Нищо че Октомври е далече, мама чака сърчице да види вече

  • 24 600
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • варна
  • Мнения: 1 228
Проверих резултатите от изследванията си :
кръвната захар е малко висока:глюкоза 7.56 ,но бях закусвала не отидох да ми изследват захарта все пак:)
 Урина-pH- 6
  Урина - Относително тегло 1.030-това и идея си нямам какво е
 Урина - Седимент 4-5 левкоцита, плоски епителни клетки, бактерии
  това с бактериите не ми харесва особено
TSH 2,27 -казаха ми че е в нормата
 Hug Да видим докторката какво ще каже утре
             

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 108
 Чести празник и от мен милички  bouquet  bouquet  bouquet за мен това е най-хубавият ден в годината- не само празникът на жената , но това ,че имам и рожден ден. Днес цял ден само положителни емоции и насам- натам . Мили дами желая ви една прекрасна вечер Hug Hug Hug
 Радвам се за всички с добри новини от прегледите, аз утре съм на изследвания.Дано вичко е наред Praynig
 Диони ще се моля за теб вичко да се оправи Praynig
 Лека вечер  bouquet

# 722
  • варна
  • Мнения: 1 228
Ех ,че хубаво ..Честит рожден ден много здраве и само хубави моменти от тук нататък  Hug
Ти си била най- хубавия подарък на твоята маика  Laughing  bouquet

# 723
  • Мнения: 0
Kaliopa02, Честит двоен празник  newsm67

# 724
  • Мнения: 873
kaliopa
 newsm59

mimenceto, добре ти е урината-имало бактерии,ами и на мен така ми излезе,но не сме давали стерилна урина все пак Peace

аз днес пак ходих при личната,понеже вчера цял ден повръщах от адски болки в гърлото и напъваща кашлица. тя не се впечатли особено от цялата работа. каза утре, че ще ме прегледа пак и ако решим,ще удължим болничния до края на седмицата Crazy
днес съм малко по-добре, поне гърлото не ме дере,ама не мога и особено да говоря,та затова съм така активна във форума-задоволявам потребността си от общуване Mr. Green

# 725
  • Мнения: 56
Честит празник, момичета Hug

Диони, стискам палци, всичко да е наред Peace

Калиопа, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива и през Октомври да си получиш сладък, розов подарък Heart Eyes

Някой беше питал за болки в кръста. Напълно нормални са, нали там сега всичко се прегрупира, че да прави място за растящата матка. И мене ме приболява, но аз си имам едно двегодишно кюфтенце, което обича да го гушкат Laughing
На мене ми щръкна корема, май скоро ще купувам бременни панталони. А какъв вълчи глад ме гони денонощно....страшна работа.

Супер идея за групичката във Фейса, така по-лесно ще се опознаем!

# 726
  • Мнения: 556
Честит празник момичета! Hug
Пожелавам ВИ много здраве, късмет и любов и на есен сладки малки бебенца!

Честит рожден ден и на рожденичката! Да е жива и здрава и много обичана! Simple Smile

Аз също се включих във фейсбук.
Нямам търпение да дойде 14-ти за първата ФМ. Simple Smile
В началото на темата казахте, че има още едно момиче с близнаци, а кое е то? Blush

# 727

Общи условия

Активация на акаунт