133 арабки диви и красиви посрещат 2012

  • 65 211
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 550
Айа, не е имало метла, ние сами доброволно сменихме заглавието, защото вече много мъдро и зряло се справяме с проблемите в темата и отдалече избягваме проблемните неща
По-нагоре си написала, че и следващия път ще дадеш всичко от себе си да се изпокараш с половината съфорумки, от което заключих, че е имало размяна на “мили“ думи“, но тъй като не прочетох такива, реших, че са били изметени  newsm78

# 31
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Аз вече приключих с приготовленията, подредих софрата и чакам мъжа ми да си дойде от работа.
Тук непрекъснато хвърлят пиратки и моето котенце се е скрило някъде, защото много го е страх. При първия гърмеж се скрива зад фотьойла или под леглото и там си прекарва новата година. Но сега е още навън и не знам къде точно. Отивам да си го търся.

В Париж добре са забранили фоерверките и тук трябва  #Cussing out

# 32
  • Мнения: 800
вече е празно във форума  Simple Smile

аз пък отивам да правя торта   chef  ако малката не се събуди от бомбите, може и да успея.


Люспа, хихи, използвала си точната дума за "мъже с шлифер"  Mr. Green   По Англия срещат ли се такива? А в Пакистан?  Моя мъж твърди, че при тях нямало , то това си е болест де. Но пък колега дето е бил по арабско твърди, че било масово явление , дори се събирали на "групова терапия"   в запустели сгради  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1
oooo ne e празно, аз надничам

значи значи при вас сигурно вече се разнасят гърмежи

за мен най-хубавото през 2012 г  ще е да не настъпи краят на света, макар че по някаква причина много ни се втълпява това

Тука при нас е много тихо и тъмно...поне по кварталите де, в центъра не съм ходила. Преди съседите си украсяваха и къщите отвънка и пред входните врати, а сега едно такова...абе сякаш няма живец. разходих се днес по улицата и нищо празнично не видях

Шило, в Англия не съм виждала хм ексхибиоцинисти, да не използвам оная другата грозна дума...най-вероятно ползват определени за целта места, тук всичко е много организирано, а в Пакистан съм виждала много такива:



е хайде, веселете се, аз имам още два часа докато сменя датата

ха, аз съм първата писала през 2012  Laughing

# 34
# 35
  • Мнения: 815
Честита Нова Година на всички!!

Много щастливи дни ви пожелвам!!

# 36
  • Мнения: 2 171
Да ви е честита Новата Година! Желая здраве, щастие, късмет и много позитивизъм за вас и семействата ви! И дано светът стане едно по-добро място за живеене за нас и децата ни!

# 37
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Честита Нова Година! Да е мирна, спокойна и плодородна!
Здраве и щастие ви желая! Hug

# 38
  • Мнения: 323
Нека Новата 2012 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!

# 39
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Честита  2012 година !!!


Да е спорна, плодовита, мирна и щастлива !!!

# 40
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
честита нова година! за вси4ки здраве и късмет пожелавам!мирна2012!  bouquet Peace

# 41
  • Мнения: 1
Добро утро,

не мога да не споделя това. Приятно изненадана останах, че на 1ви янари в някой форум можело да се намери и нещо смислено


много ми хареса това , взето от форума на  българите във Великобритания:

Цитат на:
Питам се, колко елхи бяха отрязани, колко алкохол се изпи, колко пари за пиратки, бомбички, бомби и пистолети се изгърмяха, колко абсурдни маникюри и прически бяха направени за луди пари, колко животни видяха ножа отблизо, колко цигари се изпушиха, колко чалга се извъртя, колко кисело зеле ( това ми е ''любимата миризма '',както и на чубрицата ) със свинско се изпонаизготви, колко самотни деца не получиха от Дядо Коледа подаръци, колко улични кучета и котки тръпнеха в ужас от грохота на експлозивите....за да може ЧОВЕКЪТ да се позабавлява и порадва на идващата Нова Година. Днес ще отиде на църква и ще моли Бог да му даде здраве и други благини.....Докато слушах и гледах снощи безумното ''шоу'' на ЧОВЕКА, си задавах едни такива абсурдни въпроси. Нещо от сорта '' Заслужава ли той, ЧОВЕКА този безкраен шанс от хилядолетия. И кое го прави толкова важен. Може би изпълнената с високомерие мисъл, че има невероятната способност да нарушава винаги и навсякъде баланса в природата.



Последна редакция: нд, 01 яну 2012, 13:33 от скЛЮчени вежди

# 42
  • Мнения: 800
ЗА нас новата година започна зле, но хиляди пъти елхамдулилла

Важното, че Нада е добре, елхамдулилла, дори не разбра какво става милото, но аз още треперя.  Сега не ми се разказва. Аз бях виновна, не съобразих и замалко кола да премаже детето ми.

# 43
  • Egipet
  • Мнения: 16
щастлива нова година. много здраве и разум та да има повече мир таз година   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 804
Ето ме и мен в новата година-да ни е  честита !!!!!!!!!!!!!

шило  Hug Hug Hug

лю много добре го е казал човека .  bowuu bowuu bowuu

криси оставаш или само преминаваш  newsm78 newsm78 newsm78

Тук е такъв студ,само сняг липсва  Crossing Arms

Маугли ми събра очите на нова година,каките нещо правиха,навън студено -съответно тайфата не дойде ,аз готвя .По едно време отивам да видя къде е ,че не е нормално да не и се чува гласа-намирам я с изваден учебник по математика да решава задачи  Crazy Crazy Crazy Дано ентусиазмът  и да се запази  Praynig Grinning А като правихме късметите за баница поиска да сложим късмет -принцеси ,за да и се паднел  hahaha и точно на нея и се падна  Laughing.На мен пари и учене ,та започнах да се замислям дали да не се захвана да уча някой език  Thinking Thinking Thinking
Лек ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт