Мъжът Риби

  • 142 050
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Преди и аз се чудех как да го накарам да се отсърди.Е,вече не ми пука, гледам си собственото спокойствие.

# 691
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Преди и аз се чудех как да го накарам да се отсърди.Е,вече не ми пука, гледам си собственото спокойствие.
И аз така правя вече. Писна ми за 25 години брак да го отсърдвам:laughing:

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 6 364
Ще ме уморите - да го отсърдвам  Laughing  бетер "женички" са доста често.

# 693
  • Мнения: 156
Не съм убедена, че Рибките се саморазбират. Не осъзнават, че са хаховци, защото искрено вярват в собствените си филми и си живеят в тях. Филмите са във всякакви жанрове. Но най-често мелодрами.

+1

# 694
  • Мнения: 43
Бившият ми се сърдеше по 2-3 дни, в които ако не се опитвах всячески  да разбера причината, сигурно щеше да се сърди по цяла седмица. И обикновено причината се оказваше някоя глупост.

Като цяло за мен  това е най-неадекватната и отвратителна зодия за мъж. Мога много да пиша, но дори не знам от къде да започна Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 156
Бившият ми се сърдеше по 2-3 дни, в които ако не се опитвах всячески  да разбера причината, сигурно щеше да се сърди по цяла седмица. И обикновено причината се оказваше някоя глупост.

Като цяло за мен  това е най-неадекватната и отвратителна зодия за мъж. Мога много да пиша, но дори не знам от къде да започна Rolling Eyes
На мен ми се беше сърдил цели 5 месеца🤣

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 364


Като цяло за мен  това е най-неадекватната и отвратителна зодия за мъж. Мога много да пиша, но дори не знам от къде да започна Rolling Eyes

Книга мога да напиша,  наръчник за заблудени.За мен такъв мъж се пада само ако имаш карма за изкупване, друго логично обяснение за земния си мозък не можах да намеря.

От темата за най-гадна зодия за мъж той не е най-гадната.В негово оправдание може да се каже, че той не е виновен, че е подвластен на такива женски и изменчиви енергии, но това не отменя факта колко е трудно съжителството с него.

# 697
  • Мнения: 43


Като цяло за мен  това е най-неадекватната и отвратителна зодия за мъж. Мога много да пиша, но дори не знам от къде да започна Rolling Eyes

Книга мога да напиша,  наръчник за заблудени.За мен такъв мъж се пада само ако имаш карма за изкупване, друго логично обяснение за земния си мозък не можах да намеря.

От темата за най-гадна зодия за мъж той не е най-гадната.В негово оправдание може да се каже, че той не е виновен, че е подвластен на такива женски и изменчиви енергии, но това не отменя факта колко е трудно съжителството с него.

Да, да , те все са жертви, все нещо си друго ги е направило такива каквито са.
Цяло мъчение е съжителството с тях.
Точно с карма си обяснявам и аз връзката ми с него, явно много съм имала да изкупя.

# 698
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 157
За мен такъв мъж се пада само ако имаш карма за изкупване, друго логично обяснение за земния си мозък не можах да намеря.
😂😂 Абсолютно! 💯
Наказание за минал живот.

Моя бивша риба дето сме приключили преди повече от две години и не съм го чувала и виждала повече от една, онзи ден решил да ми звънне и пише, при което разбира се не получи отговор. Неадекватна история. Това не бих го направила да търся човек след като е решил да приключи с мен и не сме запазили приятелски отношения след това. За толкова време единият може да си е намерил/а друг/а и да стане кофти.

Последна редакция: сб, 10 фев 2024, 10:01 от proletno cvete

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 6 364
В тази тема сме от грешник, по-грешник Laughing

# 700
  • Мнения: 1 279
Като ви чета се чудя!! Аз ли съм най-грешната тук..??.Вече 12години живея с мъж риба..😂😂😂

# 701
  • Мнения: 156
Като ви чета се чудя!! Аз ли съм най-грешната тук..??.Вече 12години живея с мъж риба..😂😂😂
И как се отразява на психиката ти? 🤣

# 702
  • Мнения: 1 279
Хаха всъщност до сега не подозирах колко здрава психика имам 😁😁😁...Достатъчно ли е? 🤣

# 703
  • Мнения: 1 005
Не ми е лесно и на мен,в някои отношения,но пък не ми е и трудно. На приливи и отливи сме и двамата,риби сме.Понякога ни е hard,понякога ни е soft😊.Замислям се отвреме на време,и стигам до заключението,че по-добър няма да намеря.Няма и за кога 😉Ще си го живеем този живот,пък кото доди 😂

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 6 364
Сигурно има риби, при които  картата е хармонично сложена, имат от всички елементи и не се набляга толкова на подвижния елемент. Може би те са тези бели врани, за които тук-таме се споменава втемата. Аз не бих казала, че те са лоши като хора, просто тази подвижност ги прави трудни партньори. Може би със  себеподобни ще им е по-добре, но в повечето случаи се насочват към земни и им стъжняват живота . Обратното - мъж земен и жена риба е много по-сполучлива комбинация.

Общи условия

Активация на акаунт