Отговори
# 45
  • Мнения: 262
Привет, момичета!
Честито на всички обебили се мами! Скорошно възстановяване и послушни бебковци и бебинки   Hug
Не съм писала почивните дни, че доста пообикаляхме. В събота бяхме с малката на поредните детски рождени дни, а в неделя си направихме разходка на Витоша. Вече се замислям и аз за предизвикване, т.е за помощ на бебо да излезе по-рано. С предната бременност пиех чай от малинови листа - трудно се намира, но много майчета го пиеха и имаше ефект. Преди 3г. го купих от една специализирана билкова аптека близо до Лъвов мост. Други методи - освен споменатото от Алтер Его си остава наистина движението и сексът Simple Smile
Благодаря ви за съветите тук и на лични за малката  Hug Мисля, че е комбинация от детски пубертет и ревност към бебето. Повече не е имала нощни плачове. Гледам да я слагам по-рано да ляга, да яде повече млечни продукти и банани. Вчера ходихме и на църква. Дано се успокои малката ми душичка. Сутринта не плака като я оставих на градина и така. Дано вече всичко се нареди.
За мамите, които вече са родили - много ми е мъчно, че повечето не се включват и не разказват за ражданията си. В предната отчетна някак си бяхме по-малко жени и сякаш по-сплотени. Всеки още от болницата бързаше да пише тук кое как е минало, да сподели и да потърси подкрепа  Hug Не знам, де, може би не съм права, просто си мисля за преди Simple Smile

# 46
  • Мнения: 61
Ден Ден- Честито бебче, да ти е живо и здраво и много да ви радва вкъщи Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Близо до реката ..........
  • Мнения: 11
Привет и от мен  Hug

Честито на всички обебили се мами  newsm51
Да ви са живи и здрави бебчетата, да папкат много и да растат големи за радост на мама и тате!!!  newsm30

Аз вече нямам търпение за срещата с бебка, а нямам никакви признаци, освен не толкова болезнени контракции, но може би изведнъж ще стане...... newsm78

# 48
  • Мнения: 181
Честити бебчета на Денден,Ия и Лусине!Да са живи и здрави,много да ги радват и да са послушни!  bouquet

Аз преди малко се върнах от болницата,Боян е много по-добре и утре ще то изпишат най-накрая. Simple Smile

Чух се с Дезъртчето.Тя вече е добре,на АБ е и още не кърми.Ще ги изпишат чак в четвъртък.Предадох й,че всички сте я мислили и сте стискали палчета.Тя ви благодари много. Hug

Screch,Алина не иска да суче и от двете гърди.За времето-не мога да бъда точна.Вече от 2 дни е така,през това време е яла точно 2-3 пъти и то за по 5 минути.Всеки път по различно време,но може би все е вечер късно...Дърпа се още преди да е започнало кърменето,върти се,аз се опитвам да й подам гърдата,не я насилвам обаче...но пак не става и това е.Тя имаше хрема преди около седмица почти,но се лекувахме и сега нищо й няма...Нито й е запушено нослето,нито кашля...А пък е и много спокойна.Струята мляко си е съвсем нормална...нито твърде силна,нито твърде слаба.Залъгалка използва-да,но от шише е пила само 1 път,малко водичка,защото се задави доста лошо...и това беше.
Аз си смених козметиката-да...И се усетих,че може и заради това да се дърпа,тъй като съм чела доста информация по въпроса,та спрях да използвам козметика,но и това не помогна.
Гушкането кожа до кожа при нас помага само за по-бързо заспиване...Пробвах и така да я кърмя,но тя директно си се унася и въобще не я вълнува гърдата...Другите неща,които си споменала също сме ги пробвали,но не става....С шише хич не ми се иска да й давам Cry

# 49
  • Мнения: 499
Честити бебчета на Денден,Ия и Лусине!Да са живи и здрави, много да слушкат и да не плачкат много!

Да се отчета и аз - Миа е вече 1770 грама, днес казаха, че ще се опитват да й дават вода с биберон и ако има сукателен рефлекс, а би трябвало вече и млякото така да й дават. След което живот и здраве ще мога да ходя в определени часове да я храня. Heart Eyes
Благодаря за стиснатите палчета  Hug Помагат и то много  Praynig
Какво ли става с другите ни мънички душици - Сара, Ава, Дария? Моля се за тях Praynig

# 50
  • Мнения: 2
Ехооо! Много бебчета пак бе,браво браво,още малко остана и всички ще сме с бебенцата си.
Честити бебчета на Денден,Ия и Лусине!Да са живи и здрави,много да ги радват и да са послушни!И никакви колики ейй,че е много гадно Sad
Аз днес се движа малко по-добре,но си е гадна работа 3-тото по нормален начин ще раждам,хи хи хи newsm78 newsm78 newsm78
Фифо спи по цял ден ,посуче си след 4 часов сън и заспи и вечер чака да стане 22 часа и се почва.Много рано го почнаха тези колики ,Алекс поне беше на 10 дена,а той на 4 .Сега му давам Инфакол и Ентерокинд капки хомеопатични и помалко чайче от копър.Но незнам как да го правя ,какви дози,ако някой знае да пише  Naughty Thinking

# 51
  • Мнения: 181
Вчера mishanka е станала мама на принцеса Магдалена!Да е много здрава малката госпожица и много радост да им носи!

# 52
  • София
  • Мнения: 28
Честити бебчета на Евелина, Пепи, denden, lusine и mishanka 
Sunny браво, че Боян се оправя вече да си го взимаш да си се гушкате в къщи.

Да ви се оплача днес ходих за акта за раждане на Нели и се оказа че не си нося личната карта и така и не успях да го взема - само го видях  #Cussing out все си мислех че ще си събера мислите след раждането, но .... явно продължавам в същия дух  newsm78.

# 53
  • Мнения: 19
Честито на Ия и Мишанка    bouquet ох , колко много бебета за един ден  Hug Hug Hug всички да са живи и здрави и мамите бързо да стават на крака  Simple Smile

# 54
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Честити бебешоци ... бързичко да растат здравички и да радват цялото семейство, а на мамите бързо възстановяване   bouquet  bouquet
Дойде октомври и определено бебета заваляха... все пак си е нашия-техен месец  Heart Eyes Heart Eyes

Смуси.. браво на малката Миа... расте чудесно  Peace И това , че ще можеш да я храниш е толкова прекрасна новина  Hug Heart Eyes

Съни.. най-накрая и Бо ще си е у дома и дано остане време за почивка ... че наистина си фурия... занимаваш се с хиляди неща  Peace

Анбибиан и аз се чудя за гладенето... знам , че се гладят , за да се убият акариите... Но според мен ако се перат на по-високи градуси... резултата ще е същия... И наистина като се изгладят дрешките и сложат в гардероба... къде отива смисъла на цялото гладене... като цяло поизпрала съм някои неща , но съм в чуденка дали да започвам с ютията  newsm78

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Да е жива и здрава и принцеса Магдалена!  Hug  Hug  Hug Честито, маме Мишанка!   bouquet   bouquet   bouquet

Смуси, много хубави новини за Миа, браво на малкото геройче! Да наддава още по-бързо й пожелавам, за да се прибира по-скоро у дома!  Hug  Heart Eyes  Hug

Съни, супер че Бо се прибира утре!  Hug  Laughing Душичка малка...  Hug  Heart Eyes И той е истински герой, само като си представя какво е изтърпял и как са го надупчили  ...  Sad А ти какво дава на Алина за хремата?

Киса, да, мъжа ми ми каза, че са го питали за мене и аз чаках да се покаже коя от всички ви е.  Laughing А ти къде живееш, та сте се срещнали в нашия квартал? Има ли шанс да разхождаме заедно бебетата в Северния парк?  Laughing

Лили, и с теб сме си го обещали това - да разхождаме бебоците заедно, както и с Дес ПетеваGrinning

# 56
  • Мнения: 3 642
mishanka да ти е жива и здрава Магдалена и много радост да ви носи  stork-girl

# 57
  • Мнения: 873
Да е жива и здрава Магдалена на Мишанка  bouquet

момичета,аз се отказвам от раждане тази едмица-хемоглобинът ми е 87, а желязото 4,8 и ако родя сега, не знам колко банки кръв ще ми трябват за преливане Sad започвам да пия Ферофолгама и утре ще говоря с гин., ама ме е страх, честно казано Embarassed дано поне 5 дни устискам да си пия хапчетата и да си докарам по-прилични стойности Praynig стискайте ми палци, че току-що отлетяха надеждите за кратък престой в болницата Cry

# 58
  • Мнения: 61
Честити бебчета на Мишанка и Ия- да са живи и здрави и миного да радват мама и тати Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  :bouquet
Смуси-чудесни новини ни носиш за Миа, сигурна съм, че всеки ден ще са все по-хубави и съвсемскоро ще се приберете заедно у дома Hug Praynig
Съни - чудесно е, че Бо е добре и утре се прибира у дома. Пожелавам ви повече такива негативни емоции да нямате.
Искам да ви питам: в родилното ми акзаха,че детето трябва да спи на една страна, до кога трябва да е така?, че това пропуснах да разбера.

# 59
  • Мнения: 0
Мишанка и Ия, много здраве и късмет за бебоците, а на вас бързо адаптиране с бебешката обстановка Simple Smile !

Някоя от вас да ползва Mustela за бебчовците? Аз взех, обаче ми се струва, че има много силна миризма  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт