Отговори
# 30
  • Мнения: 876
Мен днес ме гледаха първо с коремен, ама каза, че гънките не се виждали добре и премина на вагинален.  Peace Беше доц.Русева, но честно казано прегледа е за 2 мин, колкото да измери нещата... Rolling Eyes Нищо общо с нормалния ехографски преглед, ама си взимат 35лв и хич не им дреме...
По повод седмицата - на мен Врагалева във Фемина ми каза, че до 14та се води рисков период.  Rolling Eyes
За килограмите - +3.2 някъде... ooooh! ooooh! ooooh!
Усещам, че вече не мога да спя по корем, даже като се обърна настрани и нещо сякаш ми "пречи" и притиска и не мога да лежа в една поза дълго време...Не е ли много рано?  newsm78

# 31
  • Мнения: 390
Муциту, дано да има  Praynig и не - не сме от един блок, работя на близо

# 32
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Цоп и аз,благодаря за късметлийската темичка,и никой да не излиза от нея само да се влиза..)))   DDeli,и аз си полежавам доста ама за добро е,какво да се прави,не го мисли ей сега ще дойде ноември и не останало  Laughing Абе момичета сега да питам и аз нещо ,сега ако си вземем болничен,после като смятат за майчинството(живот и здраве)няма ли да се намали сумата за  самото макчинство заради болничните които сме взимали  newsm78                   *iN eterNo neL Cuore*,и моят термин доки каза за 13 декември,обаче съм вървяла с ч седмица напред,значи не съм 11,ами 12 г.с. и аз незнам,аз мислех че 14 дек е термина ама не,каза че ще се уточни  #Crazy    Муциту,голяма си кайсийка  Joy,дано намериш сливките,че ще те мисля..)))На всички нови мами добре дошли и леко бременеене   bouquet     Zlatence ,явно не е рано и на мен никак не ми е удобно да спя още от сега,защо така,особенно по гръб ужас,по корем ми е любимата поза ама НЕМААА..))))

# 33
  • София
  • Мнения: 1 409
Запис и от мен Simple Smile
Клер безкрайно благодаря за труда, който полагаш! Ние само пишем ли пишем, ти рядко се появяваш вече? Ще ни бъде приятно да се включваш, да разказваш как си, какви са практиките с бременните при теб?
Pretty woman... добре дошла! Ех че хубаво, още нови попълнения   bouquet
Муциту дано си намериш пресни драгуни, макар и не точно такива  Laughing Ако искаш пробвай, купи си 100-200 гр сушени, накисваш във вода една нощ, не са лоши  Peace
Brayda и мен с коремен ме гледаха на БХС, въпреки сланинките  Embarassed Ама то при 6 см човече явно си се вижда каквото там трябва.
Лаленце 74 да, ще се промени сумата, но все пак зависи и колко са дълги болничните... и все пак най-важното е да сме добре  Peace

# 34
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 sofyia,мерси за разяснението..)))Разбира се ,че най важното да сме добре..))))

# 35
  • Мнения: 63
Здравейте бъдещи мами!
Нека и аз се включа във вашите редици с термин 24 декември.
Не съм чела подобни теми към момента. Исках да Ви попитам - Вие имате ли болки в корема? Аз получавам от време на време и не знам до каква степен да се притеснявам.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 27
Хахахах, драгуни - йок:), абейййййй, 2 в 1:)))), да не си в София, щото викам на един батко- аааааа, една приятелка каза, че имало, може и в друг магазин, той вика- аа, не, във всички магазини има една и съща стока, щеше да има и тук:))), викам- да докарате:)))бременни жени има тука, той се смее:))Няа проблем, 2 в 1... Hug За тва пък накупих едни други работи, ама нема да ви казвам..
Софийче, друго си е пресен драгун, душа:)..
Ей, лале, ти сега ми вкара друга "муха"- кайсий:)), отивам при баткото да го врънкам да докарват, ако ще гръцки кайсии:))кайсии да са.. Joy
 Между впрочем може да е форум за бременюги тука, ама тия дни си мисля за обстрелването на градоносни облаци...верно ли ги трепат? Въъъъъъ Joy
Добре дошла,PolitYy Hug

# 37
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 Муциту, Joy Joy Joy,като те вида че надничаш на балкнона,нема да споменавам ядене ,че да не те мисля после да знаеш..))) Joy Joy

# 38
  • Мнения: 390
за този в Братя Миладинови говоря... сега пък се замислих да не съм ги взела от зеленчуковия на Вардар до Гочев  Embarassed помня цената със сигурност, а кой от двата беше... но беше преди 2 седмици.

Вероятно е да ги има в големите магазини - Метро, Пикадили... Извини ме за напразните надежди

# 39
  • Мнения: 766
да се запиша  Embarassed
От всичко ми се гади, и непрекъснато съм гладна Sad
Спи ми се като на бебе, всеки след обяд едни прозявки, направо ме е срам от колежките  Tired
 Hug

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 27
Лале,  що, бе, давай идеи, сега ми е паднало:))
2 в 1, хич не се притеснявай Hug, просто съм си лакома и ако не днес, утре ще открия. В "Зорница" съм инак:)) и тук търсих..
Какво ще кажете за пийване на биричка 1 чаша? Вредно ли е много? Или половин? Нещо ми се припи бира па ся. Щото днес седнахме с една приятелка и тя си взе бира..и е на, сега се присетих.. Sunglasses
Там- там- идвай в отбора на непрекъснато гладните:) Hug

# 41
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Аз никога не съм обичала бира,но снощи си пийнах арианка,студена ,само дето ставах цяла нощ до WC,може и винце по малко,абе от всичко по малко може..)))Пийни си какво..)))Аз съм по кисело и солено,сладко неискам и да помириша,а и никога не съм обичала де..)))За сливите Муциту,провери на МЕТРО  newsm78..точно с мъжо обсъждахме тука,каза че на МЕТРО има доста плодове,той там му е любимото за пазарене заради рибите..))))

# 42
  • Мнения: 163
Привет и от мен  Hug
Муци, мЪ пийни си, бе душа  Hug Не мисля, че е проблем да се пийва и биричка и винце, стига да не е всеки ден, разбира се. Даже предния път бях питала АГ-то дали може да пия бири на сватбата и той едва ли не ми се присмя и каза, че разбира се - може. Запасила съм се с цяло стекче безалкохолна, ама хич не ми се пие  newsm78 Аз бях решила докато е органогенезата на бебчо да не пия нищо, но пийнах половин чашка бира преди 1-2 седмици, че много ми се допи  Embarassed
Никога не съм си купувала сливи, а сега така ми се приядоха кат ви чета  Mr. Green
Да ми стискате палци утре за ФМ-то, ей ! Simple Smile  Praynig

# 43
  • Мнения: 0
PolitYy - аз си имам болки в корема, на различни места и по различен начин. По мнение на лекарите, при които съм ходила досега болки не трябва да има и затова пия но щпа, папаверин и т.н. Пия лекарствата и ето че болките пак си ги има.

GrayButterfly - и аз съм с постоянно гадене и повръщане и вече с -4 кг. Само при вида на храната  Sick, вече си мисля че никога повече няма да ям месо  ooooh!. Наскоро открих , че ми действа добре газирана вода с лимонче. Газирано не пия и не е и полезно, ама сега какво да се прави...

Лека от мен  Hug

# 44
  • Мнения: 736
Цоп в новата темичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт