Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Честито и на мама ДЕНДЕН  bouquet
Ел Божко благодаря ти

# 31
  • Мнения: 5
Zdraveyte mili momi4eta!
4estito na novite mami da sa im jivi i zdravi bebocite! Kogato i da vlqza vse novi beb4eta super!  Crazy

Dnes sam na lekar za parvi pat 6te 4uqt tonovete 6te me vidi na videozon... nadqvam se i pri men da nablijava rajdaneto! Simple Smile  baby_neutral Stiskaite mi palci 4e mi e edno pritesneno neznam za6to vse edno za prav pat na pregled 6te hodq...  hahaha  6te pi6a posle kakvo se  e slu4ilo.

  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Crazy

# 32
  • Мнения: 20
Честито на Лусин и Ден Ден Simple Smile Здрави и добрички бебенца   bouquet   bouquet

Какво ли става с другите мами с термин 2-3ти Окт? Гледам че има доста на тези дати а няма новини за сега....Със сигурност скоро ще падне голям бебевалеж  Hug

# 33
  • Мнения: 1
Честито на мама DiMeTo , Хрисин , Пепи , Евелина , anicka_80 , Lusine , Denden ! Да са ви живи и здрави дечицата , много да слушкат, папкат и да ви радват   Hug

Съни , мерси за темата  Hug Как е Бо , няма ли да го изписват вече ?

# 34
  • Мнения: 77
Честити бебчета на всички мами.  Hug

# 35
  • Мнения: 128

Здравейте и от мен! Аз се позагубих напоследък, но имам основателна причина.  Laughing

На 28.09 се роди моята прекрасна дъщеричка Дарина - 3 500 кг. и 50 см.

Вече сме си вкъщи и се гледаме. Когато имам време ще напиша и за раждането ми.

Честито на всички нови мами.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 138
Честити бебчета на всички нови мамички   bouquet. Да растата живи и здрави  и да радват родителите си!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Ихаа, колко нови бебенца  Heart Eyes
Да са ви честити мили мами, да ви радват и да ви слушкат и най-важното да са живи и здрави  Hug   bouquet
Аз сега бях на запис, имам контракци, но за мен поне не са болезнени, макар, че според скалата са на 60%  newsm78 После и преглед ми направи доки,ама беше много гадно  Rolling Eyes А сега акто се прибрах видях, че имам леко зацапване  Rolling Eyes Предполагам, че е нормално... Ще следя сега пък да видим  newsm78 Аз си бях взела и багажа за всеки случай, ама не щяха да ме вземат  Joy Доки каза утре, вдругиден... Пък знае ли човек  Mr. Green
Сега смятам да поспя малко,че снощи много се въртях  ooooh! Пък после ще поизчистя малко  Grinning
Хубав ден от мен и чакам още бебченца  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 2 082
Честито на Денден и Ия!!!Да са ви живи и здрави бебчетата!!!

Сийнгърл, нормално е да имаш зацапване след прегледа, а такива контракции имах още предната седмица....така че това не е критерий  Stop

# 39
  • Мнения: 3 642
Честити бебчета на всички мами   ylinfant
Тези дни чета редовно, но не пиша, че вкъщи всичко е нагоре с краката, а време не остана.
Сглобихме спалнята, сега подреждаме, днес трябва вече да дойде и бебешкото легло и остана да поръчам матрака.
Сега пера бебешки дрешки и се чудя задължително ли трябва да се гладят и каква е целта на това гладене  newsm78
Принципно казват, че е за дензинфекция, ама като ги изгладим ги слагаме в шкафа и какво от това, че сме ги гладили после....

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Честити да са принцесите и принцовете на мамите Лусин, Денден, Ия и Аничка!   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet Да са спокойни и здрави бебета и да даряват много усмивки на околните си!!!  Hug  Heart Eyes  Hug

Съни, благодаря за красиво оформената темичка, мила!  Hug Кога и как успя да я сътвориш отново не те знам, но признавам, че си фурия... Много хубава есенна тема си направила... 

Ел Божко, честит ви нов дом! Да бъдете много спокойни и щастливи всички в него!   bouquet  Hug

Ние вече трети ден сме на терасата и от утре мисля да я извеждам навън Елиза. Обаче май започват коликите и при нея, дано са краткотрайни, като при кака й. От сутринта съм сама с двете принцеси и направо се ошашавих, не виждам как ще се справяме с излизането, когато сме трите самички, просто май няма да има такова. Софи снощи вдигна и Т и затова не е на ясла, но днес вече е добре, хубаво е че не прави усложнения миличката. Дано само беба сме опазили, ама ако кърмата не я пази, аз няма как ...  Praynig

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
О, Ендирка, знам, че не са критерии, и аз ги имам поне от седмица  Crazy Исках да кажа, че ако на 60% не ме боли, значи до 100 няма да е кой знае какво, ама това са си само мои измишльотини  Crazy

# 42
  • Мнения: 165
Ехаааааа колко много бебченца са се появили на бял свят.
Честити съкровища на Пепи, Евелина, Аничка, Лусин, Денден и Ия.Желая им да растът живи и здрави и да бъдат много обичани! Hug
Елибели честит рожден ден на патерица! Желая ти да бъдеш здрава, винаги усмихната и много щастлива. Така ме изкуши с тази еклерова торта, че май ще пращам милото след работа да ми купува такава. Обожавам еклери! ММмммммм вкусотийка
Съни, мила представям си какво ти е Бо да не е при теб и да е в болница! Милото дете как да не ти се къса сърцето на раздяла в болницата. Надявам се бързо да оздравее. Имам чувството че днешните деца нямчат никакъв имунитет, постоянно боледуват и докторите само ги тъпчат с некви гадости там, до следващия път. А малкия Бо доста често боледува, поне пазете малката Алина, че сега е много крехка и уязвима.
Ан бибиян на мен един цял ден ми отне да изпера всички неща на бебчо и после още един да ги изгладя. Трябвало да бъдат изгладени и от двете страни, да се унищожат микробите и направо бях прегряла с тая ютия. После подредих всичко в чекмеджето на леглото, а останалото в едно гардеробче и съм ги завила отгоре с едни чаршафчета да не се прашат и цапат, докато бебчо се появи.
Ел Божко честито ви нанасяне в новото жилище. Желая ви да е по-уютно от предходното, да е изпълнено с много детски смях, радост и любов.
Хариелка, вчера видях мъжа ти! Сигурно ти е казал как го стъписах хахахаха
Нещо съм изперкала напоследък и му викам : Ти беше мъжа на Хариела, как е тя. А той ме погледна странно и казва тва сигурно е името на жена ми там във форума дето си пишете и аз в тоя момент зацепих, че не го питам правилно.Чак ме досрамя! Blush
Малката Софи определено кашляше като я видях, дано да оздравя скоро, а иначе и мъжа ти се оплака като теб че Софи постоянно се вре в бебето и че постоянно иска да е около него, да го гушка и да му обръща внимание. Голяма любов има към малката Елиза или пък е до голямо любопитство.

Блазе им на първите родили мамчета, ще имат възможност да се порадват заедно с бебчетата на хубавото време, да направят по някоя и друга разходка. Колко време след раждането може бебето да се изведе навън? Тука комшийки ми викат след 40 дни, моята приятелкяа го беше извела още на 14 ден и милото умираше от жега, че си беше в жегита на юли.

Вчера поръчах пердетата и купих килимче за стаята на бебчо, и утре ще ги взема, нямам търпение вече. А днес уговорих изработката на останалите мебели, че нали легълцето си го купихме отдавна. Вече нямам търпение да видя изцяло завършена стаята на бебчо. А още по-голямо нетърпение имам съкровището ми да се роди. Сега съм го ударила само на спане.Като легна от 14,00 та до към 16,30-17,00 спя, и то като пребита. После няма сън, но пък ще си гушкам малчо и заедно ще се приспиваме. Ох така милно ми стана като се замисля.....

Искам нещичко да попитам:
докато лежах в болницата на микробиологията ми се оказа че имам гъбички. Лекувах ги там с некви лекарства, ама не съм сигурна че са се махнали. Дразни ме едно постоянно  течение, доста слабичко но го има и все съм с тънки превръзки. Имам чувството че от него няма да мога да различа дали са ми потекли водите или не, щото все си ми е мокро  newsm78
Та моля ви обяснете ми какво представляват тези води, усещат ли се като потекат, усещането като при пишкане ли е или не, безцветни ли са.....
Утре съм на преглед при лекарката която ми следи бременността от началото, ще ми пусне последни изследвания и ще ми даде направление за раждане, иначе там амбулаторната карта ми я даде още миналия път. А пък в четвъртък съм при доктора който ме следеше в болницата и малко преди това по препоръка на моя приятелка, може би той ще изражда бебчо. Според него всичко е наред с бебчо, шийката е добре, няма причина да немога да родя нормално, но аз пак се притеснявам. Та ще го накарам да ми пусне нова микробиология, че ме е страх от тия гъбички. Имали опасност да навредят на бебчо?Наистина се притеснявам.
Май стана дългичко, сего отивам да обядвам че направо умирам от глад.

# 43
  • Мнения: 873
Привет!
Галка, радвам се, ч се включваш и вече сте вкъщи Hug Ама твоето бебе направо с колики се е родило, май.......или ревтуни от нещо друго newsm78

Честити бебета на всички обебили се! Не изреждам поименно, че да не изпусна някой Hug Peace Много ви се радвам и се надявам и аз скоро да се присъединя към вас по възможно най-лекия начин Praynig

Киса, ако ти текат води, ще усетиш, че не се напишкваш и тънка ежедневна превръзка няма да те спаси, но пък една дневна, която ползваш при цикъл, мож и да свърши работа Peace Само не се шашкай-води могат да изтичат по малко дълго време, а в същото време се произвеждат и нови, така че няма такова понятие като "раждане на сухо" Peace Кофтито е, че при спукан околоплоден мехур бебето не е така защитено от проникване на инфекции, но в много болници слагат профилактично антибиотик срещу това Peace Следи само цветът на това, която ти тече!

# 44
  • Мнения: 5
Momi4eta , vra6tam se ot pregled .
Tonovete na bebeto sa mnogo dobre. Placentata mi e ot 2 kam 3 stepen lekarqt kaza 4e e normalno za vremeto koeto mi ostava. Meri mi kravnoto be6e 135 na 80 i mi izpisa hap4eta za kravno sutrin i ve4er da piq i 6te go merim vseki den i v ponedelnik da otida pak na pregled. Simple Smile Nadqvam se da sam rodila do ponedelnika Stuck Out Tongue

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт