Отговори
# 705
  • Мнения: 175
Ние чакаме нашето съкрвище на 18 декември Simple Smile Все още не сме гледали какво е. Може би утре ще отидем тъй като майка ми е акушерка и имаме на разположение видеозон Simple Smile А за тези пусти имена голямо блъскане. Женско имаме, но за мъжкото още много се чудим. newsm78 newsm78 newsm78

# 706
  • София
  • Мнения: 7 645
Мъжките са много много трудни имена! Аз за женско бях измислила перфектно име: Георгия! Много ми харесва... щеше да е на майка ми... просто приказна идилия! Но за момче, каквото е нашето на подчти 100% ...  е много трудно!

# 707
  • Мнения: 175
Всичките ми приятелки които имат деца са се хванали на бас че ще е мъжко. Една каза че все ми се ядяло кисело другата каза, че в повечето случаи с мъжко се качвали по-малко кг. Аз определено не съм напълняла видимо. Само малко в корема. И сега такова мислене пада за това мъжко име.... А за женско стигнахме до консенсус и се спряхме на Ая. Много ми харесва защото е кратко и няма да му мислят тъпи съкращения и умалителни. Но мъжкото.....

# 708
  • София
  • Мнения: 7 645
Ая е супер!  Heart Eyes За момиче е много по-лесно!!!
Но не е вярно за килограмите - аз съм качила 4-5 до сега пък е момък!  ooooh!

# 709
  • Мнения: 0
Хайде моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА !!! -->> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=664682.new#new

Общи условия

Активация на акаунт