Децата от ЮНСКАТА дружинка навършиха 5 годинка!

  • 46 137
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Яяяяяяяяяяяяяя.............ряздвижване Party
Пинк-че,честито!Да Ви е жив и здрав и много кротък! Praynig
Елия,е теуб се радвам да те видя Peace
Сега чакам и снимки на новите попълнения в семействата Ви/и каките и батковците/......
Иначе,за протокола-ние сме добре/децата най-вече/,преживяхме студовете,успяхме да не полудеем от заседяването вкъщи......Ивайло е във фаза отговоряне на всеки и за всичко/вкъщи това,в ДГ продължава да го играе образцов/.....и честичко се случва да е наказан за непристойно поведение......Надявам се,че няма да го държи дълго,че гледам вече  ни се изчерпват педагогическите и мирни подход-и......ама,то не може да обясняваш цял ден едно и също и никой да не те отразява........

# 76
  • Канада
  • Мнения: 494
Здравейте и от мен, да се отбия и аз набързо, че сега се сетих, и ако го отложа съм забравила, сигурно ЕГН-то си казва вече думата  Embarassed
Пинк, честито ви бебенце. Нека да е здрав и послушен Александър и много да ви радва!
Муцунка, лека бременност! Направо се възхищавам на смелостта на майкте с повече от 2 деца! Аз да си призная понякога се замислям, но.....за сега не съм събрала кураж още Simple Smile
Таби, ако не кажеш, че е Ивана, няма да я позная.....така се е променила....Порастнаха децата.....А ти си си все същата свежарка, трябва да издадеш рецептата
Саси, не сме правили никакви тестове. Sad Тук ако те решът, че имаш нужда от някакви изследвания ти дават направление, иначе....не можеш да измолиш нищо, а няма и на кого да си платиш да ти даде Sad Ще държим докато можем без операция и да се надявам да се окажат прави докторите, че ще го израсте Rolling Eyes
Вили, много фина вашата госпожица, наистина манекенско тегло Simple Smile Да не е злояда? Нашия момък е над 25 кила вече, а 32 номер обувки почти са му малки....
Ето ги и моите "бебе" в дясно(със синята шапка) и "батко" - в ляво (със сивата шапка) Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 2 686
Леле, момичета, аз на второ не мога да се навия, пък вие потретвате  Grinning

 Hug

# 78
  • Мнения: 1 267
Добро утро!

Пинк, честит втори син:) Мъжка майка си и ти:)

На другата мъжка майка Люба, ЧРД на Сами. Здрав да расте това хубаво момче:)

Муцунка, поздравления, кураж си трябва. Аз няма да мога да издържа на този етап.
Е към 40, ако се реша...

Табби, прекрасни сте. Божеее, как лети времето.

Аз снимки нямам, не качвам, трябва да изнамеря.

Пак да кажа, във ФБ подържаме пак връзка, май по-активна, бих искала да ви имам като приятели - anna siveva.

Вили, върна ли се на работа?

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Леле, момичета, аз на второ не мога да се навия, пък вие потретвате  Grinning

 Hug

+1 Peace
И аз,ако може да се присъединя към вас  Hug

И ние вкъщи сме в очакване..."кога ли ще ми паднат зъбките"???Все уж го болят и все чакаме да паднат Laughing щото и в ДГ имат деца със вече сменени зъбки.
Иначе сме 115см.,18кг с дрехите Mr. Green и малък крак-28 номер.
Не ще да "купуваме" никакви бебета,че не искал да му чупи играчките и да плаче Laughing Та така при нас накратко.

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 15:45 от tandonova79

# 80
  • Мнения: 3 092
Ей , аз с много закъснение да кажа - Честита рожба , Пинк ! Да ти е жив и здрав !
Ане , не съм се върнала на работя , диря си нова , хората са в неплатена , фирмата отиде на зле и ми е мъчно , защото много си обичах и колегите и шефовете , ама ... Cry
Между другото наистина щяхме да полудеем от тези студове ...

Таталина  - кой беше питал за нея ... newsm78( това ЕГН брей ..) ходи на работа , почти никакво време не и остава и сигурно за това не пише .
Не сме се чували отдавна , но ще и предам че сте питали за нея  да се разписва .Hug
Люба  това с отговарянето ми е познато и на мен нещо вече взеха да не ми издържат нервите , та да видим  ooooh!
dany_ip много са ти хубави момчетата ! Да са ти живи и здрави .
Аз все подканвам , ама не пускам и аз снимки на децата ...
Хайде ако има някой по сериозен от мен да си наснима децата и да ги видим !
Муцунке и от теб искам снимки теб с двете рожби и с коремчето!  Heart Eyes
Сега се вълнувам от градинските страсти покрай Влади .
Много ми се иска да го приемат .
Кога се роди , кога стана почти на три ..лети си времето брей ..
Целувки !

# 81
  • Мнения: 966
Здравейте качих няколко снимки в бебешкия албум на Йоанка на моите момичета

http://junebaby.snimka.bg/baby/ani-na-zorri.168837.26491070

# 82
  • Мнения: 966


Живи и здрави бъдете вие и обичаните ви хора!

При нас всичко е наред,момичетата са на градина аз вкъщи Simple Smile Все още не работя,а и зимата не търся нищо, не разполагаме с баби и при боледуване на децата ги гледам аз.

# 83
  • Мнения: 3 092
Честита Баба марта и от мен !
Живи и здрави да сте !
Зори , много са ти хубави момичетата , успях да ви разгледам снимките !  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 966
Мили момичета Честит Празник!!!!!

# 85
  • Мнения: 5 591
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!  bouquet

# 86
  • Мнения: 3 092
Наистина със закъснение , но честити Великденски празници !
КАк минаха , къде бяхте - хайде , разказвайте !
Муцунке , как си , време не ти остана вече май  Simple Smile
Пинк , колко е пораснал твоят малък-голям човек ..папка ли и спинка ли достатъчно  Grinning
Зори , какво става с теб , намери ли си работа ...
Толкова време не сме писали в темата ..

# 87
  • Мнения: 419
Ами добре сме,но наистина времето малко.Още малко остава а и вече се изморих ама съм и +20 кг. до момента и ми тежат.Иначе сме пълна програма,аз на колеж ,мъжо почна магистратура,и лудницата е пълна.Майка сега е тук за два месеца и си тръгва средата на юни.
Децата са добре,Алекс е в много труден период,вика,плюе,казва юе сме лоши,че не я обичаме,направо в чудо съм се видяла вече.Малката е пълна фурия,страх от нищо няма,щом се научи и тротинетката на как си да кара(само с две колела е),абе не се спира.Иначе и двете все мрънкат и плачат,не се издържа.
Как сте вие и вашите дечица?

# 88
  • Мнения: 966
Привет и от мен   bouquet
Муцунка вчера се сетих за теб,минах покрай вас с децата и гледахме към балкона ви(а той празен  Sad)Йоанка ме попита дали ще идвате това лято в Пловдив.....
При нас нещата са спокойни,аз все още почивам.Лятото не се намира работа в Пловдив от септември ще действам(имам нещо напредвид,дано се осъществи тогава...)
Йоанка  ми прави фасони от време на време,но се търпи.Иска повече внимание и аз се старая да и го дам.Излизаме веднъж седмично само двете по магазините и на разходка.След градина иска да и прекопирам картинки или нарисувам нещо,тя да го оцвети после ....ако и откажа се сърди ,и докато не го свърша,както тя иска ме тормози Simple Smile,за нея е важно да не са и изхабени фулмастрите Laughingче става мрънкане.... и аз всеки месец купувам фулмастри. Сякаш големите деца искат повече внимание от малките...Велинка обикновенно няма претенции и е някъде около кака си,ако каката е заета с рисуване,малката около нея си играе.
Вече открихме и сезона на колелетата Йоанка кара от мин. година без помощни,а Велинка е на малко колело с помощни.
Навън ме слушат.Велинка я гледам по-изкъсо че забравя да се пази от люлките.
Йоанка вече мисли за рождения си ден ......иска торта с каляска,кон,принцеса и принц Laughing
Подаръка вече е купен и чака не тайно място.Скутер на 2 колела,китара(детска)Искаше скутер още мин. година,но тогава прецених че е рано,усъвършенствахме колелото.
Поздрави на всички
Пишете какви подаръци мислите да купувате за "големите" ни 6г. деца

# 89
  • Мнения: 419
На 1 май в 22.34( американско време) се роди нашият прекрасен син Николай,2 кг и половина и 43 сме.Малко подрани (бях в 35 седмица).
Изписаха ме мен в четвъртък 3 май че имах да ходя на изпити,в петък за мое учудване като отидох да кърмя малкия в неонтологията и ми викат изписваме го(че той беше в неонтологията,поради по -ранно раждане).Мъжо на работа,каките болни в къщи,за бебето дрехи нямах и ме изписаха с дрехите от отделението.Малко мъчно ми беше,ама няма нищо.Сега има по-тежка жълтеница,отделно главичката му е доста синя ,че е бил малко по странно обърнат,тук се води (  face up).Раждането е тръгнало рано поради отлепване на плацента което е много опасно за майката и бебето,та се радвам че и двамата сме добре.
С Ники добре се кърмим,слушка като цяло не мога да се оплача.
Раждането беше нормално с повече разкъсвания и кръв,още леко наболява,но не много.

Общи условия

Активация на акаунт