Мъжът Риби

  • 142 056
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
И 'лъзгаво Bowtie

# 676
  • Мнения: 948
Как да накарате сърдит , обиден и мълчалив мъж Риби отново да проговори?

# 677
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Как да накарате сърдит , обиден и мълчалив мъж Риби отново да проговори?
За първи път ли се държи така с теб?? Има ли истинска причина?

Последна редакция: чт, 11 яну 2024, 09:14 от Джулая

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 6 365
Никак, изчакай го да му мине.

# 679
  • Мнения: 948
Как да накарате сърдит , обиден и мълчалив мъж Риби отново да проговори?
За първи път ли се държи така с теб?? Има ли истинска причина?

Не , не му е за пръв път
Този път е сърдит че звъннах на полицията,  заради поредният скандал , предизвикван от него

# 680
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Той ти вдига скандал. Ти звъниш на полицията. А после ни питаш как да му се умилкваш и извиняваш?! Имаш далеч по-сериозни проблеми от зодията му.

Рибите си падат по драмата, често се правят на жертви. Може да наказват през отдръпване и сръдни.

# 681
  • Мнения: 948
Да , усещам че той сега се опитва да се изкара жертвата , а аз съм лошата задето съм звъннала на полиция.. Сигурно иска да му се извиня . Но аз няма да го направя . Не се смятам за виновна.  Просто ми е чудно до кога така ще мълчи .. Много е упорит

# 682
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Аз не познавам хора, които да звънят на полицията при всеки скандал. Или вашият е бил жесток...или взаимно си правите сценки.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 6 365
Могат да мълчат дълго и много, особено пък ако се смятат за прави.Те по начало не са особено приказливи и склонни към яснота.

# 684
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 157
Толкова нелеп въпрос видяха очите ми.
Никога няма да се чудя какво да направя човек принудил ме да се обадя на полицията да ми се отсърди. Камо ли да правя запитване в бг-мама в тема за зодията му или изобщо по някакъв начин да свързвам ситуацията със зодии.😶 Друг ви е проблемът.

Последна редакция: чт, 11 яну 2024, 13:35 от proletno cvete

# 685
  • Мнения: 948
Не звъня на полиция при всеки скандал . Сега беше първият път . Защото прекали и напълно си го заслужи

# 686
  • София
  • Мнения: 17 815
Рибите са една от малкото комбинации между жертва и психар, м/у садист и мазохист.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 6 365
Рибите са една от малкото комбинации между жертва и психар, м/у садист и мазохист.

Уникално Laughing

# 688
  • Мнения: 1 005
Много сме си готини😅,но сякаш само за нас.Само ние си се разбираме и останалите ни мислят за хахо.На Catcher й се получи сравнението,разсмя ме😂😂😂

# 689
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Не съм убедена, че Рибките се саморазбират. Не осъзнават, че са хаховци, защото искрено вярват в собствените си филми и си живеят в тях. Филмите са във всякакви жанрове. Но най-често мелодрами.

Общи условия

Активация на акаунт