Декемврийчето расте, а дали ще е момиче или палаво момче?

  • 23 689
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 561
Хоп- троп  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 172
Пляс и аз. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4
mizvorska   bouquet , името на темичката е страхотно
Иначе аз днес съм да ме регистрират, утре съм на преглед и вече нямам търпение да видя малчо. Simple Smile И при мен положението е като при вас - продължавам с  Sick, напрежението в офиса ми идва малко в повече, но няма как трябва да се работи ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 172
Момичета, само да ви поправя - идеята за заглавието на темата е на mimi_0719, а не на mizvorska. Peace

# 19
  • Мнения: 2
Много се радвам че харесахте моето предложение мили бъдещи декемврийски мамчета smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 сега очакваме в най-скоро време да се похвалите дали очаквате момченца или момиченца  babyuu passifier

# 20
  • Мнения: 4
Момичета, само да ви поправя - идеята за заглавието на темата е на mimi_0719, а не на mizvorska. Peace


 Embarassed малко съм разсеяна   Rolling Eyes, но има   bouquet и за mimi_0719

# 21
  • Мнения: 2
Момичета, само да ви поправя - идеята за заглавието на темата е на mimi_0719, а не на mizvorska. Peace
Благодаря ти много мило Hug   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 172
Моля, за нищо! Всъщност в първия пост беше записано погрешно и от там другите момичета поздравяваха нея, ама аз току-що се вмъкнах и го редактирах. Вече няма да има грешки. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2
Искам да споделя и още нещо,по принцип съм скептично настроена към всякакви сайтове и форуми това е първия в който се регистрирам и съм приятно изненадана зареждате с такава хубава и позитивна енергия благодаря на всички участващи в този форум  bouquet

# 24
  • Мнения: 13
Мами аз пак съм с проблем ако не е неразположение ще е мъжа  #Cussing out
Вчера си дойде от работа (беше нощна) а аз предния ден вечерта и вчера на бях на себе си много зле бях, като си дойде каза само едно добро утро и нищо др. нито как си лошо ли ти и т.н. да седне до мен да си побабрим #Cussing out нямааааа нарами си чантичката и отиде в димитровград и когато вече беше на вратата на излизане ме пита ти ще идваш ли??
  #Crazy Накрая взе да спори с мен защо нямало нищо за ядене и не издържах ревнах и му си излях всичко а той каза ами като ти е лошо аз какво мога да направя... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Днес пак отиде в димитровград исках да ида с него и не ме взе защото щяла съм да мрънкам че съм гладна #Crazy #Crazy и аз казах караи ме у дома тогава и той не беше закусвал и слря до една закусвалня къпи си закуска и ме остави пред КъЩИ #Cussing out #Cussing out ЕЕЕ кажете с такова животно как да се спрвяяя,ами не мога и не го разбирам..

# 25
  • Мнения: 11
успях да запиша час за Тукуда. Голям зор да се свържа с тях.
Някой ползвал ли е допълнително осигуряване, което покрива избор на екип при раждане.
Нещо от регистратурата ми мрънкаха.
Ще видя бебо чак на 29юни.
А на мен сутрин и вечер пак ми се гади и пак си пийвам хомеопатия. Няма ли да отминава. Вярно , не е като в началото, но сякаш очаквам вече да отминава. То са едни киселини, хълцане...

# 26
  • Мнения: 11
Мами аз пак съм с проблем ако не е неразположение ще е мъжа  #Cussing out
Леле, звучи ми много гадно. Или му е много натоварено или просто си е такъв. Ама не бива да се товариш с негативни емоции. Избягвай такива вълнения

# 27
  • Мнения: 6
Стефи по нашия край мъжете са много особенни, не му се връзвай. Все пак е бил след нощтна... работила съм и такива смени, отврат е. Аз поне срещам голямо разбирателство, имаше период в който не можех да понасям миризмата на прах, може би месец не бях пускала пералня и простирала, всичко той. Пазаруваше готова храна, постоянно ми повтаря да се пазя и да не се натоварвам. Няма ден в който да не ми е звъннал докато е на работа да ме попита как съм.  

# 28
  • Мнения: 723
Стефито  на твоя мъж как не му е неудобно да се държи по подобен начин с теб?!?  Значи много се ядосвам от мъже, които не осъзнават какво коства на тялото и на психиката на една жена да износи дете, и то неговото дете.  #Cussing out  Мисли си, че трябва да продължаваш да му слугуваш независимо колко ти е зле, при положение, че на него нищо му няма - здрав прав мъж...
Какви са тези лигльовци българските мъже, направо не ми го побира ума.
Вземи да му обясниш много ясно какви са ти приоритетите в момента и че си има 2 ръце и 2 крака и като е гладен да си сготви, като не може - да отиде да си вземе нещо, като не му харесва - негов си проблем. Извинявам се, ама много се ядосах.. такова поведение аз не мога да търпя. Отстоявай си правото на почивка.

Моят приятел откакто разбрахме, че съм бременна (а и преди това е бил много грижовен), все ме пази да не падна, да не ми стане лошо. Готви, пуска перални, мие чинии, носеше ми в леглото храна даже като ми беше много зле в началото. Един нормален възпитан мъж според мен така се очаква да се държи когато жена му е бременна и не се чувства добре.

# 29
  • Мнения: 1 675
Аз отдавна съм на мнение, че ако срещна златната рибка, то първото ми желание ще е да видя, как един мъж ще износи и роди едно дете. После ще заявя следващите ми  за здраве и разкош.

Общи условия

Активация на акаунт