Децата от ЮНСКАТА дружинка навършиха 5 годинка!

  • 46 050
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Мимик, честита хубава новина  Hug Много се радвам за теб. Желая ти леко да изкараш последните месеци.. И да се похвалиш, когато се роди бебето Simple Smile Покажи ни някоя снимка на Йоанка.

# 106
  • Мнения: 3 092
 Grinning я ново бебе ще си имаме - Честито Мимик !
Надяваш се да е момче ,ли ... ех че е палав сина ми - спомням си колко миличко и кротко беше с Нана  Simple Smile Живо и здраво да ти е бебето , пък пола според мен няма значение .

Зори , много хубава идея е това с цветята .Аз мислех да купувам направо букетчета , но това със саксиите е супер идея.Догодина определено ще я пробвам .

А сега да си питам - има ли още някоя мама да чака бебе и да се спотайва ....не знам защо ама ме гризат разни съмнения ..... в юлската ми тема подозирах и познах .....сега ще успея ли  Thinking ако да започвам бизнес като гадател  Wink
А , Зори да не забравя - радвам се че отново си започнала работа .
На 17-ти и аз изпращам децата на градина с песен.
Стискайте палци и аз да си намеря работа .
Пинк , Люба, Пепи  сетих за вас , как сте -разпишете се !  Simple Smile

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Да, идеята на Зори за цветята е супер! И аз ще се възползвам  Peace Благодаря Зори за идейката. Честита ти работа и от мен, с удоволствие да си я работиш и хубави парички да вземаш. Аз влязох в албумчето ти, още предния път преди да пиша, но не видях новите снимки  newsm78

Вили, стискам ти палци да си намериш много скоро, хубава работа с удобно работно време и добро заплащане  Grinning За бременни аз не знам, пу-пу не съм аз  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 092
Вили, стискам ти палци да си намериш много скоро, хубава работа с удобно работно време и добро заплащане  Grinning За бременни аз не знам, пу-пу не съм аз  Mr. Green
мерси миличка !  Hug

# 109
  • Мнения: 1 267
що пу-пи, ма Анитке, я не се пАзи Simple Smile))

Бебе и първокласник = изкл. добра комбинация Simple Smile

Вили, ще си намериш и още как, вярвай и ще стане.

Мимик, честитоооо. Хубави спомени имам от Йоанка, малеееееее това време тече ли, тече.

Момичета, писах и във ФБ на 22 и 23 доведете децата пред народния на детския панаир на изкуствата. аз съм там на щанда по декупаж ( салфетна техника). няма да имам време да обърна внимания, но вярвайте това наистина е чудесен арт панаир. вие и децата ви, могат да открият своето хоби, да научат как се прави.

www.easyartbg.com

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ане, събирам смелост все още. С Криско не съм имала проблеми, беше си кротко дете, но някак не съм узряла още за идята да имам второ. А те годинките си минават и нямам още много време за чудене  Simple Smile
Прочетох и в друга тема  панаира на изкуствата, пожелавам ти много хубаво и запомнящо се изживяване! За пръв път ли ти е да участваш в такава изява? За съжаление не мога да го посетя, знаеш далечко идва Wink. Като организирате във Варна ще се видим Wink

# 111
  • Мнения: 419
Тук съм,но ангажименти много,учебие ,деца,домакинство,направо се чудя как да свърша всичко.Иначе сме добре,какта е на училище а малките са в къщи или с мен или с баща си в зависимост от това кога съм на училище.Мимик честито.Зори браво и на теб.айде стига от мен че много учене ме чака.

# 112

Общи условия

Активация на акаунт