Декемврийчето расте, а дали ще е момиче или палаво момче?

  • 23 691
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
зелено човече (.)(.), аз съм краен и върл противник на тютюнопушенето. Но за някой, който е пушил много, рязкото спиране може да окаже доста вреди - като почнем от проблеми със сърцето и кръвното, до рязкото качване на килограми, а и двете неща са още по-рискови през бременност. За това по-скоро постепенно, отколкото супер рязко отказване.


НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=591997.new#new
ЗАПОВЯДАЙТЕ!

# 751
  • Мнения: 13
Докато сме още в старата тема, да не очерням новата, но вредите от пушенето обикновено се проявяват в дългосрочен план, така че е добре да се премисли доколко цигарата в момента е наистина толкова нужна в сравнение със здравето и на майката, и на бебето. В никакъв случай не бих искала да съдя някого за действията му, това е много лично решение, но като бременни вече носим отговорност не само за себе си, а и за друг/и живот/и.
Съгласна съм с теб Peace аз даже почти спрях и кафето, позволявам си по 1 на няколко седмици когато много ама много ми се спи, защото четох че кафето влияе на нервната система както на мойта така и на бебче, а не искам да го нервирам от сега Wink също знам че и при кърмене не трябва да се пие кафе, а за стимулиране на кърма четох че може инка да се пие Wink

Общи условия

Активация на акаунт