Нищо че Октомври е далече, мама чака сърчице да види вече

  • 24 598
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Честита нова тема!Браво на Пепи!   bouquet
Добре дошли на всички нови мами!   bouquet
Аз вчера трябваше да съм на първия си преглед, но доктора е болен цяла седмица няма да го има.Чак на 28.02 си записах час.Малко се притеснявам,че много време минава без да знам в какво състояние сам.Последно ми доиде на 7.01.
Хубав ден на всички! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 102
Здравейте!
Да ви попитам вие колко пъти пускахте бета чхб?

Може и мен да ме включите в списъка на 24г.  съм от София  първа бременност по мой изчисления термина ми трябва да е на 27.10 Embarassed

# 32
  • Мнения: 3 642
пак се записвам да ви следя
термин 21-ви октомври - първа бременност в софия  Grinning

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
vikinci,опитай се да запазиш спокойствие!Зацапването не е толкова нетипично,аз също имах.И аз съм на но-шпа и утрогестан.Няма страшно,мисли положително.И аз бях изплашена,но като цяло си знаех вътрешно,че всичко е ок.И така и стана.Даже пулс чухме същия ден,така че...спокойно.Горе главата!Пиши после! Hug Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 0
И аз да се включа в новата темичка!
Страхотно оформление Пепи!
Момичета какъв е този вълчи апетит, не знам, постоянно тъпча нещо. Хем ми се гади, хем тъпча... Лоша работа! Като си помисля, че с предната бременност нямах никакъв апетит и качих само 9 кг!!! Сега нещата са различни, може би годинките си оказват значение!!!
Целувки и лек ден!!!
 Hug

# 35
  • Мнения: 7
Мамита, аз искам да ви се оплача  Rolling Eyes
От извесно време не спя спокойно, събуждам се през нощта и се започва едно въртене в леглото. Ту ми е топло, ту ми е студено, тежко ми е, не искам мъжа ми да ме докосва, а попринцип спим винаги гушнати. От два дни сънувам кошмари - че е дошло време за раждането и има сериозни усложнения или, че ставам от леглото и започвам да кървя  ooooh! Това хормони ли са според вас или съм си вкарала някаква муха в главата?  newsm78 Не стига, че по цял ден ми е лошо и повръщам ами сега и това - вече не само се чувствам ами и изглеждам, като парцал  Crazy

# 36
  • Мнения: 261
Desert'rose opitvam se da sam spokoina no trudno se polu4ava lekarkata o6te q nqma moje 4ak sled obqd da doide sega ve4e nqmam ni6to kato xodq do wc no vse pak pix edno no shpa sutrinta stiskaite mi palci molq vi

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Alter Ego, да е жива и здрава дъщеря ти. Да расте здрава и послушна и да бъде най-добрата кака. А с Валерия се познаваме лично. Много е готина и винаги ми доставя удоволствие да общувам с нея Simple Smile

# 38
  • варна
  • Мнения: 1 228
и аз да се запиша в новата темичка  Hug

# 39
  • Мнения: 102
Desert'rose opitvam se da sam spokoina no trudno se polu4ava lekarkata o6te q nqma moje 4ak sled obqd da doide sega ve4e nqmam ni6to kato xodq do wc no vse pak pix edno no shpa sutrinta stiskaite mi palci molq vi

 Hug Не се тревожи всичко ще е наред! За да те поуспокоя поне малко ще ти разкажа за моята кратка история. Разбрах че съм бременна точно на 14 февруари. На 15-ти звънях на моята гинеколожка и на рецепцията ми казаха че има часове чак за 20-ти март. Аз прецених,че неможе толкова време да чакам и по препоръка на моя приятелка отидох при гинеколожка от която тя е доволна. И така на 15-ти вечерта въпросната гинеколожка ме преглежда и ми заявява :"Сигурна съм,че е извънматочна бременност. Тук ще левия яйчник ще стане еди какво си и тн. Трябва час по скоро да идваш за лапароскопия" ooooh! Две нощи не сме спали бяхме полудяли и на всичкото отгоре понеже тази ми каза еди къде си ще те боли и еди какво си - ей бога ми всичко ме болеше  ooooh!
После обаче след преглед по спешност при моята си гинеколожка и при прегледите в токуда си се оказа ,че всичко е наред засега и си е вътрематочна бременността и така.
Затова само спокойно  Hug   bouquet Всичко ще е наред.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте, момичета!
Радвам се за всички, които са получили добри новини от прегледите!  Hug

Пепи, много хубава тема си направила!  Hug

Аз днес вечерта съм на преглед и или ще се запиша окончателно в темата, или ще отпадна, каквото Господ е рекъл!  Praynig  Praynig  Praynig При мен гаденето продължава с пълна сила, направо в чудо съм се видяла, вече цял месец. Зацапването почти спира, въпреки че още има от време на време кафеникаво. Гърдите ми са наедрели и са чувствителни. Но ... днес ще видим накъде вървят нещата....

Хубав и лек ден на всички!   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 260
_Пепи_, много си добра, браво за красивата тема Simple Smile
Смуси , ти си си бременна, няма защо да се чудиш Simple Smile
vikinci, не се панирай, всичко ще е наред, консултирай се с лекар и както са ти казали другите момичета почивай си повече Simple Smile стискам палчета  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
SlunchoO, Hug  незнам дали ще видите сърчице, аз ходих на 15,02 и аз бях в 5 гс но не видяхме сърце, а само сакче.
Desert`Rose Hug
endira, tangra_t, deq_, Hariela  успех на прегледа, всичко ще мине както трябва Simple Smile Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
EvaNDJeL1Na и аз чакам с нетърпение 1.03 тогава ще бъда на втори преглед
kisssa, пробвай с линк, който е с по-малки размери. И аз вчера се чудих половин час какво се случва Simple Smile
Днес ходих да ми вземат кръв и урина, ще ме изследват общо за 15 неща. Ходих и до Цибалаб, за да ме изследват за Предразположение към тромбоза. Голяма разходка си направих Simple Smile Сега искам само да си лежа  Grinning

# 42
  • Мнения: 261
Labella sajalqvam za tova koeto si prejivqla mersi za kuraja koito mi dava6.Hariela na teb za6to ti se polu4i zacapvand xodi li na lekar kakvo ti kaza pi li xap4eta izvinqvai za mnogoto vaprosi no i az dnes imax takota zacapvane i se opla6ix dosta 4akam genikolojkata mi da doide da vidim kakvo 6te stane dano vsi4ko e normalno

# 43
  • Мнения: 165
~mademoiselle~  и аз по цяла нощ съм разкъсване от сънища, един след друг, и толкова различни и откачени. Напоследък често сънувам кръв и страх от смъртта. А през деня въобще не мисля за тикава неща. Четох малко от Фроид по въпроса за сънищата, ама с нищо не се успокоих. През ноща се събуждам и трудно заспивам а никога не съм имала проблеми със съня! Обикновено заспивам за 5 мин. а сега само се въртя, наливам се с вода и ме налягат някви странни мисли за какво ли не. Много гадно  ooooh!   #Crazy

# 44
  • Мнения: 261
Az sam po sa6tiq na4in po princip sanuvam rqdko a posledno vreme po nqkolko sanq v edna no6t i to gadni sanuvax 4e otivame na lekar i mi kazva 4e nqma puls i lekarq taka se smee ox ujas napravo

Общи условия

Активация на акаунт