Жената Лъв - 59-та тема

  • 20 460
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 451
еххх,за малко да прескоча празника ooooh!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ! newsm51

Тедко   bouquet

Тони,дано всичко с майка ти е наред Praynig

Вени,бързо оправяне на малката сладурка Hug

ММ се върна късно,детето беше във фаза днес,така че шаран и ква да е друга риба - йок Mr. Green

# 76
  • Мнения: 699
Вени  Joy тая песничка съм я пяла до откат на джуджи, тамън свършва и тя вика "пак". ама си научи пръстчетата бързо, бързо кое как се казва. Сладурка, щом пее бързо ще се оправи. Много целувки да ѝ пратиш  Heart Eyes Hug

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 105
ВениHug бързо да се оправя малката сладкишка! Новата година да я почнете на чисто и здрави!
Благодаря ви момичета! Hug Hug

# 78
  • Мнения: 9 776
Брех, Венче, гадна работа! ooooh! Дано много, много бързо и леко да се оправи малката! Praynig Добре, че е веселка поне. Heart Eyes

Кипре, ко стана с календара? Снима ли го? newsm78

Благодаря на всички за пожеланията отново! Hug

Люско, браво на момчето. Peace
Щерка ми смята, че се е справила с класното, но това ще се види много скоро. Twisted Evil

Тони, хубаво е да се хапне рибка на празника, но като няма - няма. У дома като имаше, да не мислиш, че баш именника яде. Mr. Green
Не помня дали ви казвах какво е желанието му за подарък от Дядо ви Коледа. Crazy Бонбони представете си! Много бонбони! hahaha Joy Бооооже, колко ми е лесен маминия златен. Crazy Даже баща му вика: Оооо, нямаш проблеми, у шкафа има две лукчета, ще свършат работа! Joy Joy Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 6 210
Ха ха ха, две лукчета  Joy Joy Joy! Ще видите вие, като порасте още малко и като почне да слага кутии като кака си  hahaha! Да е жив и здрав!

# 80
  • Мнения: 9 776
 Joy
Дано да видим, Венче. Simple Smile Но към момента важи максимата: Колко малко му трябва на дреб да е щастлив! Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 156
Добро утро!
Вени, бързо да се оправи Софи! Мамина душица! Пее сладурката Laughing
Тони, и твоето майче бързо да се оправя Hug
А А. иска от дядо си Коледа книжка с Червената шапчица! Как да не му се радваш, а?! Само подмятам на батко му, че той все грамадни подаръци си пожелаваше, а и хич не обича да чете. Една година в градината си беше пожелал "рейс, дето му се отварят вратите". Обиколих света, докато го намеря... един икарус дълъг 1.20м. Обаче пък доволно потривах ръце, защото едно друго детенце си беше пожелало "боклукчийски камион пълен с боклук" Mr. Green
Днес смятам да отида на кафенце с две дружки Crossing Arms Смятам, че няма да пропадне света от това... Ужас! Никъде не ходя, все не ми остава време за мен. Чак се чувствам гузна, като отида някъде... ooooh!
Джулко, да са ви честити новите придобивки! Скоро и елхичка да си имате Hug Радвам ти се искрено.
А кафе искате ли? А? А? А?

# 82
  • Мнения: 662
Добро утро лъвички Hug
Аз ви загубих чак Blush, ама сега минах по диагонал и четох само там дето си видях името Crazy, после ще ви дочета Mr. Green
Много благодаря за пожеланията   bouquet  bouquet  bouquet
Пол, да ти е живо и здраво детенце Hug
И на всички празнували вчера   bouquet
Вени, базара е от 17-ти до 23 включително от 10 до 21 часа в мола срещу Хемус Peace Мини у скайпа Mr. Green
Всички софиянки да минат у скайпа или на лични, че имам една спешна ужасна, дълга анкета Mr. Green
А и ей тука можете да си купите картички от базара Crazy
http://bg.kolektiva.net/sofia/kartichki.html

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 09:51 от gudzy

# 83
  • Мнения: 699
Гузди, свърши ли ти анкетата?

Пол, златен сладур си имаш  Joy бонбони  hahaha душичка.

Теди, рейс викаш  ooooh! малии, добре че дребния е скромен, миличкия да го нацелуваш.

Аз съм още на работа. Мъжа ми ходи до Благоевград днес и навръщане направо се прибра вкъщи и аз използвам да си доработя  ooooh! не съм ли тъпа, а? Вместо да си хвана чукалата на някъде, аз бачкам. Ама пусто кат' съм болна и не ми се прави нищо. Така поне не се мотая покрай детето и ще свърша нещо тук, на спокойствие, защото телефоните не звънят и никой не идва да ми досажда  Joy

# 84
  • Мнения: 9 776
Добър вечер! Hug

Къде хайманосвахте днес, а? Crazy Аз бях на работа. bowuu

Тедко, книжка значи. Crazy Еееее, предвид кризата децата ни не ни създават затруднения. Mr. Green

Джуджи, сладур, ама днес пак се "представил" на градината. Twisted Evil Мъжа ми като отишъл да го взема, и понеже пак имат госпожа по заместване, тя го попитала за кого е, а мъжа ми казал - за най-палавото. Twisted Evil Тя се чудила, чудила, не могла да се сети. Crazy И после като разбрала, викала: Ааааа, той не е палав, просто обича да доминира. hahaha Така ли му се вика вече на непослушанието? Mr. Green И заразправяла как дребния искал всяка една играчка, която някое дете реши да си вземе, и когато тя му се скарала, той и казал: Отивай си! ooooh! Embarassed Ужас! ooooh! Нали е по заместване понеже..... Embarassed Та такива ми ти работи. Whistling

Поукрасиха моите хора в къщи. Наближават празници. Heart Eyes

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Поли,  Joy Joy Joy
Така ми: "отивай си!" ха ха ха...

 hahaha

# 86
  • Мнения: 9 776
Поли,  Joy Joy Joy
Така ми: "отивай си!" ха ха ха...

 hahaha

Ох, смешно то, ама има да бера срамове с него като поотрасне сигурно. newsm43
С моето разследване за дърпането на ушите до никъде не стигнах. Едното дете, което накарах майка му да го пита, казало, че нищо такова не знае. newsm78 Чакам резултат от още едно. Обаче все я споменава тая. ooooh! А от седмица вече не е при тях. Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 699
Пол  Joy Joy Joy ми сладурче е, няма лоши деца има малко по-палави само, а това, че иска да доминира аз го уважавам. Живота стана толкова жесток, че не се ли защитваш, не си ли егоист, само ще те мачкат. Аз се опитвам да убедя мъжа ми, че егоизма, в който обвиняват самите деца (тези които са по 1 в семейство) даже е добро качество. Само не ме бийте сега за това ми мнение  Blush

Баси легнала съм си от 2 часа. Още не се чуваствам добре, надявам се от утре вече да вземе да ми минава. Дано успея да опазя джуджето и мъжа само.

# 88
  • Мнения: 9 776
Е па за к'во да те бием? Crazy Според мен е отживелица това схващане от миналото за единственото дете в семейството. Naughty
А ти още ли се държиш? ooooh! Лекувай се, ей. Hug
Около мен всички се оплакват от гърла, сополи. ooooh! Само си мисля - дано не прилепя нещо, че оттам - айде и на децата. ooooh! Praynig

# 89
  • Мнения: 699
Пол, така е и за мен - отживелица, донякъде смятам, че е и до възпитание. а за мен и оправдание, защото не искам 2 ро дете  Mr. Green
Иначе  мъча се, още. Но ще видя утре като стана как ще съм и ако не съм по-добре джипи-то е сутринта и ще мина на прегледа пък после на работа.

Общи условия

Активация на акаунт