Юли 2007!!! Пролетно-великденска!

  • 51 489
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 254
Честит рожден ден на Сашко и Давид!!! Да са много, много здрави и безгрижни!

Ками, с вас сме!

# 691
  • Мнения: 766
Бубе - ужасно съжалявам за загубата ви  Hug Hug За съжаление това  е загуба, за която никога не сме подготвени  Hug Hug
Ками с вас сме  Praynig Hug

Честит рожден ден на празнуващите днес  - Сашко на Кирова и на Давид на Кати  newsm67

# 692
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито на Рожденниците да са живи и здрави!!!!!
Ками стискам силно Praynig
Шуше ама те не от сега,от средата на август.Ти като лична морска мома,кой курорт препоръчваш и ти е любим сега в днешно време?

# 693
  • Мнения: 43
Честито на навършилите 5 години - Сашко и Давид! Да са здрави и щастливи и да радват майките си   bouquet  Hug
Ками  Praynig  Hug
А на тези, дето им тече кръв давате ли някакви хапчета? Че на Мариян тия дни на два пъти му потече. Преди време докторката беше изписала едни розови - калциум нещо си  Rolling Eyes

# 694
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честито на порасналите рожденици Сашко и Давид - да са много здрави, щастливи и весели и да равдат всички! Hug
Ками  Peace Peace
Шуше след две седмици и ние пристигаме отново - ще ти се обадя да се видим непременно!

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Като бяхме на Семково, от надморската височина на баткото от носа му не спря да тече кръв. Добре че колежката ми имаше ампула адреналин и капехме в нослето.

Дани, непременно да се обадиш.  Hug
Иве, аз като видна морска мома, по курорти и почивки не ходя, тогава работим усилено. И в строителството и в туризма - лятото е жътвата. Открадвам си от уикендите за плаж. Иначе най си ми харесва Аркутино, и Созопол... но не за плаж. Може да пробваш в Аркутино ризорт. Има също и една соц станция там но не знам на кой е. Диво е, спокойно е, а като си с кола навсякъде ще отидеш на разходка.  Peace
На Ахтопол беше диво - но скоро не съм ходила.  Peace Приморско и Китен не харесвам.  Sick

# 696
  • Мнения: 616
Момичета благодаря за пожеланията за моето пораснало момче. Hug
Дано вече спрат болежките ,че ми омръзна вече 6 месеца лекуваме кожните му проблеми .
Рожденият му ден мина добре ,доволен е изядохме тортата с Макуйн .
Честито и на Давид а Кати да расте здрави силен.

# 697
  • USA
  • Мнения: 559
Честито на Сашко и на Давид! Много да са здрави!
БубЕ, видях снимк от сатбата. МнОго сте хубави.
Хавайски поздрав от мен! Тук е страхотно, само Криси много ми липсва.
Ками, данО всичко да е наред при вас!

# 698
  • Мнения: 384
Честито на всички рожденици!  Hug
Велинче,суперрр!
Ками,стискам палци и ви мисля! Peace

# 699
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит рожден ден на Вико  newsm59 , да расте здрав и щастлив ! Весел празник , Вики !

Ние приключваме обект , положението е неконтролируемо , всички са нервни.Поисках си отпуска , отпуснаха ми 5 дена , но когато шефа каже , не когато аз искам , да видим сега как ще преживея до тогава.

# 700
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Вико! Да е здрав и силен и все така спортен  Grinning    bouquet
Били, ще устискаш  Hug
Аз пък тия дни съм нещо апатична, ама чакам да ми мине  Mr. Green
Правя еклерова торта, за утре...да видим какво ще се получи Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: 766
 Hug
Честито на Виктор Simple Smile))
Еклерова торта звучи много примамливо    Flutter
billie  Hug Hug Hug в същото състояние - на 6 заминавам за ИТ, ще имам 200 човека /сбирка на 7 нации / на главата  ooooh!
Няма да ви обяснявам каква лудница е в офиса
/говориш по тел с Русия, и пишеш на поляци е- майл в едно и също време  Rolling Eyes/
Но поне  при мен отпуската не подлежи на коментар Wink заявила съм я още от  февруари
Утре сме семейно на лекар
Ще водя Ина да види бебето
Голяма емоция ще е  Crazy
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 702
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Да , голяма емоция ще е , да разкажеш после Hug.Ина може да се скара на лекаря , че много притеснява бебето с тоя уред  Laughing.

# 703
  • Мнения: 384
Честит рожден ден на Вико!Здрав и силен,все така да е!Еее,Вики нямаше ли парти на терасата тази година?Много се надявах да направиш че да се съберем и видим!

# 704
  • sf
  • Мнения: 10 153
Момичета,мерси за пожеланията !
Нямаше парти. аз ви питах кои от вас ще са тук, да си правя сметка, само Айка ми отговори.
Водихме Вико в Джъмбо , избра си джип с дистанционно  Rolling Eyes цяла вечер се карат с кака си за нея. после вуйчо им донесе няква игра, и за нея се караха  Joy пълна лудница.
в събота изчезваме на палатки, нямам търпение да си почина на спокойствие. и времето го дават хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт