Децата от ЮНСКАТА дружинка навършиха 5 годинка!

  • 46 134
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Славната юнска дружина
   родена през 2006 година 
   
                                   

27 април   Калина на Змейковица
06 май       Рафаел на Харибо, 2650гр
10 май       Йоана на Mimik -  2800 гр., 48см
13 май       Мартин на Люта чушка- 2850гр, 50см
19 май       Стефан на Mrancho (Рени) - 3400гр, 50см 
19 май       Виктор на  Emoli (Мирослава) -  2850гр, 50см
 25 май      Кристиян на Анелиз - 3650гр, 51см
 26 май      Александра на Mucunka (Люба) - 3000гр, 48см
28 май       Виктор на Диана Лободова - 2900гр, 47см
29 май       Божидара на  siska79 (Силвия) - 3100гр
30 май -    Антон на  duhi-puhi (Анелия) -] 3500гр., 52см
01 юни      Борислава на valkiria - 2550гр
01 юни      Даниела на  novalexa (Александра)- 3360гр., 50см
02 юни      Виктор на Тинтири-Минтири (Жени) - 2850гр, 49см.
02 юни      Ивайло на  Люба - 3850гр
03 юни      Владислава на Елето - 2750гр, 45 см 
04 юни      Димитър на sonka - 3600гр, 48см
04 юни      Борис на Дирдри (Елена) - 2800гр, 48см   
 05 юни     Стефан на Ане - 3300гр., 52
05 юни      Самуил на КорНиШонка - 3930 гр., 52 см
05 юни       Мартин на Pink - 3150гр, 51 см
05 юни       Елеонора на Tatalina  - 2950гр, 48см
 05 юни      Мариела на Penelope(Пепи) - 2830гр, 52см
06 юни       Николай на HuHa - 3700гр, 51 см
06 юни       Димитър на gabinki - 3500гр, 54см
 07 юни      Елена на  elita - 3460гр, 52 см http://www.bgphoto.net/Albums.aspx?UserId=18933
07 юни       Иванеса на z_eneva (Златка)  - 2250гр, 46 см
07 юни       Моника на  Noel - 3120гр, 51 см
08 юни       Илияна на Вили. - 3500гр, 50см.
 09 юни      Йоана на Zorri - 3400гр, 50см
09 юни       Аделина на Аdi_5 (Даниела - 2840гр., 52 см
09 юни       Бояна на  Nushinka - 3800гр, 51 см 
09 юни       Ивайа  на isi - 3100гр, 50 см
10 юни       Преслава на  vancheto* - 3150гр, 51
10 юни       Александър на ant0anet - 3750гр, 50 см
10 юни       Никола на  liviana - 3050гр, 50 см
11 юни       Ева на  Boshi-Moshi - 3120гр, 50 см
11 юни       Мартина на  криста - 2600гр, 48см
11 юни       Белослава на albeni - 3150гр, 49 смhttp://www.flickr.com/photos/56234132@N00
13 юни       Любомир на Пепи - 3000гр, 50 см
13 юни       Любима на  lida - 4045гр
13 юни       Александър на  Deb - 4350гр, 53 см
13 юни       Кристина Елизабет на  megan79 - 4650гр, 58 см
 14 юни      Дея на  I r r a -  3150гр, 51см
15 юни       Мира на  danidji - 3400гр, 51 см
15 юни       Миа на  michel,-  3250гр, 50см 
15 юни       Виктор на  Поли - 3200гр, 51см 
 15 юни      Павел на  lucyl30(Люси - 3530гр., 52см
16 юни       Никола на yanan - 3000гр, 48см 
 16 юни      Райна на mama_Nana - 3200гр, 50см  ]
16 юни       Никола на  Ani ot Burgas(Aнета) - 3500гр, 50см
18 юни       Мартин на  D3s (Десислава) - 3430гр, 50см
19 юни       Даниел на  lenkata - 3300гр, 48см 
19 юни       Елена на  Penelopa - 3700гр, 50см,
19 юни       Християн  на agne6a - 2930гр, 49см
19 юни       Виктория на  meca - 3000гр, 50см
20 юни       Иванна на TABBY - 2950гр, 50см 
20 юни       Михаил на  ДидКа Коджабашева - 3290гр, 51см
21 юни       Цветелин на  Elisir - 3750гр, 52см
21 юни       Иван на dany_ip (Даниела) - ]4280гр, 53см
21 юни       Денислав на Deva-co (Валя) - 3450гр, 51см
22 юни       Борис на Poly Wolly - 3800гр, 53см
22 юни       Божидар на emsy - 3350гр
22 юни       Преслава на Ива78 - 2850гр, 49см
22 юни       Александър на mle4ko - 4300гр, 54см,
22 юни       Ива на Tani4ka_04 - 2900гр, 50см
23 юни       Карина на geri_di - 3450гр, 50см
23 юни       Йоана на Munichka - 2850гр, 48см
23 юни       Деница на a witch - 3000гр, 50см
23 юни       Даная на  irenahr - 3400гр, 48см
 24 юни      Йоана на Elia - 3800гр, 53см
24 юни       Румяна на  didi_b - 3750 гр, 51см 
24 юни       Валерия на vesseluchka(Веселина) - 3430гр, 51см
25 юни       Божана на ddaannii - 3150гр, 49см ]
26 юни       Дарина на Саси - 3200гр, 50см
26 юни       Тея на Котето - 3700гр, 51см
28 юни       Боримира на didi_p - 3750гр, 52см
29 юни       Джули на Буболина  - 3300гр, 49см
29 юни       Николас на WinnieThePooh  - 3370гр, 48см  
30 юни       Далия на 26 - 3573гр, 51см
30 юни       Божидар на Яна  - 3300гр, 51см
6 юли         Петър  на sisku - 3400гр, 50см
10 юли       Павел на Kriss77 - 3500гр, 53см






ПЪРВОТО НИ АЛБУМЧЕ
Потребителско име: junebaby
Парола: 2006


ВТОРОТО НИ АЛБУМЧЕ
Потребителско име: junebaby2
Парола: 2006

ТЕЛЕФОННОТО НИ ТЕФТЕРЧЕ





# 1
  • Мнения: 3 500
Днес е нашият ден! Моника става на 5 годинки! Да ми е жива и здрава!

Честит рожден ден и на Елена на elita и на Иванеса на z_eneva (Златка) ! Да са ви живи и здрави принцесите!

# 2
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ 5-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА МОНИКА НА НОЕЛ  bouquetНЕКА РАСТЕ ЗДРАВА И ПОСЛУШНА КАКА Hug
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И НА ОСТАНАЛИТЕ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС  bouquet
НОЕЛ Hug ЗА НОВАТА ТЕМИЧКА Heart Eyes
Ние също мислим за емиграция,дори вече нещата са в напреднал стадий,но не искам още да казвам да не се провали нещо/пу-пу/ Praynig

# 3
  • Мнения: 5 591
Запис.
Ноел, Hug и от мен за темата.Честит рожден ден на Моника и на всички,които празнуват днес,да са живи и здрави!  bouquet

# 4
  • Мнения: 409
Честит рожден ден с малко закъснение, но от сърце. Здраве, щастливи безгрижни игри и усмивки!
Моника на  Noel, Илияна на Вили, Йоана на Zorri, Иванеса на z_eneva, Аделина на Аdi_5, Бояна на  Nushinka, Ивайа  на isi


Някоя Мама дали няма да ни покаже някоя снимка!?  Heart Eyes


Честит рожден ден на pожденниците днес Преслава на Лава, Aлександър на ant0anet, Никола на  liviana! Много здраве, щастие и късмет! Весел празник днес ви пожелавам!   bouquet
 Хайде да сервирам и кафето и приятен и лек ден на всички  Hug

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 13:39 от Boshi-Moshi

# 5
  • Мнения: 1
честит рожден ден на преслава,никола и алекасандър  bigdance2 Tada  Party Time
весел празник и много подаръци Grinning

# 6
  • Мнения: 5 591
Честит рожден ден на Никола и Александър.Да са живи и здрави,щастливо детство и весели игри.

А сега да почерпя и за моята рожденичка Преслава.Благодаря ви за пожеланията.  bouquet


# 7
  • BG
  • Мнения: 54
Честит Рожден Ден на Преслава и Александър, да растат здрави и щастливи:)
И аз благодаря за пожеланията за рождения ден на моя калпазанин:)  bouquet

# 8
  • Мнения: 946
Честит рожден ден ден на порастналите дечица!Живи и здрави,и многооо игриви!
Аааа Любе,пак сте се "вкарали във филм"  ConfusedБързо ви оправяне на теб и Ивчо!

# 9
  • Мнения: 903
Здравейте мили майчета!!! Отдавна не съм писала, но непрекъснато си мисля за вас Simple Smile Пожелавам много здраве и щастие на всички рожденици през този месец и много детски усмивки и сбъднати мечти.
Ние сме си все същите, често боледуване, инати, палави и от време на време и непослушни Simple Smile Но толкова е пораснала и такива куриози се случват, че всички тези "лоши" неща бързо минават и се забравят... няма да ми стигне място и време да разказвам какви случки уникални Simple Smile
Ето да я видите каква е госпожица Simple Smile

http://tabby.snimka.bg/family/ivanna-shaferka.578183.22748167

# 10
  • Мнения: 1
честит празник на любчо,любима,александър и кристина елизабет Heart Eyesрастете здрави и щастливи ,  bouquetмили деца

Таби,много е пораснала Иванна Heart Eyes

# 11
  • Мнения: X
Честито и от мен на рожденниците от днес и от изминалите дни!Да са живи,здрави,много щастливи и късметливи!

# 12
  • Мнения: 903
Мерси, Котенце Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 267
ЧРД на всички сладки Юнчета!

Радвам се на всички, които не са писали отдавна.

Таби, чудна е Ивана, с тази рокля трябва да е било наистина треска от радост.

Ноел, мерси за темичката Simple Smile

Толкова е сантиментална тази тема  Tired

# 14
  • Мнения: 1
честит рожден ден на дея  bouquet

Ние утре забягваме малко на планина,ще обиколим Ягодинската пещера,Дяволското гърло,Чудните мостове,Триград и още няколко места,дано случим на време  Praynig
На всички рожденици пожелавам весел празник и мноооого подаръци,а ние ще се върнем няколко дена преди нашия рд.
Целувки на малки и големи Heart Eyes Hug

# 15
  • Мнения: 1 267
ЧРД на Дея   Hug

Коте, къде ще отседнете, страхотна дестинация, дано имате хубаво време Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, благодаря на тези, които са се сетили за нас. Аз напоследък нямам време почти за нищо. Но успях да направя цели 2 торти на Любчо.

Първата е картонена, в която сложихме по 1 кексче, 1 балон и 1 стикер (в градината лятото забраняват торти). А втората е такава каквато рожденника си поиска- с картинка на феноменалните.





И самият рожденник с мама и тати


Партито беше чудесно, децата много се радваха, а Любомир получи всичко каквото искаше и някои подаръци-изненади.


Честито на всички сладки порастнали юнчета. Пожелавам им детство с много забавления и игри

# 17
  • Мнения: 1
Ане,,мислим няколко дни да сме на Пампорово и от там да обикаляме,а след това ще видим,където ни отвее вятъра Wink,само да е хубаво времето Praynig а сега като приготвям багажа,лелееее колко е много #Crazy извадих и някои зимни дрехи за всеки случай.
Пепи,много хубави торти отново Peace и я сподели какво бебче ще си имате Wink

# 18
  • Мнения: 1
чрд на миа,мира,виктор и павел  bouquet Hug
весел празник и много подаръци newsm59 nbirthday  party023

# 19
  • Мнения: 946
 newsm59  bigdance2 Честита 5 година на всички рожденници,от миналите дни и днес!Много здрави,усмихнати и много щури!  bouquet на мамите също честит празник
Пепи,тортите са прекрасни   bouquet и как сте се сетили за тази картонената,браво!
Табби,Иванна е страхотна  Heart Eyes
Коте,приятно изкарване и много весели моменти,после и снимки да покажеш  Laughing

# 20
  • Мнения: 946
Ето го и  нашия рожденник,с половин торта след партито  Laughing

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 14:30 от sonka

# 21
  • Мнения: 1
Привет момичета  bouquet
чрд на дари на мама саси и на моята пораснала принцеса тея Heart Eyesнека растат здрави,умни и щастливи Heart Eyes Heart Eyes Hug
Ето и скромна/според виртуалните ми възможности / почерпка  party023 beer2 Wine Glass
Нашето парти е следобед,след това ще се опитам да кача снимки/ако има кой да ми припомни на лични Embarassed Embarassed/
Усмихнат ден на всички  bouquet

# 22
  • Мнения: X
Да са Ви живи и здрави малките принцески,а и всички дечица,които празнуваха пет години наскоро!Много късмет и поводи за усмивки им пожелавам!А,на мамите- поводи за гордост!

# 23
  • Мнения: 1 267
Коте, жива и здрава да е Тея, щастливо детство още Simple Smile

ЧРД на всички дечица, жалко че не можем да видим много.

Коте, направи си Фейсбук, всички сме там, следим снимки, събития...
Тоя ФБ не е от най-хубавите неща, кога ли ще го закрия, но за сега фигурирам там  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1
Aне,Люба Hugмерси за пожеланията.
Нашия рд мина супер,имаше парти на фея с аниматорка и беше забавно за момиченцата/които преобладаваха/ а момчетата се включваха в игрите .Тея получи много желани подаръци и почти обновен летен гардероб  Peace

Ане,аз имам профил във Фейсбук,подвизавам се като Росица Станкова,който желае,нека ми пише,но аз там снимки НЕ качвам по ред причини,но за раздумка влизам отвреме на време Peace
И няколко думи за нашата екскурзия-почивка,изкарахме страхотни дни ,с много слънце и положителни емоции,посетихме Ягодинската п-ра,Дяволското гърло,Триград,Кръстова гора,м-та св.Илия,която е с моща на Кръстова гора,има силно енергийно поле,Девин и страхотните мин.извори и още куп места.Горещо препоръчвам Родопите като дестинация за почивка и екскурзия за който не е ходил.Пътя е много ,но е ужасно красиво Peace и Тея го изкара без проблем Hug
До скоро  bouquet

# 25
  • Мнения: X
Коте,много ти популярно името и не можах да те позная у ФБ/та по-ще е лесно ти мен да аднеш-Любка Кабранска съм и там,друга-няма/
А,за Родопите си права......невероятно е Peace......само пътищата да бяха по-хубави.

# 26
  • Мнения: 267
Здравейте ,момичета!
Вече всичките ни деца са на 5г. /юбиляри,както ги наричам  Grinning/ .
От кога не съм писала не помня, прочетох няколко странички и от новата и от старата тема. Имало е поздравления и купони! Поздравявам ви всички със закъснение ,но от сърце  Heart Eyes!
Нашият празник беше в детската градина, мина великолепно имаха аниматорки,украса,игри ,танци едно диско парти ,което беше поръчано предварително от рожденика. Мисля,че се получи добре ,много усмивки бяха запечатани на снимките,които после видях ....
За компютрите говорите  и ние сме много в час, знам ,че не е хубаво, не ни се рисува ,но да цъкаме там елате ни вижте.
Сега е във ваканция,правят ремонт на ДГ и е у дома, скоро и моренцето ще посетим за няколко дни. Време е да го научим на плува.
Хубави летни дни!

# 27
  • Мнения: 1 267
Хубаво лято и от мен!

Чудни рожденници - Любо, Никола, Дими....

Пепи, факир си. Чудни са ти тортите, знаеш ли, със Стефан ги зяпаме чат-пат,
а той вика - искам таз, искам таз...
Имаш ли схема за картонените кутий? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 147
Здравейте!
Живи и здрави да са ни децата и ние, че да им се радваме, много усмивки и много сбъднати мечти!
Няколко пъти започвам да пиша, но не довършвам по ред причини (последния път спря тока)...
Рожденния ден го карахме на няколко пъти - в градината (оттам подаръкът беше варицела); на село с бабите (отложихме детското парти). Подаръците бяха еднослойна палатка (че вече не се събираме в нашата), шевна машинка (която даже шие)и сешоарче (розово!:)). Последната част от празника беше с приятелчета, месец по-късно, след като малкия и аз изкарахме варицелата - пак при баба на двора, като основно занятие беше рисуване с тебешири и пръскане с водни пистолети.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ехооо, тук сте били значи Simple Smile
Като отворих темата и видях честитките се зачудих дали не съм отворила някоя тема от преди 2-3 години Simple Smile
Честито на порасналите ни дечица, живи и здрави да са, повече да слушат и по-малко пакости да правят!
Ноел, радвам се да те видя и честита ти радост! Сега чак виждам, че си имаш още една принцеска.

Лава, честито момченце, здрав и щастлив да расте Лазар!

И на Котето честит и нов ник  Hug  bouquet

Ане, за картонените торти имам шаблони, имаше и тема във форума, но са ми в офиса. Ако не забравя във вторник ще ги потърся и ще ти изпратя линкчета. Аз бях си наумила да правя за детската градина, дори цвтни листи купих, но не ми остана време накрая и отложих.

Не съм много в час какво сте обсъждали, четох по диагонал последната страница на старата тема. Но за компютрите ще си кажа Simple Smile Аз не давам на Кристиян. Филмчета гледа на ДВД-то, рядко на компютъра, но мишката не давам да пипне. Има деца, които играят и сърфират на неговата възраст, но не мисля, че го лишавам от нещо чак токлова важно и необходимо. Има време, ще се нучи и с компютър да работи и да се забавлява.

Надявам се да съживим малко темата момичета ... липсвахте ми  Peace









# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Сонка, и нашата торта беше с такива футболисти. Много се зарадваха всички деца, имаше за всяко по една фигурка.

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 13:08 от Анелиз

# 31
  • Мнения: 966
да се разпиша,че темата съвсем замряла вече....
Йоанка  тръгна на градина този понеделник.Аз не работих почти цяло лято и се гледахме.
В градината няма проблем,ходи и не мрънка.Записах я пак на модерни танци и ще посещава и уроци по пеене в детски център.Има желание да пее и по празници навън се изявява на сцената.
Вече имаме в къщи и малко пияно на което дрънчат със сестра си  LaughingЗа сега е научила 1 мелодия и гамата,но има интерес ,като сбърка някоя нота на "тръгнал кос" търси правилната.
Извадихме при зъболекар и първия млечен зъб,зад него беше се показал постоянния и щеше да стане крив ако не извади млечния.Малко рева,но и купихме барби и стана щастлива и горда че е вече голяма  Laughingбез зъб.
Станала е още по послушна и контакна.Велинка пък е по-дива и все мисли къде да избяга.Добре че каката я дебне и не и дава да прави глупости.
  bouquetдо скоро

# 32
  • Мнения: 3 500
На Моника още не й е паднал нито един зъб.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Както с всичко останало, и със зъбите са по-напред от нас вече децата. Ние едно време ги сменяхме в първи-втори клас. Криско още няма нови зъби, кара си със млечните още. И кариеси си е отгледал няколко дори Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 500
Това с кариесите е ужасно. Ние скоро водихме Мони на зъболекар и всичко беше наред. Дано така да продължава, защото не дай си боже да се наложи да й се прави зъБ, тя ще ореве орталъка. В чудо ще се видя с нея.

# 35
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Гледам за зъби си говорите.........Преслава смени вече 2  млечни зъба.

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 07:59 от лава

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте момичета! Темичката ни наистина замря.
Включвам се само да ви кажа, че от 2-ри октомври сме 4-членно семейство. Ивайло се роди много бързо и лесно- 2 часа и половина след първата контракция вече го гушках Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 591
Здравейте момичета! Темичката ни наистина замря.
Включвам се само да ви кажа, че от 2-ри октомври сме 4-членно семейство. Ивайло се роди много бързо и лесно- 2 часа и половина след първата контракция вече го гушках Simple Smile

_Пепи_,да ти е жив и здрав Ивайло и много да ви радва!  bouquet




# 38
  • Мнения: 3 092
Привети и от мене , момичета !
Ноел , мерси за темичката !
Не съм "минавала" насам отдавна , Фейсбука ли е виновен незнам , но там гледам по някоя снимка и така ...
Не съм ви забравила разбира се , а сега като гледах първата страница направо се просълзих ..колко спомени !
Ноел , скоро сте имали рожденничка - да ви е жива и здрава ! Много да ви радва и да се обичате !
Пепи , честито и тук ! Да сте едно прекрасно сплотено и обичащо се семейство!
Нана не е сменяла още млечни зъби , но за жалост ходихме няколко пъти на зъболекар , има си два кариеса и два пулпита  Sad и наистина оревала е света , била е с татко си  , но всичко е минало .
Зори , пожелавам на Йоанка бърза и безболезнена адаптация и много весели игри в детската ! 
Лава , може ли да покажеш снимки на Лазар .Ще се радвам да го видя  Simple Smile
Всъщност  поканата за снимки важи за всички вас , аз обещавам да се взема в ръце и също да кача няколко на порасналото ми момиче .
Иначе сме добре , с Влади се гледаме у дома , сестра му е на детска .
Той я чака с нетърпение и заедно много си играят .Преди честичко се сдърпваха , сега не толкова .
Радвам  им се и много ги обичам .Времето минава твърде бързо .
Целувки на вас и на всички дечица !  Hug
 

# 39
  • Мнения: 1 267
Пепи и тук честито, живи и здрави всички!

Момичета, да, аз имам нужда да побъбря с вас, за нашите деца, затова как се развиват, какво преживяваме заедно.

Как сте с темата за интимностите? Стефан е впечатлен, целувки, милувки по ТВ, иска мен да целува, гола да ме виждал...Не че се събличам пред него. Той реагиара с голямо любопитство, чак се притеснявам и реагира по всеки един начин, не знам дали ме разбирате. Знам, че сега всичко е интерсно, но... Иначе не е като при момичета, те имат приятелства, делят се на групички, влизат в роли при играта... Моите хич не се заиграват, викат, вечер се гонят в малкото жилище. Смятам на плуване да го запиша. Тази енергия зимата къде да изразходва.

Споделете  Hug

# 40
  • Мнения: X
Ане,нищо нередно нямате в развитието.......съвсем сте си в нормата,времето и  интересите.Ама,ти желая здрави нервички да устискаш/че аз доста покрещявам напоследък,ама то всичките им игри са с бой,врясъци и нещо счупено #Crazy/...и да,запиши го на какъвто и да е спорт-освен че ще го изморяват,ще го научат и на дисциплина.А,за това,дето се интересува-според мен най-удачно е да даваш веднага/т.е. на момента/ кратки и лесни за осмисляне обяснения/обаче давай директно,не с разни щъркели,пчелички и цветенца/.....и бързо им минава мерака да дълбаят в тематиката...Е,за голото незнам как ще излезеш от ситуацията,но можеш да му обясниш анатомичните разлики м/у малките и големи момчета,момичета,жени и мъже.......може,да вземеш и някоя книжка с илюстрации/има,виждала съм по книжарниците/...Ние,тази вечер имахме една приятелка на гости/бременна в последни месеци/ с близнаци......е,никакъв интерес не предизвика,а преди година  щяха да ме накарат поне пет пъти да се изчервя с въпросите,които щяха да изпляскат.....
Аз,да питам,докъде сте със смяната на зъбите?Имате ли вече паднали?И,как Ви се отразява предучилищната подготовка?/и да отговоря-на Иво два зъба ги чакаме всеки момент...,а с ученето сме леле-мале..........хич не му е интересно и ако не е госпожата да докладва,хич няма да знам,че са учили нещо....и само да си споделя мъката-в ДГ е примерен и благ,ама дойде ли си и излиза другото близначе и стойте та гледайте,какво се случва Close/

Лека вечер и спокойна нощ от мен!

И,да,Пепи,да честитя и тук появата на адаша/искаме нови снимки,пък Crossing Arms/!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ехооо, посъживило се тук Simple Smile
Аз водя Криско вече трета седмица на зъболекар. Един зъб направил пулпит и сега всеки пък го позачистват малко с машинката и сменят лекарството. Попаднахме на свестен зъболекар, който му обяснява и забаламосва, че да не се стресира от малък. За смяна още зъби няма, но за поправка няколко. И понеже така или иначе ще ги сменя, кариесите на предните зъби зъболекаря препоръча да не ги правим нищо.
Книжка за "полово ограмотяване" и аз щях да търся, но за сега само питах на две места и не съм се задълбочавала. Така че, ако попаднете на някоя подходяща, моля споделете.
Ние в къщи от доста време бяхме решили да не се крием, за да възприеме тялото като нещо нормално, а не срамно. Виждал ме е като се преобличам, като се къпя. Когато ми се намърда в банята го помолвам да излезе, за да се изкъпя спокойно. Но не се крия, определено. Иначе гледа да ме издебне, за да ме целуне по устата, но обяснявам, че мама се целува само по бузката. Явно си е период, просто им е любопитно.
Любче, ще се възползвам и аз от съвета за краткото и ясно обяснение, благодаря!  Wink

# 42
  • Мнения: 1 267
олеееееее, зъби!!! Стефан е с 8 кариеса. Ремонтирахме ги, че и пулпити. Направо не знам. Генетика ли е, едва ли е от не миене.

Предучилината е добре, ученолюбив го раздава. ОТ другата седмица ще започне английския, после ще видим плуването. Обича да оцветява. Взимам книжки за свързване на цифри, за фината моторика.

Анитке, аз не се криех, но той така реагира, че се крия. Не искам да изпадам в подробности.
Ръси глупости, говори на МА, но нали ходим на ДГ...
На приятелка сина й зашлевил шамар на съученичка, че го била целунала и така трябвало да се ожени за нея : -))))))))

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 179
На приятелка сина й зашлевил шамар на съученичка, че го била целунала и така трябвало да се ожени за нея : -))))))))
ХАХАХА  Joy Опасни са тези малките  Joy
То и нашия ги говори едни.. все с майки свързани  Embarassed Обяснявам като изтъркана грамофонна плоча, че така не се говори, това са лоши думи. И след десетото обяснение в рамките на час-два пак го изтърсва, за да види как ще реагирам. Но напоследък реагирам лошо, изтървам се за някое шамарче по устата.. едно е да го прави папагалската, защото го е чул в детската градина, а друго за да ме пробва.

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте мили мамчета  bouquet
Не съм писала от сто години тук,но имам извинителна причина Embarassed,за няколко месеца бяхме във Франция,Тея ходеше на дг и баткото на училище.Да,но на мен и мъжа ми нещо не ни допадна живота там,за разлика от децата,които се чустваха страхотно,въпреки изключително арабското и негърско присъствие там,и така нещо не успяхме да се впишем в това 'ШАРЕНО"общество и затова се прибрахме  Laughing
По темите,които сте коментирали,Тея е с 6 пломбирани зъба/слава на бога че попаднах на страхотна зъболекарка и ходи без никакъв страх/,все още няма сменени зъби.Относно ученето засега има голям интерес/за разлика от батко и/и активно спортува худ.гимнастика,дори от днес ще я тренират индивидуално,но незнам дали тя ще издържи на натоварването от 3 часова тренировка,но ако видя че и идва нагоре веднага я спирам и продълваваме като преди Peace
За голото тяло,незнам,батко и постоянно се крие да не го мерне някой случайно гол,голяма драма става,а тя като че ли все още няма особен интерес,НО вече официално е влюбена в Павчо от дг,и като я попитах защо тя ми отговори,защото майка му и татко му са зъболекари Joy
Е,поне ще има кой да и слага металокерамика ако се наложи без пари Joy
Честито на всички,които имат бебчета,нека растата здрави и щастливи  bouquet
целувки и до скоро Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 1 267
олеее, Коте, значи гурбета не става Simple Smile)

аз мисля, че не сгреших, че се върнах от Германия през 2004, макар, че ми се ще да ида за някой и друг месец.

радвам се за новините от вас.

# 46
  • Мнения: 1
Ане, гурбета за нас там не става,поне за мен и мъжо,а за Германия незнам,съпружеското тяло мисли да отиде и там да види какво е положението Thinking
А как си гледат децата там,не е истина,имат огромни паркове ,в които има вътрешни детски площадки заградени с огради,в които няма люлки никакви Naughty а само катерушки и люлки от типа"сол-пипер",настилката е изцяло гумирана и ако падне дете неможе на практика да се нарани,та идват арабките с по 10-ина деца от 0 до 15г пускат ги вътре и2-3 часа забравят че имат деца Shockedсамо аз и една майка.която се оказа рускиня ходехме понякога след децата Simple Smile

# 47
  • Мнения: 946
ЗДравейте момичета!
От снощи сме с варицела  TiredНашия татко беше преди седмица,изневиделица я хвана първо той!
кОТЕ,лично аз искам да се махаме от бг,но нашия татко не ще и дума да се казва.Все си мисля,че навън нещата ще са по-добре във всякакъв смисъл.
За зъбките-ние още нямаме паднали млечни,но затова пък си имаме 5 пломби още от миналата година.
Любов-то това нещо е вродено май при нас  Rolling EyesМного любвеобилен още от бебе.Все да те гушне,да те целуне,пък вече и за гаджета говорим....малко стряскащо май  Simple SmileИмаме си една -две госпожици от градината,голяма любов.На едната даже искаше бикинки да и купуваме  Laughing
Пепи,честито и тук!Много здраве и щастливи моменти със семейството!
И аз много искам още идно детенце,но таткото не ще.
Сега от 1месец съм и на нова работа,естествено пак шивашка  ConfusedТолкова се надявах да си намеря нещо друго ама ниц.Радвам се за всички,че сте добре ,децата порастнаха,вторите ви бебшори също.Браво,само здраве и късмет за всички!Ние след малко отиваме до доктора,да ни види пъпките,че преди малко каза и гърло го боли,а то какво пълно с пъпки  Confused
качих малко снимки и ви ги пускам да ни видите
http://soni.snimka.bg/children/didi-prez-lyatoto.631627

# 48
  • Мнения: 1 043
Хайде и аз да се разпиша, сигурно сте ме забравили  Rolling Eyes
Ама очевидно сега съм си в нас и имам време за форума, че съвсем го бях забравила.
При нас има доста промени, надявам се само да са за добро. Преместихме се да живеем във Варна, заради работата на мъжо. Мнооого го обичам този град, но без приятели и роднини е трудно, където и да си. Добре, че са само на 200 км от тук.
Мартин смени градината- от септемрви е на градина тук. Вече има много приятели, както ме бъзика мъжа ми- повече и от мен даже  Mr. Green Детето май най-бързо се приспособи. Аз съм по цял ден в нас, активно почивам, че като знам какво ме чака...Честно да си призная всичко съм забравила- кое, как, колко  ooooh! Дано само бързо да се присетя...а и за протокола пак мъж чакаме  Crazy

Сонка  Hug

# 49
  • Мнения: 966
Пинк стискаме ти палци всичко да е ок с второто детенце

Ние сме добре ,децата вече са много големи  Grinning
 Голямата е много отговорна и слуша.Любимото и занимание е да рисува сама,да оцветява,да решава загадки от книжки(разлики,намиране еднакви двойки неща,дорисуване на картинки....)пише числата до 10 и повечето букви.Не наблягам все още на писането защото има много време..когато тя реши си ги пише.
Малката е 1 група вече в градината на кака си и се справя добре и най-вече не плаче и хапва добре.
Аз сега се числя към безработните,защото наскоро ме съкратиха,поради намаляване на работата....и основен фактор е и това че съм с 2 деца.Майките с деца вън! #Cussing out #2gunfire
Най-голямото богатство са децата ,добре че ги има с останалото ще се справим  Simple Smile
За Коледа в градината взех на Йоанка кукла барби с аксесоари,за вкъщи скутерче(розаво,което отдавна иска),което ще кара лятото  Simple Smile
Поздрави на всички малки и големи   bouquet

# 50
  • Канада
  • Мнения: 494
Здравейте момичета!
Не съм писала от години тук.......... Embarassed Днес случайно се сетих и реших да драсна два три реда. Изчетох темичката с голям интерес и с носталгия си спомних за първите месеци, след като се родиха вече порастналите ни деца.........
Ние като цяло сме добре. И двамата ходят на градина, големия на предучилищна, малкия само за по два часа на ден, колкото да свикне с езика. Много се страхувах, че няма да се справят с езика, защото в къщи говорим само на бг, но........за сега вървят добре. Ванко говори и двата езика, но има неща, които не знае на български и обратното. Сами тепърва навлиза, ама като че ли по лесно привиква с англииския. Ванко знае всички букви и цифри и пише по голяма част от тях, за съжаление на английски Sad Много искам да го науча и на бг, ама за сега само го обърквам, като започна да му обяснявам....
Иначе, да са ни живи и здрави, голяма битка е у нас. Понякога си играят, но по често се бият и спорят и както Любето каза.......всичко изпочупиха у нас, като тайфуни са Mr. Green Не сме ги записали на никакъв спорт, Ванко се е ориентирал към борба, ама ги взимат от 7 години, а Сами дай му топка на него  Mr. Green Водя ги обаче с мен в залата, аз от година и половина съм треньор по гимнастика, та там тичат, скачат и дивеят на воля.
Зъби още не сме сменяли, не се е оплаквал и да се клатят, и за моя най голяма радост, за сега и пломби нямаме. И дано да е така, защото тука ги упояват, за да им работят в устата, а аз не съм фен на тези упойки.
Исках да ви поитам момичета, имали ли сте проблем с третата сливица на хлапетата? Ванко е с огромна трета сливица и за капак също така доста големи сливици. понякога остава съвсем малко място между тях Sad Педиатърката и фемили доктора са категорични, че трябва да чакаме защото до 7 годишна възраст имало шанс да се оправят нещата, а специалистите (двама на брой постеихме) са също толкова категорични, че трябва да се избадят колкото се може по скоро Sad Ванко диша почти винаги с отворена уста, понякога хурка като спи, като е болен, може даже и да спира да диша за секунди Sad Не знам какво да правя, дайте съвет.
Пепи, и аз да ти честитя за малкия, вече порастнал Ивчо. да расте здраво и весело детенце!
Пинк, на теб леко раждане и здраво бебче, видях лентичката ти, вече си на последната права Simple Smile
От мен това за сега!
Весели празници на всички и много подаръци, дано да сте слушали Wink
Целувки

# 51
  • Мнения: 3 500
Дани, не мога да ти помогна със съвет.

Пинк, леко раждане и да се похвалиш!

Момичета, весели и усмихнати празници!

П.с. И Моника не е сменяла зъби.

# 52
  • Мнения: 3 092
Привети момичета !
И аз така от носталгия надничам тук , обаче идват празници , темичката може би ще се оживи  Simple Smile
Пинк , стискам ти палци и не се притеснявай много набързо ще си спомниш кое и как става .
Ноел ,сега поразгледах аватара ти - много са ти хубави момичетата ! Пу , пу ..
Зори , съжалявам миличка че си без работа ! Разбирам те напълно ! права си че най - важното е децата да са живи и здрави .Едно голямо  Hug от мен .
Дани , радвам се че се "обади" ! 
Сонка , голям хубавец е твоя син ! Преборихте ли варицелата

И  Нана не сменя зъби , но вече има един нов кътник .
Сега на 20 -ти е тържеството в детската .
На 28-ми сме на алерголог .Посетихме УНГ , защото се съмнявахме за трета сливица , все болна , все и тече носа , с отворена уста диша ...а то се оказва че ще се изследваме за алергия .
Стискайте палци да е здрава  тогава , та да мине прегледа .
Целувки !  Hug
 

# 53
  • Мнения: X
Привет!
Радвам се и аз на раздвижването.....че,честичко надничам...,ама пусто рядко има какво да чета....
При нас всичко е ОК-децата са здрави....аз,кажи-речи,също/или поне съм на крака...,че и даже работя/,Иво е без два зъба и има очарователно щърбава фасада/макар и с един почти израснал нов зъб/,чака дядо Коледа/който ще му изпълни към 50% от поръчките,но неразумните и твърде скъпи поръчки отпаднаха още на първо четене/,ходи на градина,пише някакви букви/предимно на английски,че по му харесват/ и основно тренира кеч с брат си/неофициално са си организирали боен клуб/.Имаме си коте/от около 2-3 месеца/ и лудницата се допълва от неговите бели/в момента се опитва за N-ти път да бутне елхата и тя и затова вече има трагичен вид/,но пък пада голяма игра и с него.
От мен толкова.....
Пожелавам Ви здраве и късмет!
И пишете/че от телефона трудно се пише,ама лесно се чете/.

# 54
  • Канада
  • Мнения: 494
Весели празници, момичета! Желая на вас и семействата ви много здраве и късмет!  Nature Snowman

И.........много подаръци, ако сте слушкали Wink santa2 santa2 santa2

# 55
  • Мнения: 3 500
Вили, благодаря много!

Весела Коледа на всички! Желая ви много топлина, уют, усмивки и щастие да изпълват домовете ви!

# 56
  • Мнения: 1 043
Благодаря, момичета   bouquet

Весела Коледа на всички!

# 57
  • Мнения: 3 092
Весела Коледа ,момичета !
Мир , щастие и здраве даима в домовете ви !
Нека сме благодарни за това че има къде и с кого да я посрещнем
Пожелавам ви прекрасен празник

# 58
  • Мнения: 182
Весела Коледа на всички и от мен!
Да сме здрави и щастливи през новата година!

dany_ip, ние я вадихме на Руми сливицата още на 2.5 години. Уж си мислехме, че като я махнем ще спре да боледува, но уви тя си е все с кашлици и сополи и до днес. Действайте така както ви съветват лекарите.

Руми има 2 клатещи се зъба, но засега не са паднали.
Тази година успяхме да сме здрави за тържеството в ДГ. Голяма рецитиране и пеене падна. Много беше щастлива малката "артистка".

Хайде до скоро от мен!

# 59
  • Мнения: 946
Весели празници!Здраве и много щастие!

# 60
  • Мнения: X
Честито Ви Рождество!Пожелавам Ви много здраве,късмет и любов!
 Много поводи за усмивки и за "Наздраве"!И много радост покрай децата и хората,които обичате!

# 61
  • Мнения: 409
Весела Коледа! Много Здраве и Любов, много сладки мигове покрай дечицата!

# 62
  • Мнения: 1 267
Честита Коледа, стари виртуални приятелки!

Бъдете здрави! Мир и любов в семействата ви!

# 63
  • Мнения: 267
Честита Нова Година, дружки!
Пожелавам да сте здрави вие и хората около вас, децата най-вече, да има любов и благополучие за всички ви!
Сърдечни поздрави от една не често посещаваща форума мама. Хубава година!!!

# 64
  • Мнения: 903
Здравейте, мили мамчета Simple Smile Да прелетя за бързо, за да ви честитя отминалите празници и да ви пожелая много здраве, късмет, успехи и всички лоши моменти от старата година да си останат там, а само невероятни преживявания през новата Simple Smile
Иванна остана без два предни зъба и сега растат нови Simple Smile Много е смешна,а и говори много странно Simple Smile

я да ви я покажа да я видите без зъбките.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен!
Честита Нова 2012 Година момичета! Бъдете много здрави, щастливи и се радвайте, и ценете всеки миг с любимите хора и децата!  bouquet
И аз честичко надничам от носталгия - кога бяха бебета, кога пораснаха и вече сменят зъбчета  Joy
Честито на всички, които си имат бебчета и, които очакват!   bouquet
Дари вече редовно ходи на градина. Да чукам на дърво, тази година (пардон 2011г.) не се е разболявала. Получи си подаръка лаптоп, защото много слуша  Laughing Незнам дали и при другите, които имат момиченца е така, но моето е много кротко. Само дето постоянно ми е в ръцете - да се гушкаме, целуваме, мачкаме, глези се като котенце. Иначе в устата на Дари няма вече 3 зъба - 2 отдолу и един горе. Като долните два ги извади зъболекарката, тъй като постоянните вече бяха избили зад тях. И дори вече не личи, че долните зъби са сменени. А горното зъбче вече израства и както казва Табби, Дари говори много смешно. Дори когато и се смеем с баща й се чуди защо и не може да разбере, че е от фъфленето  Joy Успяхме и да силанизираме два постоянни кътника и да пломбираме един. Абе от ноември насам ни върви на зъболекар  Mr. Green
Dani_ip, направихте ли тестове за алергия? Защото Дари преди две и половина години беше постоянно болна, с пневмонии, болници и проблеми. При последното ни лежане в болница пулмоложката се заинати да й пуснем изследвания за алергия, въпреки че колегите й от УНГ държаха да извадим сливиците. Впоследствие се оказа, че имаме бронхиална астма на алергична основа. С правилното лечение и без вадене на сливиците се оправихме. Според мен послушай интуицията си.

# 66
  • Мнения: 233
bouquet

Последна редакция: нд, 07 сеп 2014, 19:42 от mindila

# 67
  • Мнения: 966
Здравейте  Hug
Йоанка преди 3м. смени долните два зъба,ходихме и двата пъти на зъболекар,че новите зъбки бяха израснали зад млечните.Първия път плака към 30 мин.,тогава не знаеше какво я чака и се изплаши от клещите,но свъшихме работата.Втория път плака 30 сек. беше много смела.За всеки сменен зъб и казах че ще получава награда от магазина за левче и това доста я стимулира  Laughing,все проверява ще има ли нови зъбки  Grinning
С градината всичко е наред ходи с голямо желание особенно в сряда и петък,защото тогава е на модерни танци.
Висока е          115,5см.
тежи                23кг.   
номер обувки  30

# 68
  • Мнения: 3 092
Леле Зори , моето момиче е едва 17 кила , иначе обувките са 31 ви номер  Laughing
Манекенка ли ще я правя не знам  ooooh!
Какво става ас Пинк , дали си има бебе , някой да има новини

# 69
  • Мнения: 419
Chestita Nova Godina i ot nas.Jelaia vi mnogo sbadnati me4ti.
Kato cialo sme dobre,goliamata uspiava da 4ete i na balgarski i na angliiski(kato tuk malko pove4e se zapava).Malkata e palna furia koiato ne se spira pred ni6to,mira niamam.
Hodia i da u4a ,otdelno domakinstvo i vsi4ko.
I poslednoto kakto vijdate v podpisa mi 4akame treto beb4e,tozi pat uj kazaha momchence pak da vidim,jivi i zdravi,na 1 iuni mi e termina.

# 70
  • Мнения: 5 591
Привет! Simple Smile

Днес е Атанасовден.
Честит имен ден на всички,които празнуват днес !  bouquet

Mucunka ,лека бременност до края,а на финала най-сладкото вързопче

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 10:58 от лава

# 71
  • Мнения: 3 092
Ей , Муцунка радвам се за теб !
Трички за щастие  Grinning
И моят термин с Нана беше на 1-ви юни , как ме върна години назад  Rolling Eyes
Лава , покажи ни моля те снимки на Лазар , така и не съм го виждала ...и той станал вече на 8 месеца , леле колко бързо лети времето  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 966
Муцунка браво за смелостта!!!  bouquet
Желая ти лека бременност !
Летните бебенца неусетно порастват,защото дните са топли и времето минава по разходки...еее и мен ме върна назад,когато Йоанка беше бебе и с теб и Алекс се разхождахме......

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 458
Момичета не съм писала от 100години.Радвам се много на порасналите дечица и новите попълнения.Муцунка браво,аз ако нямах толкова шоково рааждане бих се навила за 3-то,но още не мога да преживея шока.децата са добре Йо е една страхотна и любеобвилна кака,а Борис е едно малко слънце.Радвам им се от сърце и гледам да се наслаждавам на всеки миг с тях,че толкова бързо лети времето.Още 2,5м и Боц ще стане на годинка,а Йо на 6г.Опитвам се някак си да го хвана това време във въздуха,но нещо все се изплъзва.
Напоследък се сещам за Тарталина (май така беше ника) ако наминава насам да се обади.
Пожелавам ви един хубав неделен ден и да сте здрави

# 74
  • Мнения: 1 043
Туууук съъъм  Mr. Green
На 9.01 с планово секцио се роди бебе Александър- 3, 250 кг, 52 см.
Аз отново се възстанових бързо и на 5-я ден ни изписаха.
Сега се нагаждаме един към друг, а баткото е мнооого щастлив  Heart Eyes

# 75
  • Мнения: X
Яяяяяяяяяяяяяя.............ряздвижване Party
Пинк-че,честито!Да Ви е жив и здрав и много кротък! Praynig
Елия,е теуб се радвам да те видя Peace
Сега чакам и снимки на новите попълнения в семействата Ви/и каките и батковците/......
Иначе,за протокола-ние сме добре/децата най-вече/,преживяхме студовете,успяхме да не полудеем от заседяването вкъщи......Ивайло е във фаза отговоряне на всеки и за всичко/вкъщи това,в ДГ продължава да го играе образцов/.....и честичко се случва да е наказан за непристойно поведение......Надявам се,че няма да го държи дълго,че гледам вече  ни се изчерпват педагогическите и мирни подход-и......ама,то не може да обясняваш цял ден едно и също и никой да не те отразява........

# 76
  • Канада
  • Мнения: 494
Здравейте и от мен, да се отбия и аз набързо, че сега се сетих, и ако го отложа съм забравила, сигурно ЕГН-то си казва вече думата  Embarassed
Пинк, честито ви бебенце. Нека да е здрав и послушен Александър и много да ви радва!
Муцунка, лека бременност! Направо се възхищавам на смелостта на майкте с повече от 2 деца! Аз да си призная понякога се замислям, но.....за сега не съм събрала кураж още Simple Smile
Таби, ако не кажеш, че е Ивана, няма да я позная.....така се е променила....Порастнаха децата.....А ти си си все същата свежарка, трябва да издадеш рецептата
Саси, не сме правили никакви тестове. Sad Тук ако те решът, че имаш нужда от някакви изследвания ти дават направление, иначе....не можеш да измолиш нищо, а няма и на кого да си платиш да ти даде Sad Ще държим докато можем без операция и да се надявам да се окажат прави докторите, че ще го израсте Rolling Eyes
Вили, много фина вашата госпожица, наистина манекенско тегло Simple Smile Да не е злояда? Нашия момък е над 25 кила вече, а 32 номер обувки почти са му малки....
Ето ги и моите "бебе" в дясно(със синята шапка) и "батко" - в ляво (със сивата шапка) Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 2 686
Леле, момичета, аз на второ не мога да се навия, пък вие потретвате  Grinning

 Hug

# 78
  • Мнения: 1 267
Добро утро!

Пинк, честит втори син:) Мъжка майка си и ти:)

На другата мъжка майка Люба, ЧРД на Сами. Здрав да расте това хубаво момче:)

Муцунка, поздравления, кураж си трябва. Аз няма да мога да издържа на този етап.
Е към 40, ако се реша...

Табби, прекрасни сте. Божеее, как лети времето.

Аз снимки нямам, не качвам, трябва да изнамеря.

Пак да кажа, във ФБ подържаме пак връзка, май по-активна, бих искала да ви имам като приятели - anna siveva.

Вили, върна ли се на работа?

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Леле, момичета, аз на второ не мога да се навия, пък вие потретвате  Grinning

 Hug

+1 Peace
И аз,ако може да се присъединя към вас  Hug

И ние вкъщи сме в очакване..."кога ли ще ми паднат зъбките"???Все уж го болят и все чакаме да паднат Laughing щото и в ДГ имат деца със вече сменени зъбки.
Иначе сме 115см.,18кг с дрехите Mr. Green и малък крак-28 номер.
Не ще да "купуваме" никакви бебета,че не искал да му чупи играчките и да плаче Laughing Та така при нас накратко.

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 15:45 от tandonova79

# 80
  • Мнения: 3 092
Ей , аз с много закъснение да кажа - Честита рожба , Пинк ! Да ти е жив и здрав !
Ане , не съм се върнала на работя , диря си нова , хората са в неплатена , фирмата отиде на зле и ми е мъчно , защото много си обичах и колегите и шефовете , ама ... Cry
Между другото наистина щяхме да полудеем от тези студове ...

Таталина  - кой беше питал за нея ... newsm78( това ЕГН брей ..) ходи на работа , почти никакво време не и остава и сигурно за това не пише .
Не сме се чували отдавна , но ще и предам че сте питали за нея  да се разписва .Hug
Люба  това с отговарянето ми е познато и на мен нещо вече взеха да не ми издържат нервите , та да видим  ooooh!
dany_ip много са ти хубави момчетата ! Да са ти живи и здрави .
Аз все подканвам , ама не пускам и аз снимки на децата ...
Хайде ако има някой по сериозен от мен да си наснима децата и да ги видим !
Муцунке и от теб искам снимки теб с двете рожби и с коремчето!  Heart Eyes
Сега се вълнувам от градинските страсти покрай Влади .
Много ми се иска да го приемат .
Кога се роди , кога стана почти на три ..лети си времето брей ..
Целувки !

# 81
  • Мнения: 966
Здравейте качих няколко снимки в бебешкия албум на Йоанка на моите момичета

http://junebaby.snimka.bg/baby/ani-na-zorri.168837.26491070

# 82
  • Мнения: 966


Живи и здрави бъдете вие и обичаните ви хора!

При нас всичко е наред,момичетата са на градина аз вкъщи Simple Smile Все още не работя,а и зимата не търся нищо, не разполагаме с баби и при боледуване на децата ги гледам аз.

# 83
  • Мнения: 3 092
Честита Баба марта и от мен !
Живи и здрави да сте !
Зори , много са ти хубави момичетата , успях да ви разгледам снимките !  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 966
Мили момичета Честит Празник!!!!!

# 85
  • Мнения: 5 591
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!  bouquet

# 86
  • Мнения: 3 092
Наистина със закъснение , но честити Великденски празници !
КАк минаха , къде бяхте - хайде , разказвайте !
Муцунке , как си , време не ти остана вече май  Simple Smile
Пинк , колко е пораснал твоят малък-голям човек ..папка ли и спинка ли достатъчно  Grinning
Зори , какво става с теб , намери ли си работа ...
Толкова време не сме писали в темата ..

# 87
  • Мнения: 419
Ами добре сме,но наистина времето малко.Още малко остава а и вече се изморих ама съм и +20 кг. до момента и ми тежат.Иначе сме пълна програма,аз на колеж ,мъжо почна магистратура,и лудницата е пълна.Майка сега е тук за два месеца и си тръгва средата на юни.
Децата са добре,Алекс е в много труден период,вика,плюе,казва юе сме лоши,че не я обичаме,направо в чудо съм се видяла вече.Малката е пълна фурия,страх от нищо няма,щом се научи и тротинетката на как си да кара(само с две колела е),абе не се спира.Иначе и двете все мрънкат и плачат,не се издържа.
Как сте вие и вашите дечица?

# 88
  • Мнения: 966
Привет и от мен   bouquet
Муцунка вчера се сетих за теб,минах покрай вас с децата и гледахме към балкона ви(а той празен  Sad)Йоанка ме попита дали ще идвате това лято в Пловдив.....
При нас нещата са спокойни,аз все още почивам.Лятото не се намира работа в Пловдив от септември ще действам(имам нещо напредвид,дано се осъществи тогава...)
Йоанка  ми прави фасони от време на време,но се търпи.Иска повече внимание и аз се старая да и го дам.Излизаме веднъж седмично само двете по магазините и на разходка.След градина иска да и прекопирам картинки или нарисувам нещо,тя да го оцвети после ....ако и откажа се сърди ,и докато не го свърша,както тя иска ме тормози Simple Smile,за нея е важно да не са и изхабени фулмастрите Laughingче става мрънкане.... и аз всеки месец купувам фулмастри. Сякаш големите деца искат повече внимание от малките...Велинка обикновенно няма претенции и е някъде около кака си,ако каката е заета с рисуване,малката около нея си играе.
Вече открихме и сезона на колелетата Йоанка кара от мин. година без помощни,а Велинка е на малко колело с помощни.
Навън ме слушат.Велинка я гледам по-изкъсо че забравя да се пази от люлките.
Йоанка вече мисли за рождения си ден ......иска торта с каляска,кон,принцеса и принц Laughing
Подаръка вече е купен и чака не тайно място.Скутер на 2 колела,китара(детска)Искаше скутер още мин. година,но тогава прецених че е рано,усъвършенствахме колелото.
Поздрави на всички
Пишете какви подаръци мислите да купувате за "големите" ни 6г. деца

# 89
  • Мнения: 419
На 1 май в 22.34( американско време) се роди нашият прекрасен син Николай,2 кг и половина и 43 сме.Малко подрани (бях в 35 седмица).
Изписаха ме мен в четвъртък 3 май че имах да ходя на изпити,в петък за мое учудване като отидох да кърмя малкия в неонтологията и ми викат изписваме го(че той беше в неонтологията,поради по -ранно раждане).Мъжо на работа,каките болни в къщи,за бебето дрехи нямах и ме изписаха с дрехите от отделението.Малко мъчно ми беше,ама няма нищо.Сега има по-тежка жълтеница,отделно главичката му е доста синя ,че е бил малко по странно обърнат,тук се води (  face up).Раждането е тръгнало рано поради отлепване на плацента което е много опасно за майката и бебето,та се радвам че и двамата сме добре.
С Ники добре се кърмим,слушка като цяло не мога да се оплача.
Раждането беше нормално с повече разкъсвания и кръв,още леко наболява,но не много.

# 90
  • Мнения: 966
ЧЕСТИТО Люба!!!!Да ти е жив и здрав юнака!!!!
Да пораства бързо ,че да може да играе с каките!!!!




# 91
  • Мнения: 5 591
Mucunka ,честито юначе!Да ти е живо и здраво!На теб бързо възстановяване!

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 08:11 от лава

# 92
  • Мнения: 3 092
Честито малко юначе и от мен , Люба ! Да ти е жив и здрав и много , много да те радва !
Стана ми много мило като те прочетох .
Вярно , това за изписването е било наистина ненадейно , но ...здраве да е .
Да минава жълтеницата , скоро и главичката му ще изглежда съвсем добре , сигурна съм.
Да се оправяш бързо и ти  и моля те , пусни ни снимки !
Целувки на каките и на мъничето .
 Hug Hug Hug

# 93
  • Мнения: 5 591
Днес Преслава  става на 6 години!




Последна редакция: нд, 10 юни 2012, 12:55 от лава

# 94
  • Мнения: X
Да Ви е жива и здрава!Много късмет и безгрижно детство й пожелавам!  bouquet

# 95
  • Мнения: 5 591
*Люба*,благодаря за хубавите  пожелания.

# 96
  • Мнения: 966
  bouquet честит рожден ден на всички сладурки и сладурковци от темичката ни!!!!!
Мина и нашия рожден ден и вече дишам спокойно  Laughingголяма еуфория беше,броеше дните до рождения си ден от месец и половина по-рано.Все разпитваше за подаръците...тортата.Сама си направи поканите.Рождения ден беше вкъщи.Накрая ми каза че е получила всичко което е искала и е много доволна Grinning

# 97
  • Мнения: 966
http://junebaby.snimka.bg/children/ani-veche-na-2g.253833.27514521
тук в бебешкия албум на Ани качих няколко снимки от рожденият и ден и на следващия ден как се радва на един от подаръците.Тортата я правих аз,много се старах да купя играчките за отгоре по нейно желание и фантазия,но тя не ги беше виждала до момента на сервирането и беше много развълнувана от вида на тортата.

# 98
  • Мнения: 1 138
Здравейте,
да ви питам момичета какво ще кажете за предучилищната група - в детка градина или в училище ще е по-добре да я изкарат.
От една страна си мисля, че в детската примерно имат време за почивка за игра, но от друга като знам, че Вики хич не обича да ходи, смятам училището за по-добрия вариант за него.

Чудя се дали предучилищната в училище е същото като в първи клас примерно - 45 минути час на едно място, междучасия и т.н. или е преход между заниманията в детската и училището.

# 99
  • Мнения: 3 092
привети
Поли ,  аз ще оставя Нана  в детската и градина , като залагам и на занимания в къщи след детска .
Няма да я записвам на  предучилищна в "голямо " училище .
Мисля че това е излишен стрес за детето .
Пък и ако заниманията са до обяд там , кой ще я взима .
Ако остава за цял ден къде ще си почива ...
Вярно всеки си решава за своето дете . Аз предпочитам моето да си остане в детската  с приятелчетата  си , пък догодина живот и здраве  в първи клас  Simple Smile

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Привет  Hug
Вили, и аз така смятам  Peace Криско ще си остане в детската градина и тази година. Да спи на обяд, да играе с децата. А за ученето- те и сега учат букви и цифри.

Признавам си, не съм чела назад..
Но пък ще сложа снимки в страничката във ФБ Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 07:14 от Анелиз

# 101
  • Мнения: X
Привет и от мен!
И аз съм го планирала Иво да си изкара ДГ до края-въпреки,че ще ми е по-удобно да е на едно и също място с батко си,но пък полудневното обучение ще ни постави в трудно положение с прибиране,гледане и т.н....,а и наистина съм доволна от детската му градина/той също/...та,ще учи буквите и цифричките там...
Иначе при нас ново-няма...бяхме на море,сега си почиваме от почивката......борим се с жегите и така до есента....Отивам и аз да кача една снимка на диването във ФБ групата.

# 102
  • Мнения: 1 138
Благодаря за отговорите  Simple Smile

на Вики обаче така и не успя да му хареса детската градина, въпреки че вече е голям.

А като го взимат на обяд ми се струва, че по лесно ще свикне, само се надявам подготовката да е добра за първи калас после.

Кажете момичета знаете ли какво ще учат в първи клас, и какво трябва да е научило вече детето. Нещо не ми е ясна учебната програма.

# 103
  • Мнения: 966
Здравейте  ние тръгнахме на градинка ,всичко е ок. Все още са сборни групите,но това за нас е добре,защото и двете ми деца са в една група и каката се грижи през целия ден за малката  и я наставлява  Simple Smile.
Порастват децата вече и по-малко се сещаме за темата,нормално си е.....
Подготвили сме с децата саксийки с цветя за техните госпожи за официалния ден на градината.Радваха се много ,заедно ги садихме и поливаме през лятото. Иначе лятото ходиха само 2 пъти ,колкото да не направят повече от 30 дни.Вече ще ходят редовно,защото аз започнах работа и съм заета.
 bouquet bouquet bouquetза всички  bouquet bouquet

# 104
  • Мнения: 235
Ха здравейте и от нас с Йоанка. Не съм писала от 200 000 години. Попрочетох тук-там- честито на мамите с нови рожби...
Ние сме ок, в момента сме в Германско и ни е много много скучно, но в края на месеца се прибираме и Йоана тръгва на градина, а живота продължава в старото си русло.
Новото при нас - чакаме бебе...бременна съм в шестия месец, уж пак ще е мадама, но док я гледа отдавна и каза, че не е 100% сигурен. За мен остава надеждата да е момченце все пак...
Йоана се радва, вече купуваме дребни нещица за бебето и тя избира ли избира....
Ами това е с две-три приказки от нас...
пак ще ви пиша Grinning

# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Мимик, честита хубава новина  Hug Много се радвам за теб. Желая ти леко да изкараш последните месеци.. И да се похвалиш, когато се роди бебето Simple Smile Покажи ни някоя снимка на Йоанка.

# 106
  • Мнения: 3 092
 Grinning я ново бебе ще си имаме - Честито Мимик !
Надяваш се да е момче ,ли ... ех че е палав сина ми - спомням си колко миличко и кротко беше с Нана  Simple Smile Живо и здраво да ти е бебето , пък пола според мен няма значение .

Зори , много хубава идея е това с цветята .Аз мислех да купувам направо букетчета , но това със саксиите е супер идея.Догодина определено ще я пробвам .

А сега да си питам - има ли още някоя мама да чака бебе и да се спотайва ....не знам защо ама ме гризат разни съмнения ..... в юлската ми тема подозирах и познах .....сега ще успея ли  Thinking ако да започвам бизнес като гадател  Wink
А , Зори да не забравя - радвам се че отново си започнала работа .
На 17-ти и аз изпращам децата на градина с песен.
Стискайте палци и аз да си намеря работа .
Пинк , Люба, Пепи  сетих за вас , как сте -разпишете се !  Simple Smile

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Да, идеята на Зори за цветята е супер! И аз ще се възползвам  Peace Благодаря Зори за идейката. Честита ти работа и от мен, с удоволствие да си я работиш и хубави парички да вземаш. Аз влязох в албумчето ти, още предния път преди да пиша, но не видях новите снимки  newsm78

Вили, стискам ти палци да си намериш много скоро, хубава работа с удобно работно време и добро заплащане  Grinning За бременни аз не знам, пу-пу не съм аз  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 092
Вили, стискам ти палци да си намериш много скоро, хубава работа с удобно работно време и добро заплащане  Grinning За бременни аз не знам, пу-пу не съм аз  Mr. Green
мерси миличка !  Hug

# 109
  • Мнения: 1 267
що пу-пи, ма Анитке, я не се пАзи Simple Smile))

Бебе и първокласник = изкл. добра комбинация Simple Smile

Вили, ще си намериш и още как, вярвай и ще стане.

Мимик, честитоооо. Хубави спомени имам от Йоанка, малеееееее това време тече ли, тече.

Момичета, писах и във ФБ на 22 и 23 доведете децата пред народния на детския панаир на изкуствата. аз съм там на щанда по декупаж ( салфетна техника). няма да имам време да обърна внимания, но вярвайте това наистина е чудесен арт панаир. вие и децата ви, могат да открият своето хоби, да научат как се прави.

www.easyartbg.com

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ане, събирам смелост все още. С Криско не съм имала проблеми, беше си кротко дете, но някак не съм узряла още за идята да имам второ. А те годинките си минават и нямам още много време за чудене  Simple Smile
Прочетох и в друга тема  панаира на изкуствата, пожелавам ти много хубаво и запомнящо се изживяване! За пръв път ли ти е да участваш в такава изява? За съжаление не мога да го посетя, знаеш далечко идва Wink. Като организирате във Варна ще се видим Wink

# 111
  • Мнения: 419
Тук съм,но ангажименти много,учебие ,деца,домакинство,направо се чудя как да свърша всичко.Иначе сме добре,какта е на училище а малките са в къщи или с мен или с баща си в зависимост от това кога съм на училище.Мимик честито.Зори браво и на теб.айде стига от мен че много учене ме чака.

# 112

Общи условия

Активация на акаунт