Отговори
# 690
  • Мнения: 262
Приет и от мен!
Честити нови бебковци и бебки!
Мен много ме е страх от пренсоване, не искам секцио, нито принудително предизвикване Sad Бог да е с нас и всичко да мине леко!
Онзи ден в църквата имаше толкова много хора - опашката започваше от Шератон. Един много симпатичне свещеник - отец Кирил - ми чете молитвата, освети иконата и така.
Бебо е много активен вечер, през деня по-рядко го усещам. Утре съм на доки по ЗК и на частно, да видим как ще процедираме. Моля се да се роди тази нощ нашият мъж! Предният път родих точно в неделя срещу понеделник.
Свеки купи комплектче за изписването - не съм го виждала. Било светло зелено с бяло. Само такова имало дебело, още не са им докарали зимните.
Мименце, според мен всичко е наред при вас. Нормално е през различните часове бебето да суче различно - нощем млякото е най-интензивно, а следобед е най-слабо, съответно и бебка се засища различно и се буди по-рано или по-късно за следващото папу  Hug
Анбибиан, дано скоро сте си у дома с малката  Hug Имам позната, на която бебето 3 месеца беше в кувиоз, а тя не загуби лактацията си. И след като изписаха бебо се кърмиха без проблем  Hug Според мен си купи ел. помпа и замразявай!

# 691
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
 Hug Здравейте
И честити новопоявили се бебоци Simple Smile Честито и на майчетата им... Simple Smile   bouquet
АнбибианPraynig дечицата наистина усещат всичко... бъди смела и вярвай в идващия 'happy end",  скоро ще нагушкаш малката принцеса...
И като споменах "принцеса". Съни малката ти бонбонка е много издокарана с това сукманче... пу пу красота  Heart Eyes
 Преполовихме месеца... и вярно останахме десетина бройки 2в1  Grinning Ще има да повтаряме питанки... нооо така ни било писано... Вие софиянчета пратете малко сняг и насам , че поне ще ни е бяло... с този дъжд картинката е плачевна  Peace
В къщи още правим някакви довършителни неща и имам чувството , че това ще продължи вечно.. Започнах да пиша дългия списък на ММ със задачките му при влизането ми в болницата, че 1000% ще пропусне повечето неща...

Мименцето, крисанка... вие нали раждахте в АГ... как е там положението? Какво всъщност ви беше нужно??? Дайте малко инфо за тези, на които ни предстои престоя там Wink
Хубава вечер , момичета Simple Smile Ще се залавям с вечерята   chef Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 499
Съни, Алина е страхотна! Малка принцеса и с тази прекрасна рокля!

Мименце, и според не е притеснително, че яде различно всеки път. Миа също не винаги яде еднакво количество - някой път изяжда 30 мл, друг път си изяжда 50 мл.Аз също през деня гледам да спазваме часовете и я будя, но през нощта я оставям тя да ме събуди.

За обличането аз я обличам по-дебело, но нали е по-мъничка. Вкъщи стои с боди, чорапогащник и отгоре гащеризон. През нощта гледам да й махам чорапогащника.

Качих две снимки на Миа, че нали ни имаше само в кувьоза.

# 693
  • Мнения: 59
Гледах снимките и всички бебенца са толкова сладки, душички малки. И Миа не ми изглежда малка, съвсем нормална на ръст си е! За всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 24
Здравейте, и от мен..... дойде време  и аз да се похваля, че се появи на белия свят и нашата така дълго чакана принцеса СИМОНА на 12.10.2011г. с секцио. 4280г. 52 см.
Днес ни изписаха, аз горе долу се възстановявам сравнително  бързо. Симона е още от сега много енергично и жизнено дете.......
Ох, ставам че си пусна гласа време е  за хранене........

# 695

Общи условия

Активация на акаунт