Юли 2007!!! Пролетно-великденска!

  • 51 400
  • 738
  •   1
Отговори
  • sf
  • Мнения: 10 081
 
bouquet Заповядайте в новата тема!     bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 414
В новата тема,мир и любов в семействата.
И в нашето се появи проблем голЕм
Айка да се стоплите и душевно и физически!!!

# 2
  • sf
  • Мнения: 10 081
А в нашето сами си правим проблемите големи, особено някои от нас  Whistling 
направо не ми се мисли ако не-дай-си-боже наистина ни сполети някоя гадост.  ooooh!

утре ще возя децата до Козлодуй, а не знам пътя  Joy ще бъде интересно  hahaha

Все се каня да ви питам- вашите деца бършат ли се сами след акане?
Вико ми каза наскоро,че се стиска в градината,защото не иска другата госпожа да го бърше, а в същото време не иска да се научи сам, все вика" не мога,малък съм"  Rolling Eyes
а хич не ми харесва това стискане

# 3
  • Мнения: 984
Ох, ayka, последното не прозвуча добре. То и ние не сме по-добре де...
Да си изкарате добре и да си починете.
Gotza и вие да разберете.
donsita - бърше се сам от доста време. Не винаги е добре избърсан, но като цяло се справя добре.

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Абсолютно отказва да се бърше сам , доводите му са "В градината няма ник'ви майки и затова се бърша сам, вкъщи си имам майка да ме бърше" Mr. Green.
Моят опит показва , че обикновено външните проблеми обединяват, в момента минавам през нещо много трудно, не виждам решение и изход от ситуацията и той много ме подкрепя, благодарна съм му за това.
Трябва да намираме начин да приемаме нещата по-леко, да се нагаждаме към ситуациите по-лесно, защото по-лесно няма да ни става, а трябва да се справяме някак с проблемите и стреса.

# 5
  • София
  • Мнения: 254
С бърсането в дг съм ви занимавала достатъчно вече  Mr. Green, затова само ще обобщя наблюденията си за текущото състояние: определено ми се струва, че ги оставят да се оправят сами и определено моята щерка не се справя мног одобре с това  Laughing. Но пък това хич не води до това да се стиска.

Били,  Hug, щеше да е много хубаво да можеш да дойдеш на среща.

# 6
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет в новата и хубава тема, Вики благодарим!
Личи си кой не ходи на градина, тя не може хубаво да се загащи, та какво остава да се избърше, ако иска може де, ама явно аз съм много взискателна и все не я оставам Sick.
Ние днес, понеже тук времето цяла сутрин беше супер гадно и ходихме да плуваме, много и хареса, ще търся да я записвам някъде на плуване като се приберем, но на топъл и чист басейн.
Кирова моля те не дърпай въжето с възрастта, и мен вече много почва да ми тежи това, не се чувствам на тези години, ама като знам и аз че 4 скоро и при мен ще чукне на вратата Sick.
Били за Ува си права, наистина не е писала много ама много от отдавна, дано са добре Tired.

# 7
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Не бях аз за Ува , някой друг беше и на мен ми липсва.
Аз съм разсеяна тези дни.
Предпочитам да се съсредоточава върху малките и решими проблеми, както и да се радвам на малките радости, другото не знам дали ще се оправи и кога.Такъв е животът момичета, да се радваме на това, което имаме , то не е малко Hug.
Тедо също не може да се загащва, вдига гащите и толкоз , всичко виси , ходи си с гол кръст, за щастие няма сериозни здравословни последици от това.
Да знаете какви спорове водим всеки път в тоалетната, първо - вкъщи си имал майка да му бърше дупето, после - защо да си миел ръцете като аз съм му бърсала дупето, изобщо опитва да изклинчи отвсякъде.Тези дни го мързеше да си облича пижамата и след като ме моли 15 минути, започна да ме заплашва - брои до 5 и ако не започна да го обличам , щял да ми се разсърди  Laughing.А аз никога не успявам да остана сериозна в такива моменти и да му обясня като хората защо децата не правят така , все започвам да се смея насреща му.

# 8
  • Мнения: 766
 Hug
Оцелях, че даже и се справих със задачите   Laughing
Абсолютно отказва да се бърше сам , доводите му са "В градината няма ник'ви майки и затова се бърша сам, вкъщи си имам майка да ме бърше" Mr. Green.
Peace идентично, все едно сте били в нашата баня  Mr. Green
И за преобличането е същата работа - "Не мога да си съблека блузата" "Не мога да си събуя панталона", а в ДГ сама се оправя, че и на другите помага.
Но вкъщи все "някой трябва да помага"
не дай си боже да се случи някой наистина значим проблем, но при наличие на такъв много бързо и рязко осъзнаваш какво има значение и си даваш сметка за какви дреболии и нищожни неща си правил или са ти правили проблеми
billie, прекрасно е че получаваш подкрепа от човек до теб, на мен това ми даде много сили да продължа напред  Hug А и ние те подкрепяме макар и само виртуално   bouquet
Gotza и това ще мине  Hug
ayka Hug дано пътуването ви помогне да преодолете проблема
donsita, хареса ми оформлението на темата Simple Smile 
А сега дайте някоя рецепта за козунак   Flutter Купихте ли бои? Колко яйца ще боядисвате ?
Да вкараме малко Великденско настроение  Wink

# 9
  • sf
  • Мнения: 10 081
Но защо ли чак при големи трудности осъзнаваш,че малките дрязги не си заслужават  ooooh!

Аз козунаци не меся, яйца май няма и да боядисвам, децата ги няма и не ми се занимава  Rolling Eyes

освен ако не ми дойде вдъхновение

# 10
  • Мнения: 43
Мариян и той не се бърше сам, не ака в градината, защото нямало дъска. Но пък той си е малко лигльо, така че не знам кога ще се научи.
Там-там, Уинкс ми е обещала рецепта и си я чакам като завещание  Flutter Иначе вече купих 30 бели яйца. Мъжа ми обикновено иска да боядисваме повече от една кора  ooooh! Тази година ще се боря за по-малко. Бои купих още преди 3 седмици  Rolling Eyes
Айка Hug Сигурна съм, че ще стоплите отново отношенията си...
Дани, вие в кой хотел сте? Ходи ми се към Сандански. Дано някой ден  Crazy
Аз се разболявам - гърло, Т, почва и хрема. Иве какво беше лук или чесън в носа/ или в ушите/  Embarassed  Много упорит вирус, то 2 седмици се върти из нас, как пък не умря  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 616
Много освежаващо аранжиране на темата.
Днес месих козунак ,нищо че бях след нощна и преди нощна Mr. Green
Сашо се бърше сам в градината ,но вкъщи крещи мамооооооо готов съм.И с храненето е така чака аз да го храня ама за това съм виновна аз ,защото нямам нерви и търпение да го чакам. ooooh!
А със карането не ми се говори просто мислех че само у нас е така ама виждам ,че е заразно.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
А във къщи бойния вик е: "Добрееее татееее, готов съъъъъм" Съответно през две кооперации са ни чули  Whistling Ако съжаля баща му и отида аз репликата е: "Не казах мама, казах ТАТИ"  Shocked Confused И това за едно оакано дупе.  ooooh!

Аз не знам как се меси козунак. Ако някой сподели технологията като на абсолютно начинаещ, обещавам да пробвам. Ще пратя на Вики с колет да пробва, щом няма да меси.  Joy

# 13
  • sf
  • Мнения: 10 081

Аз не знам как се меси козунак. Ако някой сподели технологията като на абсолютно начинаещ, обещавам да пробвам. Ще пратя на Вики с колет да пробва, щом няма да меси.  Joy

ама да не забравиш  Outta Joint

# 14
  • София
  • Мнения: 254
А у нас непрекъснато се крещи "Мамооо, ...." от банята или от другия край на апартамента, и това продължава до безкрай, колкото и упорито д аотказвам да отговоря, за да разбере, че не може да очаква да я чувам и отговарям ако не съм в същата стая  Laughing

Тук във форума имаше супер обяснения за козунаци за начинаещи, аз имах голям късмет на начинаещия преди две години като ги следвах:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485668.105 (РОкси)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382668.msg10647724

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379179.msg10471166

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=453544.msg13460359

Общи условия

Активация на акаунт