Нищо че Октомври е далече, мама чака сърчице да види вече

  • 24 599
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
Браво Пипи страхотна си
до slunchf0 няма да се види сърдечна дейност аз съм в 8 г.с. и , а според календара 7 г.с. и чак днес се видя сърчице така че на бързай имай търпение

# 46
  • Мнения: 102
За сънищата. Аз преди сънувах много, всяка нощ.
Сега обаче едвам дочаквам милото да се прибере в 20:30 от работа и в 21 съм легнала вече  Blush толкова ми се спи,а сутрин е направо кошмар ставането. В 7 ни звъни будилника, но поне до 8 кучето прави отчаяни опити да ме хапе за пръстите на краката ,за да го изведа  Embarassed

# 47
  • варна
  • Мнения: 1 228
labella  виждам ,че имаш куче каква порода е и как ще процедирате когато дойде бебето .Ние имаме бултериер ,много е послушен ,но направихме грешката да му позволяваме да спи понякога при нас и ми е притеснено дали ще можем да го отучим ,да се качва на леглото дори да влиза в стаята за няколко месеца поне.Иначе сам сигурна ,че той ще е наи добрия приятел на детето ми  Simple Smile Нека ако има и други мами които имат кучета да споделят

# 48
  • Мнения: 261
Na6eto ku4e djak rasel to sa6to spe6e pri nas v legloto no go otu4ixme vzexme mu edno legalce i sega tq e dovolna 4e si ima neino k1t4e v ka6tata nqmaxme nikakvi problemi

# 49
  • Мнения: 102
labella  виждам ,че имаш куче каква порода е и как ще процедирате когато дойде бебето .Ние имаме бултериер ,много е послушен ,но направихме грешката да му позволяваме да спи понякога при нас и ми е притеснено дали ще можем да го отучим ,да се качва на леглото дори да влиза в стаята за няколко месеца поне.Иначе сам сигурна ,че той ще е наи добрия приятел на детето ми  Simple Smile Нека ако има и други мами които имат кучета да споделят

Дано всичко да е наред и да дойде бебчето  Praynig
Ох нашето кученце е това което виждаш на снимката на аватара ми. Моя приятел ми го подари,беше го купил от магазин,но се оказа,че не е породисто. Иначе и аз незнам какво ще правим. То спи в краката ми  Tired или най-много да е на килимчето до спалнята,но така че да ме гледа. Толкова е привързано към мен, пък и аз към него де  Blush Хем си има креватче(на снимката е) дадохме ненормалните 100лв, хем ако го оставя в кухнята да си спи в него и започва неистово виене и драскане ,за да влезне при нас.  Rolling Eyes Направо не ми се мисли... Иначе баща ми му е кандидат  Laughing като се роди бебо Whistling,но аз не виждам как ще си го дам.

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 15:03 от labella

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Vikinci, моето си беше направо прокървяване, не само зацапване. Продължава вече цяла седмица и повече, но отшумява. Аз бях по същия начин и с първата бременност. Пия 3 по 2 но-шпа и 2 по 1 утрогестан. Но миналия път даже и утрогестан не ми дадоха, само но-шпа и пак спря от самосебе си, само че дълго време се оттичаше. Това, което ми обясни лекарката е че матката контрактира и затова се получават болките, а оттях се стига и до кървене.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 503

Момичета, радвам се че темичката ви харесва. Моля, който не се види в списъка да ми драсне едно ЛС, за да редактирам докато има време.

Здравейте, момичета! Браво, Пепи! Невероятна тема си спретнала. И аз се записвам за новата тема. Не съм много активна все още, но е от суеверие, защото не съм минала през лекарски преглед все още. Надявам се другата седмица да успея и всичко да е наред. Тогава ще се запиша и аз при Пепи за първата страница (дано да не е късно). Иначе ви следя и се радвам за всички, които вече са били ощастливени от доки.

# 52
  • варна
  • Мнения: 1 228
А пък нашето куче е привързано повече към мъжа ми то такава любов няма и даже го ревнува от мен .Наши приятели бяха дошли със детето си (1г) в къщи и мъжа ми взел малкия и му се радва ,кучето като хукна и то и като се навря и него да галят ,много е ревнив дано да си нямаме проблеми

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 678
...

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 17:44 от sisi83

# 54
  • Мнения: 499
Момичета, не издържах аз на това напраежение да или не и затова отидох и си направих кръвен тест и резултат излезе преди малко 69 mIU/ml...според вас това положителен резултат ли е и на коя седмица отговаря горе - долу?

# 55
  • Мнения: 261
Govorix s moita genikolojka kaza da piq 3po 1 no spa i vitamin c da ne se paniram tolkova mnogo 6tom ne e silno a samo pri barsane i ne e krav nqma za kakvo da se pritesnqvam i da si leja v nas.no 6efa ne me puska da si xodq na vsi4koto otgore nqma tok v magazina i umiram ot stud napravo sam bqsna moje li da e takav kriv tozi 4ovek

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Момичета, не издържах аз на това напраежение да или не и затова отидох и си направих кръвен тест и резултат излезе преди малко 69 mIU/ml...според вас това положителен резултат ли е и на коя седмица отговаря горе - долу?

Смуси, според мен си в много ранна бременност. Аз като си направих кръвния тест един ден след закъснението, резултатът ми беше 774. Виж в предната ни тема има ориентировъчни стойности, да видиш как се движиш.

И аз си имам куче - дакел - той също е много глезен и ревнив. Спи при мен. Но мисля, като дойде време за бебо, кучето да остане при майка ми и да ходя да го виждам от време на време.

# 57
  • София
  • Мнения: 418
И аз имам куче - бигъл. В момента е при майка ми и брат ми, понеже сме в много голям ремонт. Приятелят ми не иска много да я взимаме (ние от скоро живеем заедно), понеже е много откачена и е свикнала да спи по леглата, отваря си вратите и като е сама за дълго се измисля по някоя беля да свърши, но аз го работя... Още го обмисляме това с кучето. Иначе не мисля, че кучето пречи на бебето, стига да се поддържа хигиена и кучето да си има ваксини и тн.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 082
Смуси, ето ти ги пак стойностите на ЧХГ:
• 3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
• 4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml

vikinci моля те, пиши на ки
рилица, все пак форума си има правила  Rolling Eyes

За сънищата, нормално е. С първата си бременност сънувах изключително ярки и реални сънища, а кошмарите..... ooooh! Ето малко литература Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3425

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3438


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3448

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3449
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3494

# 59
  • Мнения: 81
На мен терминът ми е около 4 ноември,но съм сигурна,че ще родя октомври живот и здраве ,така че ще следя и октомврийките и ноемврийките  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт