133 арабки диви и красиви посрещат 2012

  • 65 212
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
, че ми беше писнало щом излезна навън и да  видя проснат полугол мъж.

прочетох ви по диагонал,съжалявам за тези които са имали алкохолици в семейството.  горния коментар предизвика у мен появата на един обезспокоителен  спомен от детството ми. Първият мъжки полов член, който видях в живота си беше на един пияница който се търкаляше на село в канавката с отворен копчалък. Гледката ме разстрои за  дни наред, въпросното нещо ми се стори изключително грозно и неугледно, и не знам защо вместо розово беше с едни концентрични черни кръгове отгоре.

Алвера, Hug Hug Hug

п.с ми кога ще сменят модовете заглавието, бе баничке? или да спираме вече с тия заглавия, че татти ще се появи и така хубаво ще ни сурвака за новата година  Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 23:13 от скЛЮчени вежди

# 16
  • Мнения: 3 804


п.с ми кога ще сменят модовете заглавието, бе баничке? или да спираме вече с тия заглавия, че татти ще се появи и така хубаво ще ни сурвака за новата година  Joy Joy Joy

лю писах им преди да пусна поста  Thinking ,ама не виждам да са сменили табелата  Crossing Arms ,затуй да почакаме още малко ,ако ли не подкрепи ме с едни вежди  Laughing ,да пуснем втора молба  Sunglasses .а до тогава да замълчим по заглавийната тема.  bowuu bowuu bowuu

# 17
  • Мнения: 800
ахх, Лю, това за голите мъже е нова тема за размисъл. Пък може да даде тласък и на следващата ни тема /чак след 50 страници/ и тя да носи някакъв сексуален подтекст  Mr. Green Не е ислямско, но пък чудесно се връзва и с хормони и с наздравици  Simple Smile


Аз пък за първи път видях онакова нещо някъде в подготвителен или в осми клас. Излизахме от гимназията със съученичка и от храстите изхвръкна един ...  хммм... мургав  типаж с разкопчан дюкян и ни подгони.  Ние тичаме, той тича, онова му нещо се клати.  От силния шок и ужас не можах да го огледам,но за секундите в които го зърнах бях готова да се закълна, че беше нещо адски гнусно и гноясало  Sick   Помня , че беше зима и имаше сняг.  Около 100тина метра продължи гонката , успяхме да се набутаме в първия магазин, който беше на пътя ни.
Тази кратка среща ме отврати от мъжете за години наред.
После още 3=4 пъти съм срещала т.нар. "мъже с шлифери".  Ужасно е! Тия трябва да се избият до крак!

# 18
  • Мнения: 1
да,Шило,новата линия на разсъждения по преживяно е определено много интересна и вдъхновяваща, и ако всеки се изреди да сподели опит, за нула време ще ги изпишем тези 50 страници. Така, че  от сега  почвайте с предложенията за заглавие със сексуален подтекст...а аз обещавам,както си му е реда, да се ядосам, че такова не е прилично за нашата тема, и да се изпокарам с половината съфорумки.

Деси,модовете са се отзовали и без подкрепата на  моята приятелска вежда...Аз  ли4но харесвам заглавието, само 4е отгоре над досегащните  постинги е все още  хормоналното заглавие,  явно така ще си остане в аналите

Последна редакция: сб, 31 дек 2011, 00:51 от скЛЮчени вежди

# 19
  • Мнения: 468
Привет, диви красавици. Mr. Green Гледам пак взривоопасна тема се подхванали. Mr. Green Аз по нея не мога да се изкажа, нямам никакъв спомен. newsm78 Иначе  около 7-8 клас изпитвах ужас от такива навлеци, че и ходех с нож заради това. Shocked Обаче не ми се е случвало, може би защото съм носила нож. Mr. Green

Алверич, Астарта, Айа, Шамс, Ники, Науел, Ясминке, Лю, Шило, Баничке, Тед, Олди, Омче, Разан, Дуа и всички дружки, много си ви обичам. Flutter (Ако не съм споенала някой, не е нарочно, за всички се отнася). bowuu

И да ви пожелая една мирна и изпълнена с успехи следваща година.  Hug

Последна редакция: сб, 31 дек 2011, 11:19 от amal

# 20
  • Мнения: 550
Добро утро   bouquet
Докато се запиша в темата, и метла е минала, и смяна на заглавието   Whistling Май съм изпуснала “забавата“  newsm78

Весело посрещане на новата година и до догодина Hug

# 21
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Темата за "онова нещо" леко се връза с определението "диви"  Simple Smile Аз за първи път видях на снимка в едно немско списание за тинейджъри,момчето си беше хубаво, така че бих го определила като естетическа първа среща . Мъже с шлифери до сега не съм срещала, но в гимназията една съученичка беше доста шокирана от една такъв, даже я освободиха от класно.

И аз искам да ви пожелая весело изпращане на старата и щастливо посрещане на новата година, пожелайте си нещо в 12-я час и нека то да ви се сбъдне  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 3 804
Е,нова година и ново заглавие  Laughing Laughing Laughing

Момичета ,имам една голяма молба ,нали знаете качествата на сирийския нет ,та има едно клипче 2 мин и малко ,някой може ли с програма да запише mp3 на песента ,певецът ми е един от любимите,а това му изпълнение е качено само с клип и ,ако на някой му се занимава и ми запише песента да ми я изпрати ан пощата или където му е удобно  Praynig Praynig Praynig

http://www.youtu.be/watch?v=fMej1TFQhsQ&feature=related

ще съм много благодарна   bouquet



Весело посрещане на Новата година !!!!!!!!!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 800
Деси, нищо не разбирам от мп3, клипчета , програми и т.н., така че не мога да ти помогна за това .  


Къде изчезнахте всички  Mr. Green


Аз да си кажа не обръщам особено внимание на заглваието или оформлението на темите. Такава съм  си. Даже като се записах, изобщо не погледнах какво заглавие е сложено.

Обаче токущо се загледах в една от картинките на 2 майки с деца. Едната с хиджаб, другата  до нея по потник. Явно това би трябвало да символизира, ... уф, доскоча ми,изчезна ми музата, не ми се пише нещо. Който както иска да си го тълкува  Mr. Green



Освен мен има и един скрит читател, значи все пак има още някой, който не го тресе новогодишна подготовка  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 468
И аз, и аз хвърялм по едно око. Peace

Оф, яко ме тресе нервата, четох тук в БГ мамата, че на 3-тата година имало криза при майката, явно ме е хванала. Tired

Ами Баничке, спри да готвиш и си отвори Фб, готова си отдавна още, аз като златната рибка - веднага щом го каза и желанието ти бе изпълнено. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 800
ах, Амалке  Simple Smile

я виж, още 3ма скрити се появиха


Мен пък ме е хванала не знам си каква криза, само да не е фатална  Mr. Green

ПП. 4ма скрити  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1
Шило, аз пък мислех, че ще споделиш за голия негър и бързам да чета пък то... Sad

# 27
  • Мнения: 800
ахаха , е тва ти го казах само на теб "на ушенце"  Mr. Green

Но и жив гол негър ми се показа един път. Пикаещ негър по-скоро! В близост до работата ми има храсти и пряка пътечка. ТА алтернативите са две- минаваш по заобиколния дълъг път, където  коли те пръскат с кал, или по пътечка и храсталаци и ти изскачат пикаещи негри и араби  Mr. Green


уф ставам, мъжа ми недоволства

# 28
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
  tiptoe

# 29
  • Мнения: 1
Ясмин, защо така ти се подкосяват краката?

Аиша, честито за бебчето! Обикновено не обръщам внимание на подписи, така че  от съфорумките разбрах.

не разбирам как някой може да не е срещал чикиджия през живота си...според мен в България е пълно с такива криещи се в храсталаци и странични алеи в парковете,причакващи нищо неподозиращи жени

Айа, не е имало метла, ние сами доброволно сменихме заглавието, защото вече много мъдро и зряло се справяме с проблемите в темата и отдалече избягваме проблемните неща

Общи условия

Активация на акаунт