Юли 2007!!! Пролетно-великденска!

  • 51 487
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 254
Честити празник, Вики, Да е здрав и щастлив Вико!

# 706
  • sf
  • Мнения: 10 153
Честит празник на всички празнуващи, кой с имен ден, кой с рожден ден!   bouquet

ние закусваме торта, знаех си,че трябва да взема по-малка,ама мъжо ме подлъга,нали е лакомия  Joy

Сега ще водя децата в зоопарка. хрумна ми снощи късно,но някой ако е навит , да звънка.

# 707
  • Мнения: 384
Вики,много хубава тортата,браво!
На Пепи тортата за именния ден също изглежда вкусна,домашни неща най-обичам,ммм!Жив и здрав да е!
Честито и на всички рожденици днес!
Аз като нямам кола и обикалям из квартала,това е положението.Другата седмица ако е жега на басейна в Люлин ще ги водя,не ми харесва ама ми е най-близо.
Уикенда ще оправяме пак по стария апартамент,сама с децата нищо немога да свърша а вече почваме с огледите,ще го продаваме.Надявам се в събота и да излезем малко извън София,дано да стане че вече свят ми се зави да обикалям из квартала.Д. ходи все нагрочен,нещо пак се е отчаял,а децата си искат своето.

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 559
Честит празника на Вико, Сашко и Давид и на всички, които празнуваха последните дни!
И у дома е едно вълнение за утрешния рожден ден. Макс се е побъркал, само ме инструктира, не ми е позволено да влизам в клубчето, трябва да стоя в заведението, иначе ще проваля рождения ден. Не знам какви са му намеренията и какво ще става вътре, че от сега е на мнение, че ще преча.  ooooh!
И за мача вчера, сега коментира с майсторите на двора, как Италия са разбили Германия. Снощи двата с него вдигахме повече шум от Ст, а зет ми, Мати и племенника ми са  Cry Трагедия  Mr. Green


# 709
  • sf
  • Мнения: 10 153
Яна, за хора без кола има т.нар. градски транспорт  Mr. Green
ние с рейса бяхме днес, учудващо не беше гъчканица и отворените прозорци правеха чуден хлад.
ама в зоопарка тоз се спука да мрънка,че е жега и го мързи да ходи  ooooh!

аз съм доволна от мача снощи, така им се пада на немците. нещо  много бяха убудени,че ще са на финал. яд ме е ,че в неделя няма да гледам финала, освен ако с невероятен късмет не хвана някое радио, освен да се кача на някое дърво.
и вчера след тези ми разсъждение Вероника ми вика " значи за некъв тъп мач ще се катериш по дърветата, ама иначе няма да се раздвижиш "  Joy hahaha
пуснах ги зад блока сами , нещо много ми е смело напоследък. гледам ги през терасата,де

айде отивам да мия,че мифката е пълна, а трябва и да готвя  Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 329
Здравейте!Честито на всички пораснали дребосъци HugЧестито и на именниците  bouquet
Аз реших да си пържа картофки сега  Mr. Green
Момичета продължавайте да пращате положителна енергия насам,имаме огромна нужда PraynigЩе разкажа всичко на среща или в Ф. Hug

# 711
  • sf
  • Мнения: 10 153
Ками, стискаме  Praynig Praynig Praynig

# 712
  • Мнения: 384
Ками,стискаме!
А Вики не ми ги разправяй тия за градския транспорт,нали целта е да се разведрим,да си изкараме добре а не да се трупясаме.Лудост е в това време да си на зоото,там е пек мани,аз така родих на 30ти,отидох на 29 ти на зоото,Д. инфаркт щеше да получи,аз пък на плочките щях да родя още малко.Искам да си улеснявам живота,не да си го усложнявам.Отказвам цигарите и съм доста нервна напоследък,но ще ми мине както всяко нещо,като на кученце.  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 766
 Hug
Ками  с теб сме  Hug
Честито на всички именници   bouquet
Прегледа мина чудесно Simple Smile Ина беше много впечатлена как бебето си чеше главата   Joy  И че си имало пръстчета Simple Smile
Яна ще ги откажеш  newsm10
Довечера сме на детско парти, а утре ще закараме Ина да погостува на бабите. Няма търпение. Даже сутринта се пазареше да я отпишем от ДГ
  bouquet  bouquet

# 714
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит празник на Викторчо да е жив и здрав и да последва пътя на кака си, с много успехи в спорта и в живота, изобщо!  Hug
Честит имен Ден и на малкия Пепи на Мими, Hug. Честито и на всички останали, кой каквото празнува.   bouquet
Вики сори, късно видях поста ти, ако вчера го бях видяла щях да дойда с моите хуни и аз в ЗООто, и без това само ме ядосват в къщи, цял ден се дразнят, едно цикане, викане, мрънкане, а аз се опитвам да работя. Гледам да свърша работата за два дни и утре мисля да ги карам в провинцията, тук просто не се търпят, там поне по цял ден ще са навън и няма да ги мисля ooooh!.
Ками с вас сме  Peace Peace Peace
И на мен ми беше интересно да прочета каква е реакцията на Инка, като види бебенцето Wink

# 715
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, стискаме!  Praynig

Честит имен ден на всички празнуващи!

Янче, защо така се е отчаял? Ти къде ги водиш с кола? Аз като съм в БГ предимно с метрото пътувам. Много ни е любимо и на мен и на Криси, само ходенето пеш на припек до там е малко неприятно. Покрай К оценявам и автобуси, и тролеи и трамваи Simple Smile.

Веси, браво за прегледа! Кога ще разбереш пола? Аз залагам на момче. А за Били - момиче.  Laughing

# 716
  • Мнения: 616
Честито на всички пораснали дечица и на всички именници.  bouquet

# 717
  • Мнения: 43
Благодаря за честитките! Да сте здрави всички!  Hug Празника мина добре - гостите ни бяха приятели  и те с две момчета. Лудница!  ooooh! Laughing
Ками, продължавам да стискам  Praynig
Аз залагам и за двете момиче  Heart Eyes  Grinning
Янче, дано успееш. Моя мъж само два месеца устиска, сега пак пуши, по-малко, но...

# 718
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит рожден ден на Нелия и Макс  newsm59 , много здраве и весели игри !Весел празник днес !
Честит имен ден на Пепи на патерица   bouquet!
Като говорите за пол - преди изобщо да имам дете винаги съм си мечтала за момиченце , а сега като имам Тедо , не мога да си се представя с момиче.Каквото и да е , да е живо и здраво.
Отиваме да пазаруваме някои дреболии за апртамента и след това започва голямото местене.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте момичета!
Влизам много на бързо да почерпя за рождения ден на Нелия и на мама!Да са ми живи и здрави и двечките!

Честито на всички изминали рожденици! Много здраве и прекрасно детство им желая!
Не съм се изгубила, тук съм някъде  Mr. Green, но въртя на пълни обороти.Мернах два-три поста нагоре. Имаме си бременни  newsm44. Чудесни новини! Веси, Били  Hug

Общи условия

Активация на акаунт