Жената Лъв - 59-та тема

  • 20 439
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 699
Честит празник на всички, много здраве, усмивки и весело изкарване.

Джулке, ти почиваш понеделник и вторник ли? Или просто ти е по-спокойно тогава.

Аз "сготвих" пак в стола и баща ми ще прави шаран и ще вземем да ядем от него, надявам се поне 2-3 дни да не готвя.

Бухам яко и си пуша яко обаче  ooooh!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Аз ще метна една скумрийка във фурната и малко картофено пУре и ще отчетем празника. Ама мноо ме мързи начиии. Вчера, днес цял ден търча по 1 000 000 задачи и вече съм направо гроги. И утре ми се очертава такъв ден, а и в четвъртък  Tired. Пууу да идва неделя вече. Joy

Бухам яко и си пуша яко обаче  ooooh!
А така, нЕма се даваш на една кашлица я! Майтапа на страна, опитай се да ги намалиш малко цигарките. Hug

# 62
  • Мнения: 9 776
Мерси, момичета! Hug

Джуджи, още като писа преди, че ти се променя гласа, си помислих за ларингит. Не знам дали знаеш, аз скоро разбрах от тв, че е супер опасно. Naughty Ако наистина ти е такава диагнозата, моля те вземи мерки и изхвърли цигарите за малко. Hug

Тони, какви ги вършиш толкоз? Crazy
С три деца направо не те знам как се оправяш честно. На моменти се усещам как не мога да отделя нужното внимание на никого. Whistling То постоянно е така всъщност, но само на моменти си го признавам. Embarassed

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Poli, и аз незнам понякога  Tired. Има дни направо все едно съм луда, бързам, не помня какво и с кого съм говорила  Embarassed. Сигурно скоро ще ме вземат в психото. А тия дни нали, мъжо го нЕма и част и от служебните задачи са на моята глава. И майка ми е в болницата от вчера. Та купона е на макс.

# 64
  • Мнения: 9 776
А, ти май и преди беше споменала за майка ти. Tired Дано е за добро влизането и в болницата! Praynig
Напълно те разбирам. Най-ме е яд, че децата ощетяваме. Тая сутрин например бързах да готвя, щото разбираш ли да може децата /дъщеря ми и племенницата ми/ да се наобядват преди училище. А щерка ми днес има класно по математика. Видях я, че имаше нужда да и помогна, обаче....мама няма време. На всичкото отгоре с тези нулеви часове преди часовете направо ми иде вече да ги стрелям тези в училище. #2gunfire Съвсем им се скъсява времето за учене преди обед. Crossing Arms

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 082
И аз днес обеснявах как се решават едни задачи. Боже добре, че е първи клас, за по натам баща им да се оправя. Ама много ме вбеси, диването му с диване. Аз говоря, тя зяпа тавана. Питам я едно по едно нещата ясни, като ѝ кажа да решава - "Не могаааааа!"  Twisted Evil #Cussing out
А за готвенето, добре че има магазин за готвени храни на отсрещния ъгъл до нас. Като видя голям зор от там "готвя".

# 66
  • Мнения: 9 776
О, и аз вряках днес. Twisted Evil Сварвам я на бюрото как съзерцава две решени задачи, опитва се очевАдно да ги "фотографира" в мозъка си, щото господина им казал, че това ще е класното + още една. Shocked Казах и, ок, може и това да са, но не точно. Просто подобни. Съответно реакцията беше: Мамо, остави ме! Close Сега я чакам да се върне и да ме "зарадва". #Cussing out

# 67
  • Мнения: 699
Пол, Тони и аз хем съм с едно дете и пак виждам, че не му обръщам достатъчно внимание. Вечер все има нещо да се прави, цял ден съм на работа, събота и неделя обикновено правя всичко, което не мога през седмицата и потчи ми заминават дните в шетане  ooooh! А как съм започнала да забравям  ooooh! ooooh! ooooh!

Опитвам се да намаля цигарите, защото те няма да помогнат, ако до четвъртък няма подобрение ще ходя на лекар. Сега смазвам ларингса с бърбън  Joy

# 68
  • Мнения: 6 274
Джулке, ти почиваш понеделник и вторник ли? Или просто ти е по-спокойно тогава.

Почивам, почивам.
Сега се прибрахме от пазар - купих си първото нещо за Коледа - голяяяяма кутия с 50 красиви, червени топки, с различни шарки.
Другата седмица ще си купим лампички за вътре и вън, гирлянди и може би елхичка.  Party

И да не забравя - честит празник на всички, които празнуват днес!
   bouquet Hug

# 69
  • Балчик
  • Мнения: 752
Добър вечер  Hug

Честит Празник на всички именници
живи и здрави да бъдат   bouquet

днес в офиса беше лудница ,
отрупахме се с шоколадови бонбони
и сладки  Mr. Green

Тони скорошно оздравяване на майка ти. Peace

Пак сте ги подбрали тия деца , задачи
домашни  ooooh!
моето миналата седмица имаше класно
по БЕЛ , доволна съм
като се има впредвид , че не
се занимавам с него , нито пък татко му.
Харесва ми , че сам започна да осъзнава
- ако не учи - не може да осъществи
мечтите си. Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Честит празник на всички, и специално на Никчетата на Полчето и Гудзанка   Hug

Бях решила тази година аз да пълня шаран, но добре, че се отказах, защото работих до късно и щяхме да останем без ядене. Баба ми, да ми е жива и здрава, такъв хубав шаран ни направи. Сега сме доволно преяли  Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте, момичета!
Честито на всички, които празнуват! Да са живи и здрави   bouquet  Hug!
Аз съм скапана... Цял ден тичах насам-натам. Софи е в болница със сестра ми, има пневмония  Crazy.

# 72
  • Мнения: 699
Здравейте, момичета!
Честито на всички, които празнуват! Да са живи и здрави   bouquet  Hug!
Аз съм скапана... Цял ден тичах насам-натам. Софи е в болница със сестра ми, има пневмония  Crazy.

Леле, милото дано му мине бързо. Джуджи между другото точно началото на декември ама преди 3 г. ми направи пневмонията, всъщност тогава я установиха и ни приеха в болница. Не знам дали има нещо по-гадно от това да ти е болно детето.

Кипре и аз така викам да са живи и здрави, че иначе гладни ще седим  Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз се надявам да се оправи бързо. Тя си беше добре тия дни. Вчера са я прибрали от ясла весела, но леко отпаднала, а вечерта направила пристъп и сестра ми отишла до болницата, за всеки случай. Приели са ги, но днес на снимката са установили и пневмонията. Според мен още снощи са я "чули" на слушалка  Thinking. А детето не е било с висока Т, нито болно. Значи я хващат в началото.
Но пък днес ми пя по телефона Пеят, скачат палците  Joy, голям кеф и голям смях!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Милото детенце, дано бързо се оправи!

Хаясче, баш така си е   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт