Отговори
# 690
  • Мнения: 0
krokodilkata -  раницата е много удобна ,но тъй като цената за нас бе непосилна да я купиме чисто нова си намерих в продавалника и то почти не използвана за 180лв само -специално само за това влизах там и проверявах,защото много рядко се появяваше по някоя раница и веднага някой я купуваше-та зимата в разгара си точно имаше голям избор от 3,4 броя такива раници-сега не знам как е ,но сигурно със затопляне на времето още по-трудно се намират
Откакто малкия проходи махнах количката и започнах да си го нося с раницата,много по-бързо и лесно се придвижвах , а пък и си тренирах така за по-тежки преходи,дори 1-вия месец  от  бременност продължавах да го нося с раницата -много е добра и удобна и има всички екстри- регулиращи се колани, стремена за крачетата,огледаце за обратно виждане -сложена на удобно място,мрежички за шишета на пояса на носещия и отстрани на раницата ,сенник,дъждобран,самата раница има стойка  като я слкожиш на земята с бебето стои права и стабилно  Peace+ раничка ,която се сваля и побира идеален бебешки багаж . Добра инвестиция е ,стига да има кой да я носи  Mr. Green

http://philandteds.com/products/carry/escape  - ето такава е


лорас- на мен клизма не са ми правили,защото преди да ида в родилното бях с диария -6пъти в тоалетната и те сметнаха ,че съм изчистила всичко,но не смятам че клизмата е нещо гадно ,да се прочистиш винаги е прекрасно. Party

# 691
  • Мнения: 29
RikaRurika, раницата е много хубава. От каква до каква възраст може да е бебето/детето или кг?
Аз продължавам да ви чета, но при мен нищо особено.
Мога само да кажа, че от известно време, дано да се запази това положение, няма отказали се. По-добре да се радваме на това и да избягваме споровете.
Аз за себе си не мога да кажа, че съм съгласна с всичко, казано в темата, но ми е интересна всяка страна. Така избирателно приемам положителното за мен и опознавам себе си.
Приятна вечер!   bouquet

# 692
  • Разград
  • Мнения: 377
Мами, подвела съм ви, защото ние сме отпаднали на полуфинала, но пък на финала изпълниха Хип-Хоп точно преди да обявят финалистите. Феникс са нашите момчета и момичета, на които дадоха купата, явно заради другата. Това предаване ме зареди с толкова положителни емоции и енергия. Дано след време някое прекрасно дете от нашата групичка да донесе толкова радост и гордост на семейството си, както Кристина - момичето, което спечели с едни ангелски изпълнения, а тази вечер с песента Камино на Лили Иванова.  Peace

# 693
  • Мнения: 0
съгласна съм, че не трябва да изпадаме в излишни спорове с по-различен тон, защото така се губи красотата на форума  Hug

dream78m, аз избягвам майонезата и колбасите през бременността и затова бих се лишила от руската салата.

# 694
  • Мнения: 0
Хайде моля към НОВАТА ТЕМА -->> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661013.msg22102124#msg22102124 . И без дразги, ако ви е възможно  Peace !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт