Коремчето на мама натежава, до ДЕКЕМВРИ време не остава

  • 22 882
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1

Masami, защо доктора реши да те провери за разкритие? Питам те, защото ние сме при един док с теб, днес и аз бях и сме горе долу в същите седмици  newsm78 пък мен само на ехограф днес ме гледа!?? И в сряда съм на тонове ...



Миналата седмица имах контракции и за това искаше да види как са нещата с шийката. Прегледа ми доста внимателно, но явно заради разкритието имах леко зацапване. Сега уж нещата се успокоиха, дано утре са още по-добре Simple Smile Той каза, че няма нищо притеснително, дори направихме запис на тоновете след ехографа. Показателите са добри, плацента, води и тн. Бебето за първи път го измери по-малко - 2700, но аз не съм сигурна в точността на ехографите.
Той преценява според случая и като цяло му имам доверие Peace

Страхотна новина за бебетата на Таничка и Димитрина Simple Smile

# 736
  • Мнения: 18
маринче,дано не съм те питала преди но пак ще се повторя какво пък, защо ще си секцио по мед.причини или по желание
Stefito, на отворените врати в Майчин дом, акушерката каза, че такова нещо като "секцио по желание" в България не се прави Simple Smile
 LaughingЕми явно тази акушерка не е запозната много много,много хора познавам който по желание легнаха под ножа от страх от нормалното раждане Laughing

Истината е че наистина закона не позволява секцио пожелание.Аз ще съм по желание Стефи.И не защото ме е "страх от нормално раждане" както е било при твоите познати,имам просто друго виждане за нещата,но не ми се подхваща темата  Peace И секцио пожелание не се практикува в някои държавни болници(в частните това си е редовна практика),но и в някои държавни намират причина...Моята калпазанка беше седалищна миналата седмица,но само за 1 седмица-от четвъртък до днес.Много щеше да ме улесни,ако си беше останала така,но днес се завъртя..и искам да ви кажа ,че се усеща...следобяда така риташе за 1 час- бях сигурна ,че си сменя позата...щеше да ме изкорми.

# 737
  • Мнения: 0
Дочаках ви да влезете в 50-та страничка. Mr. Green Хайде приятно приказване в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624049.0 Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт