Мъжът Риби

  • 141 420
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 274
Асцендента на мъжът ми е козирог,а луната в скорпион..Венера е в телец.Което го прави много грижовен и домошар.Не обича спорове и конфликти и прави всичко възможно да ги избягва,но не всеки път му се получава Минуса е ,че наистина много се сърдят за някакви неща,които са "само в тяхната глава"...🤷‍♀️

# 706
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Като ви чета се чудя!! Аз ли съм най-грешната тук..??.Вече 12години живея с мъж риба..😂😂😂

А,и ние живеем заедно вече 7 г. ,но на моменти ми иде да го отрепя.Стават все повече тези моменти,но нямам избор и така ще е поне за момента.Не е лош човек,но определено не сме съвсем един за друг.Аз съм Лъв и направо разказа играта на огъня в мен.Но както и да е,ще го търпя.Не знам само дали това,което прави го прави щастлив,защото според него ние сме средностатистически нормално семейство,а за мен изобщо не сме такова.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Не знам този Нептун през Риби одухотвори ли ги ,замъгли ли ги, като излезе ще разберем/едни 15г ще е там/.Сега Сатурн трябва малко да ги дисциплинира.Лошото е, че и ще ги депресира и ще станат още по-зле, поне докато свикнат.

# 708
  • Мнения: 1 274
galja82 хаха едно към едно😁
Галчудо По-скоро ги замъгли и обърка..Това са моите наблюдения..И ако ни плаши мъж риби на който нищо му няма.Не знам дали ще преживеем мъж риби,който е в депресия.? Щото моя е депресиран още от първата седмица на 2024г...No coment!

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Аз имам чувство, че по рождение са депресирани, но последните години е нещо страшно, има си обяснение, де.Скоро няма да свърши  Scream

# 710
  • Мнения: 646
Тотално са изплискали легена напоследък. А аз си мислех, че няма накъде повече...
Честно казано, не виждам как човек може да ги изтърпи в дългосрочен план.
За мен е тотално НЕмъжко да се сърдиш и цупиш със седмици за някакви ежедневни дреболии. Егати госпойците!
Като прибавиш и вечното мрънкане за щяло и не щяло и перманентното отсъствие от реалността... тц, толкоз много тегавиня не е за мен.

# 711
  • Мнения: 145
Тотално са изплискали легена напоследък. А аз си мислех, че няма накъде повече...
Честно казано, не виждам как човек може да ги изтърпи в дългосрочен план.
За мен е тотално НЕмъжко да се сърдиш и цупиш със седмици за някакви ежедневни дреболии. Егати госпойците!
Като прибавиш и вечното мрънкане за щяло и не щяло и перманентното отсъствие от реалността... тц, толкоз много тегавиня не е за мен.
Значи аз с моите 5 години в които го търпя съм за медал 😂

# 712
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Тотално са изплискали легена напоследък. А аз си мислех, че няма накъде повече...
Честно казано, не виждам как човек може да ги изтърпи в дългосрочен план.
За мен е тотално НЕмъжко да се сърдиш и цупиш със седмици за някакви ежедневни дреболии. Егати госпойците!
Като прибавиш и вечното мрънкане за щяло и не щяло и перманентното отсъствие от реалността... тц, толкоз много тегавиня не е за мен.
Значи аз с моите 5 години в които го търпя съм за медал 😂

То и един ден с такъв мъж е достатъчен за медал 😂

# 713
  • Мнения: 145
Тотално са изплискали легена напоследък. А аз си мислех, че няма накъде повече...
Честно казано, не виждам как човек може да ги изтърпи в дългосрочен план.
За мен е тотално НЕмъжко да се сърдиш и цупиш със седмици за някакви ежедневни дреболии. Егати госпойците!
Като прибавиш и вечното мрънкане за щяло и не щяло и перманентното отсъствие от реалността... тц, толкоз много тегавиня не е за мен.
Значи аз с моите 5 години в които го търпя съм за медал 😂

То и един ден с такъв мъж е достатъчен за медал 😂
А съм Овенка 😂😂

# 714
  • Мнения: 1
Дами, дами, дами...
За разнообразие в темата, ви пише мъж "риби"... Асцендент лъв, за да съм по-конкретен...
 Изчетох почти всички мнения, заради някаква си причина...
 Няма да оправдавам или изтъквам лошите, и добрите страни на зодията ми...
 Все пак всички си ги имаме и се учим да живеем с тях и без тях
 Ще го опиша от моя гледна точка, защото не е редно, а и нямам право да кардинализирам
1-во: по отношение на мълчаливото сърдене и вменяване на жертва.... Факт не е най-хубавата ми черта... Единственото, което знам е, че го правя с много близки и обичани хора... С другите, за тях не ми пука особенно и с тях се държа лицемерно перфектно
 С годините осъзнах, че го правя защото съм влагал
безкрайно много енергия, за да измисля до най-дребния детайл перфектният подарък, перфектния жест, перфектната саможертва в името на другия... И когато ответната реакция не е била предвидена във възможните сценарии  се е получавала този тип реакция... Някакъв странен емоционален егоизъм.. То е ясно, че не може да си режисьор на всичко от действието, до реакцията и благодарността на другата страна
2-ро: романтик да.. и то голям на моменти може би прекален...
3-то: ревност и драма... Да при мен има ревност, слава Богу... Премерена и се старая да я поддържам да нивата, в които е по-скоро полезна.... Но интуицията ми понякога е почти ясновидска...
 Когато се случи да имам вътрешното усещане, че ответна страна шикалкави или нещо ми спестява, чрез което знам че ще бъда наранен или огорчен...
 Тогава драмата и ревността излизат с пълния им блясък... Някаква шантава защитна реакция да си получа отговора на въпроси, които вече подсъзнателно си ги знам, но да не ме ядат във времето...
 90% от случаите съм бил прав...
 Но пак с годините разбрах, че човека срещу теб го е правил не винаги нарочно, а защото не е намерил подходящ начин да ти го каже...
 В общи линии не е съвсем лоша зодията ни, просто някой черти или се изглаждат с годините или се обострят в по-лош вариант... Но смятам, че това важи за всяка друга зодия без значение от пола й

# 715
  • Мнения: 922
Мъж Риби , когато е ядосан , става агресивен и насилник..

# 716
  • Мнения: 1
Нещо страшно е . Няма абсолютно никакъв смисъл да живееш с такъв или да се бориш да спасяваш нещо което никога не го е имало. Нито е нормално,нито е правилно . За 5 години живот заедно, нито веднъж не получих разбиране,подкрепа . И винаги си виновен . Той никога не е.

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 20:36 от Паф

# 717
  • Мнения: 145
Нещо страшно е . Няма абсолютно никакъв смисъл да живееш с такъв или да се бориш да спасяваш нещо което никога не го е имало. Нито е нормално,нито е правилно . За 5 години живот заедно, нито веднъж не получих разбиране,подкрепа . И винаги си виновен . Той никога не е.
Така е. Загуба на време е

# 718
  • Мнения: 3
Шефът ми е Риби. Опознах го за кратко време, благодарение на това че винаги е искрен, винаги себе си, както с добродетелите си, така и с недостатъците си. Човек с добро сърце, търсещ лоялни и коректни служители, хора с принципи, способни да взимат справедливи и мъдри решения. Да се работи с него е лесно само за хората, неспособни на лицемерие, подлост и тарикатлък. Труден е за безотговорните и мързеливите, за такива с претенции за висока позиция, но нулево покритие на критериите за нея.
Като негов недостатък аз лично отбелязвам проявата му на недоверие, дори към служители които вече са се доказали. Възможно е това да не е точно черта от характера му, а следствие от преживени предателства в миналото му.
Гневи се често - това също отбелязам като недостатък, заради високи но неоправдани очаквания, не отчитайки факта че някои работни ситуации се случват непредвидено, а и за първи път. Не винаги умее да контролира недоволството си и това се обръща срещу него, но пък е забавен и приятен когато всеки си е свършил работата качествено и отговорно. Добър и открит човек, но човек на когото са малко тези, които могат да отговорят на безкомпромисните му изисквания за човечност, лоялност и дисциплина.

# 719
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
За шефове може и да стават,но да са ти в  къщата е друга работа!Макар че аз съм имала шеф Риби и изобщо не бих казала тези хубави неща за него,а не съм от лицемерите и тарикатите!

Общи условия

Активация на акаунт