Отговори
# 15
  • Мнения: 441
Аз съм от слабеещите - 5 кг надолу. Не е за завиждане изобщо с постоянно гадене и повръщане, дори от вода. Знаеш, че трябва да ядеш или пиеш, но е абсолютно невъзможно на моменти за да не изгубиш повече от колкото успееш да погълнеш.
За сега менюто ми е зелени ябълки, киви, сливи, кайсии, ягоди + един тип сладки и един тип солени бисквити + кока кола по препоръка на гинеколожката срещу гадене.
Количеството горе долу е 1-2 плода и 100-150 гр бисквити, 700 мл течности с много напъване.

# 16
  • Мнения: 2 185
Дами, бихте ли сложили и този календар в първото мнение. Лично на мен той ми е много полезен за определяне на седмицата в която съм. http://www.ladypill.com/calendar.php

Имаше го на първа страница, но поради някаква причина не сработваше линка, оправих го  Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 201
Аз съм от слабеещите - 5 кг надолу. Не е за завиждане изобщо с постоянно гадене и повръщане, дори от вода. Знаеш, че трябва да ядеш или пиеш, но е абсолютно невъзможно на моменти за да не изгубиш повече от колкото успееш да погълнеш.
За сега менюто ми е зелени ябълки, киви, сливи, кайсии, ягоди + един тип сладки и един тип солени бисквити + кока кола по препоръка на гинеколожката срещу гадене.
Количеството горе долу е 1-2 плода и 100-150 гр бисквити, 700 мл течности с много напъване.

ще си запомня това меню като диета за после Wink Wink Wink

# 18
  • Мнения: 441
Добави, че трябва да повърнеш и от любимия ти сладолед, да не искаш и да помирисваш месо и всички млечни продукти да горчат: успехът е в кърпа вързан.
(И в бисквитите не може да има масло или шоколад .... пълна скука  Sad )

# 19
  • Мнения: X
Дами, бихте ли сложили и този календар в първото мнение. Лично на мен той ми е много полезен за определяне на седмицата в която съм. http://www.ladypill.com/calendar.php

Имаше го на първа страница, но поради някаква причина не сработваше линка, оправих го  Peace

Е сега съвсем се обърках ..........излиза ми различно от това което доки казва

# 20
  • София
  • Мнения: 3 713
Аз уж вече цопнах, но явно БГмамата нещо е била бъгава в този момент. Благодаря за новата тема!
Clairette, запиши ме с термин 18 декември според ПРМ, въпреки че ще го коригирам, когато разбера нещо по-конкретно.
Обадиха ми се за изследванията- всичко е в норма и не се изолира нищо при микробиологията.
Пожелава една много романтична вечер на всички! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 221
Аз за хапването-хапвам си..е наблягам на тестено,но и по някой плод,малко млекце,месо по рядко,но все пак ям/+2 кг съм/.Обаче водата ми е голям проблем,гадна ми е на вкус и не мога повече от 2-3 глътки да пийна и затова от няколко дни си купувам битер лимон и си слагам по 1 пръст в чашката,допълвам с газирана вода и пия.С една кутийка битер лимон изпивам 4-5 чаши вода.Знам че не е хубаво газирано/и по принцип не обичам/,но иначе чак устните ми се напукват от жажда.

# 22
  • Мнения: 57
Много е объркано с тези термини... По калкулатор тук ми излиза на мен 19.12 днес като се записах по ЗК ми казаха 21.12 там смятат ПМ +7 дни... (т.е. 14+7=21) а на частно където си ходя там на снимките ми излиза че съм една седмица напред в 10г.с и 5 дни и термин пише 13.12  Crazy ЕЕЕ...честно съвсем се обърках.... знам поне, че ще е Декември  Mr. Green ooooh! .....  Heart Eyes

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 27
Честит празник на Елена! Желая ти много весел живот, пълен с любов и верни приятели! Hugbouquet
Скъпи настоящи и бъдещи мамчета, хайде пак да помечтаем и да вярваме, че мечтите ни ще бъдат реалност-мисля за това как сме вече родили, за първото гугукане, за първия 8 март, когато ще се почувстваме истински жени, майки..за първия 1. юни и първия рожден ден и т.н и т.н... Heart Eyes Hug
Накратко за мен- работя та пушек се вдига, ям на поразия..дори една нощ се събудих и сън не ме хваща..в 3..и като ми се прияде ма точно кроасан с крем брюле..хукнах до денонощния  като лудите и кафе си купих и брускети и уж си мислех, че няма да заспя, ам кат съм се тропясала, закъснях за работа, успах се..Simple Smile
Търся спешно (пазарджиклийки ще зацепят за ко стаа въпрос) драгуни:))))))), сини сливи...няма нийде...текат ми лигите вече...аааааааа...кога им идва времето да растат..било внушение, казват, на психична основа..Simple Smile)))))ми откачам явно:))базикат ме приятели, че ще се търкалям, ако така продължавам да ям нон-стоп...
Брайда, моля се всичко да е наред по пътя. Hug
Ивка,  Hug
2 в 1, успех при който и лекар да си,мила. Важното е да си добре и бебе да се роди живо и здраво. Пиши какво се случва с теб и ако имаш нужда от нещо, обаждай се.
Дреболинка, аз съм ти колежка:), пиши по какво си на бележка:)
Clairette, благодаря за старанието ти да ни създаваш теми. Разкажи за теб, как се чувстваш? Много ти е хубаво детенце! Да е живо и здраво! Hug
Целувки за всички! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 276
 Здравейте, декемврийки! Simple Smile Записвам се и аз при вас с термин 20 декември. Вече имам дъщеричка на 3 години, която живот и здраве, ще се сдобие с братче или сестриче в края на годината. Laughing
И сега имам един въпрос. Как бихте постъпили на мое място? По цял ден ми се гади, а ходя на работа, но просто съм нетрудоспособна в това състояние. Иска ми се да си взема поне няколко дни почивка, но още не съм казала на работодалетя си, че чакам бебе. Всъщност аз се върнах преди няма и половин година в офиса и сега направо ми е неудобно пак да им заявя, че съм бременна. Laughing
Дилемата ми е дали да си взема болничен, че направо не издържам с това гадене. И да казвам ли вече или да изчакам да вляза в четвъртия месец?

# 25
  • Мнения: X
Здравейте, декемврийки! Simple Smile Записвам се и аз при вас с термин 20 декември. Вече имам дъщеричка на 3 години, която живот и здраве, ще се сдобие с братче или сестриче в края на годината. Laughing
И сега имам един въпрос. Как бихте постъпили на мое място? По цял ден ми се гади, а ходя на работа, но просто съм нетрудоспособна в това състояние. Иска ми се да си взема поне няколко дни почивка, но още не съм казала на работодалетя си, че чакам бебе. Всъщност аз се върнах преди няма и половин година в офиса и сега направо ми е неудобно пак да им заявя, че съм бременна. Laughing
Сега дилемата ми е дали да си взема болничен, че направо не издържам с това гадене. И да казвам ли вече или да изчакам да вляза в четвъртия месец?

Добре дощла и лека бременност  welcome

Много зависи как ще ти се развие бременността.........при всеки е различно. Аз лично бих си взела малко болничен докато премине гаденето и след това бих се върнала. Но това си е мое мнение

# 26
  • Мнения: 26
Pretty woman... добре дошла  Hug!
Аз също те съветвам да си вземеш малко болнични, поне аз така направих, когато усетих, че гаденето се влошава.

# 27
  • Мнения: 390
Търся спешно (пазарджиклийки ще зацепят за ко стаа въпрос) драгуни:))))))), сини сливи...няма нийде...текат ми лигите вече...аааааааа...кога им идва времето да растат..било внушение, казват, на психична основа..Simple Smile)))))ми откачам явно:))
Муциту, преди 2 седмици купих от Болеро от тези кръглите сини сливи, които са големи като праскови. Гръцки са май  newsm78 Вероятно ги има и в другите големи магазини. Скъпички са 15 лв ама дъщеря ми като каза, че иска и ... купих две да опита. Дано и на теб да са ти достатъчни за да ти мине мерака  Grinning

# 28
  • Мнения: 5
Добре дошли на новите мами! ЗАБРАНЯВА СЕ ОТПИСВАНЕТО от новата тема! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 27
2 в 1, ти знаеш ли, че ми е на 2 крачки Болеро:)))?!Отивам:)) Мерсиииииии Hug Да не се окаже, че сме в един блок?Simple Smile
Добре дошла на новото момиче!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт