Коремчето на мама натежава, до ДЕКЕМВРИ време не остава

  • 22 879
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 723
Аз няколко пъти съм ги изчитала темите на 'Смешно ли е раждането' и съм ревала от смях направо. Мисля пак да ги препрочета ама като наближи още малко раждането. Това е най-добрия метод за добра настройка за раждането според мен  Peace

Иначе както съм се засилила да правя оригами за над плота за повиване сега, направо се замислих, че мога сама да направя и обиколниците. Ще взема обикновени бели някакви и ще им направя апликации отгоре каквито на мен ми допадат. Така и така ми е приятно да се занимавам с такива неща, а и не е като да нямам свободно време сега  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 85
Да, това не е лоша идея. После може да ги снимаш и да пускаме поръчки!  Mr. Green

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 113
Хайде хоп в новата тема. Отличничка ни е тази Теди  bouquet.

За превръзките: купих си Либрес нощни. Тези за родилки дето ги гледах ми се струват нечовешки дебели, повечето са без.....крилца и шанса да са с гаден горен слой ми изглежда да е голям. От гащи също ще се въздържа.

Иначе за раждането. Много ми се иска да е 12.12. - евентуалната дата на секциото. Много ми стана тегава вече тази бременност. Не че искам да раждам преждевременно, но само заради бебо. Изобщо не се притеснявам.....даже чакам с нетръпение и като в казармата ще започна да заграждам дните Mr. Green. Искам да съм пълноценен човек....за семейството си. Сега съм като инвалид. Малко да се разщъкам....и се започват тъпите контракции......

A_vagabоnd, идеята ти е страхотна.....

# 48
  • София
  • Мнения: 9
И аз винаги съм била абсолютен привърженик на колана и дори за 5-10 мин. шофиране го слагам, но от месец и половина се предадох, защото много ми стягаше и ми създаваше дискомфорт, но и от горе-долу толкова само си се возя за съжаление не по мое желание Mr. Green Mr. Green

За превръзките и аз реших да взема нощните на Always + 1 комплект еднократни гащи и се надявам да ми свършат работа Grinning

Препоръчвам на всички, които не са го направили досега да си четат от време на време "Смешно ли е раждането" Naughty Действа много успокояващо и положително  Grinning
 

# 49
  • Мнения: 1 172
Теди,  bouquet винаги ти се възхищавам как си тук, навреме, точно на 50-та страничка!Пожелавам ти и бебчето ти да е с такава завидна точност  smile3521
Благодаря! Embarassed Ами старая се в общи линии. Нали от края на април съм в болнични и не излизам много-много (макар да ми се иска, ама лятото в жегата ме беше страх да не припадна някъде, а всичките ми познати ходеха на работа и трябваше все да съм сама, сега пък вече в тоя студ не смея и да си помисля - и без това нямам връхна дреха, която да мога да закопчея, не искам да съм болна!) и по цял ден в общи линии си кисна на компа. Ако не - на ТВ. Форума ми е отворен винаги и непрекъснато чета новите мнения в темата. Като я видя, че отива на свършване, отварям си word-файла и започвам корекциите в него за новия изглед. Така като дойде момента за публикуването, просто я копирам. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 48
здравейте момичета,как сте в този мрачен и студен ден?
гледам писали сте за праха за пране.аз като раждах от болницата ни дадоха подаръци разни мостри на памперси,судокрем,шампоан на оилатум и мостра на прах за пране за бебета на бинго с алое.отначало на мен ми миришеше кофти но като изпрах с него бебешките дрехи/бях забравила да купя бебешки прах Embarassed/миризмата се промени и сега миришат на свежо. ooooh!.
има ли някакви новини около другите подранили бебоци-бебе Пламен,бебе Елена,бебетата на Киара,бебе Йоанна?
Таничка,мн се радвам че Макси наддава бързо бързо  Hug дано скоро да се гушкате.
наш бебо се оказа с непочистено носле от самото раждане и сега сме на физиологичен разтвор преди всяко хранене+аспиратор за нос+др.капки.тъй като когато е бил със сондата се е получило раздразнение и затлачване на лявата ноздра и сега само там събира секрети и не може да диша newsm78.
мн майки тук в наше село ми препоръчват да ги дам за изследване тези секрети да няма някоя стрептококова инфекция.направо ме хвърлиха в ужас #Crazy
малко дълго стана ама пак мн сте изписали едвам ви насмогнах да изчета всичко.

и да ви почерпя ние снощи Криско направи 2 месеца.макар и виртуално хапвайте,че ей сега ще свършат  Joy bowuu

# 51
  • Мнения: 444
Тиона, честита месечинка! Може наистина да пуснеш една микробиология на секрета, за да си спокойна :0

# 52
  • Мнения: 13
Привет и от мен   bouquet
За мен почивните дни бяха много интересни и изпълнени с изненади и подаръци Mr. Green Моите приятелки ми спретнаха бейбишауър изненада, толкова хубаво парти стана че цяла вечер не можах да заспя разглеждайки подаръците, картичките с пожеланията и снимките  Heart Eyes Оказа се че моя мъж участвал в организация, а аз дори и не подозирах, копирал телефоните от моя телефон и казал на моята приятелка дето го организира, на кой да звъни  Joy

# 53
  • Мнения: 723
Ехааа, кога минаха 2 месеца  Shocked   Честита месечинка на Криско!  newsm51  Да е жив и здрав и да порастне голям, здрав и палав мъж  Hug

# 54
  • Мнения: 39
Момичета четох в  старата тема,че една мама си проверява за болничния в интернет?кажете ми как става и къде по-точно ? Hug

# 55
  • Мнения: 1
Привет, момичета да се включа в темата с колана Simple Smile При мен се получи една много смешна ситуация преди около 2 месеца. Прибирахме се с моя приятел една вечер след 24ч. по това време куките само чакат някои употребил алкохол да им падне Simple Smile, но попаднаха на мен зад волана, и като ме видяха бременна с колан направо ми се скараха и казаха- веднага да го махам, стана ми много смешно, а аз им викам - няма ли да ми искате документите, а те "Какви документи махай колана и си заминавай" много се смяхме и от тогава си карам без колан Simple Smile
Така че не би трябвало да имате проблеми с полицаите Grinning

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 113
Тиона, да растете с пълна сила...... Two Hearts

# 57
  • София
  • Мнения: 170
Moмичета, вълшебници сте, много благодаря за подкрепата ви Hug
Аз съм в домашен отпуск, но младежът в мен е с добри тонове и е наддал за 1 седмица 300 грама, та за сега ще ходя за запис на тонове само по един път на ден. Явно се уплаши, че ще го вадят от безплатния хотел по-рано и влезе в ритъм Heart Eyes
Още един път - БЛАГОДАРЯ ВИ!

tionagb , да ти е жив и здрав двумесечния юнак Simple Smile
Таничка и Киара , ще чакаме още хубави новини от вас!

# 58
  • Мнения: 6
Момичета четох в  старата тема,че една мама си проверява за болничния в интернет?кажете ми как става и къде по-точно ? Hug

първо трябва да си вземеш ПИК код от НОИ, тогава можеш да следиш тези неща в страницата им

# 59
  • Мнения: 39
Благодаря Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт