виеше свят...абе ужасно.Явно понеже не мога да пия вода и по принцип съм си с ниско кръвно, ми е станало така.Много ми помогна айряна със сол-около 2 л изпих вчера,много плодове изядох,зелена салата и спанак и днес да чукна на дърво съм добре,но продължавам със айряна,само че вече е без сол.

Честито на разбралите пола  и на успешно преминалите прегледи Hug

# 52
  • Мнения: 11 607
Оооооо...каква приятна изненада......

МоРсКа СиРеНа леко бременеене, утихване на неразположенията и да се наслаждаваш на бременноста си! Hug

На моята приятелка са и казали,че ще е Бебка....Дано......

А докторката и....какво да ви кажа.....тя толкова трудно изписва лекарства, била е няколко години в Израел и прилага явно методи от там......Моята приятелка е и с кървене - така го кара, без лекарства и без лежане.....За сега всичко е ок!

# 53
  • Мнения: 1 497
Да се запиша и аз в новата темичка , че докато се наканя и ще я изпишете Grinning.
На мен ми се струваше , че гаденето отминава , но тази сутрин се завърна с пълна сила. Иначе и аз нямам търпение да дойде времето за първата ми ЖК , която ще е края на юни. Ох , момичета на мен не ми се работи въобще , не знам вие как сте ама на мен само ми се почива в нас и ми се ходи по разходки край морето. Само си мечтая за другото лято , когато живот и здраве ще си имаме детенце и ще си ходим насам натам с него . Все ми е едно такова нетърпеливо и искам да се ражда бързо , а времето много бавно ми минава и има много вода да изтече до декември.
На мен пък кръвното ми сега се закова на 115/80 и не мърда.По принцип си беше и по - ниско ама явно с напредването ще се вдига , дано само не излиза от тези граници.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 645
Ох на мен ми е изключително трудно да работя... направо незнам как въобще още не са ме изгонили... мъча се много за да не правя грешки! Не мога лесно да се съсредоточа....

# 55
  • София
  • Мнения: 59
Хайде и аз да се отчета. Вчера бях на преглед и вече сме цели 4 см , а миналата седмица бяхме само 2.5  baby_neutral Мърдаше си човечето активно, видяхме му този път и гръбначето и за първи път ме гледаха с коремния ехо  Crazy С нетърпение чакам вече да идва 18ти , когато съм на БХС.
Elizabett и аз бях така имаше 2-3 дена , в които не ми се гадеше и после пак 2-3 дена с гадене, но минава де  Hug . Сега от 2-3 дена пак се чувствам добре, така че споко края на гадния период наближава  Peace

# 56
  • Мнения: 1 497
Ох на мен ми е изключително трудно да работя... направо незнам как въобще още не са ме изгонили... мъча се много за да не правя грешки! Не мога лесно да се съсредоточа....
Аз също почнах да правя грешки и отнасям вече забележки. Не е хубаво така ама съм доста разсеяна и много забравям за това и казвам , че ми е адски трудно на работа , съвсем ме мързи и не знам. Да идва края на август ама има бая време още Laughing.

# 57
  • Мнения: 36
krokodilkata - мерси много
Simple Smile

# 58
  • Мнения: 26
Ох на мен ми е изключително трудно да работя... направо незнам как въобще още не са ме изгонили... мъча се много за да не правя грешки! Не мога лесно да се съсредоточа....
Аз също почнах да правя грешки и отнасям вече забележки. Не е хубаво така ама съм доста разсеяна и много забравям за това и казвам , че ми е адски трудно на работа , съвсем ме мързи и не знам. Да идва края на август ама има бая време още Laughing.
Ох момичета и аз съм така - не мога да се съсредоточа, а сега имаме най-много работа. По обяд ми се приспива и е голям зор. Добре, че тази седмица шефа е в отпуска и го карам по-лежерно. И аз чакам юли-август, че първо отпуска, а после и болничен и мисля да не се връщам на работа.

# 59
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен. Много хубава тема както винаги. Муци стискам ти палци всичко да е наред - дано наистина е някаква грешка. Вярвам, че всичката тази позитивна енергия която ти изпращаме ще ти помогне. Успех, от все сърце!
Момичета аз вчера пътувах от София за морето. Голямо пътуване - ужас! С тази затворена Петолъчка ни отбиваха през едни обиколни пътища - то дупки, то чудо. Естествено факта, че живеем в БГ оказа влияние - нямаше почти никаква информация, тази подавана от ТВ беше грешна и хората които не са от този край доста се лутаха. Не знам дали сте гледали българския филм Чужденеца, но важи в пълна сила. Даже меко са ни представили там.
Пожелавам на всички ви хубав ден, ние утре ще правим годеж и очаквам голяма веселба. Още повече, че родителите ни не се познават и не знаят за бебето. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт