Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 70

  • 24 033
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Не мога да се сетя за нещо  толкова сериозно, което може да я нарани, с какво ли толкова са я засегнали, тя наистина напоследък е малко "тънкообидна".

Като си спомня и пресилената й реакция в 17 еп., може и сега да попресили нещата, наистина много и се насъбра...не знам.

# 31
  • София
  • Мнения: 51
По този повод - шампанско
Колко му трябва на запленения?! Едно нежно докосване, един влюбен поглед, една разходка под дъжда Flutter Малиии! Сега гръмна шанпанското, а като се оженят накрая сигурно ще ни изгърмят компютрите

те затова не ни показват нищо, защото форумите ще се взривят  smile3532

# 32
  • Мнения: 10 240


От Ирра:

Превод на трейлъра:

Мурат: Толкова лесно се предавате на любовта, че не виждате нищо друго... Затова в моя живот няма място за друга...

Етем: Този дом, в който се роди и израстна и в който имаме толкова много спомени, вече не е наш...

Левент: Достатъчно! Не може да се работи така! Отменям работата по албума! Можеш да правиш каквото желаеш...

Мурат: Това напрежение между нас двамата започна да вреди на Хасрет. Трябва някак да разрешим това.
Левент: Тогава ще направим сделка...

Хасрет: Нито албумът, нито парите, нито славата... Нямам нужда от нищо! От този момент изтривам и двама ви от живота си...


Ирра, страхотна си! Благодаря!

# 33
  • Мнения: 0
Цитат
Мурат: Това напрежение между нас двамата започна да вреди на Хасрет. Трябва някак да разрешим това.
Левент: Тогава ще направим сделка...

Хасрет: Нито албумът, нито парите, нито славата... Нямам нужда от нищо! От този момент изтривам и двама ви от живота си...
Е, значи до тук (кой знае наистина какво ще е в серията) правилно сме ги преценили и тримата. Grinning

# 34
  • Мнения: 2
Ирра, Ринка, Hug Hug Hug

Цитат
Хасрет: Нито албумът, нито парите, нито славата... Нямам нужда от нищо! От този момент изтривам и двама ви от живота си
Ха, сега, де. Цветя ли ще продава на улицата? #Crazy  Може би сценаристите са решили да не става изестна поп певица, а да се занимава по някакъв друг начин с музиката.
Много силни думи от нейна страна. И аз като Рими не мога да се сетя за нещо, дето дотолкова да я обиди и нарани. Thinking Струва ми се, че Мурат и Левент мислят за нейно добро.

# 35
  • София
  • Мнения: 1
Не мога да се сетя за нещо  толкова сериозно, което може да я нарани, с какво ли толкова са я засегнали, тя наистина напоследък е малко "тънкообидна".

Като си спомня и пресилената й реакция в 17 еп., може и сега да попресили нещата, наистина много и се насъбра...не знам.
Аз предполагам, че нещо се разпореждат с бъдещата й кариера без да се допитват до нея. Другата възможност е да се разберат да чакат тя кого от двамата ще избере /макар, че то е ясно/. В такъв случай, би могло да се очаква олимпийско първенство за спечелване на циганското сърце Wink Колкото и да припали Хасрет, ще се върне! Къде ще ходи без своя вдъхновител? Най-много в някоя кръчма да попее Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 0
Приказна коледна премяна на темата, Ринка! Поздрави!  Two Hearts newsm51  
 Видя ли направи чудо!  smile3501
Свали изречението  за  "Докосването с очи " и се хванаха под ръка!  Joy Joy

Благодарности и на Ирра, и на зорките очи, които ни доставят подсказките и инфото!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Да се радваме днес и утре, все пак много ни отпуснаха с този фрагман и с подсказката,

че знае ли се какво ни спестиха и ще ни го сервират в луксозна обстановка в петък.
 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 21:29 от gakika

# 37
  • София
  • Мнения: 51
А така момичета, според мен ще ни качат малко на облаците в началото и след това ще ни съборят с гръм и трясък накрая  ooooh! ooooh! ooooh!

# 38
  • Мнения: 2 155
Ирра, Ринка, благодаря ви !   bouquet   bouquet   bouquet

Пепа днес позна за изгорялата цепеница у камината. Хасрет ще отпадне от триъгълника.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
За колко ли време ще изчезне? Дано и нейното цупене трае 2 дена.
Ама на Хасрет наистина май не й се работи.
Сега тя ще живее другаде, Мурат няма да живее в конака, май наистина нищо няма да е както преди.  newsm78

Май избързах с шампанското, освен да си го прибера. hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 21:15 от Snake777

# 39
  • Мнения: 510
Е моля ви се, задават се празници.Сега Хасрет ще хукне някъде, Мурат ще отиде да я търси.Нали Туба и Джансел имат само бизнес отношения?Как иначе да изчезнат заедно по празниците. hahaha Joy Joy Joy Joy
Ето на в каква грешка са папараците, те хората само са тренирали сцената.Като гледам сякаш и мястото е същото. hahaha Joy Joy Joy
Пък може и така да е де да знам. newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 30 147
ИРРА, РИНКА!

за мен тя чу за сделката, когато беше пред вратата, поканила ги е на вечеря и им казва последните думи от трейлъра  Confused Закъса го пак оджата  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 0
Цитат
Не мога да се сетя за нещо  толкова сериозно, което може да я нарани, с какво ли толкова са я засегнали, тя наистина напоследък е малко "тънкообидна".
Аз се сещам за това, че е предмет на сделка според думите на Левент. Както и за това, че от приятели станаха врагове и съзнанието, че тя е причината за това. Не са лековати причини според мен и реакцията на Хасрет е логична.

# 42
  • Мнения: 15
Ясно тренирали са, да не объркат случайно посоките, толкова трудна сцена,  че трябва три седмици писане и репетиране. Joy hahaha   hahaha hahaha

# 43
# 44
  • Мнения: 2
Ирра, Ринка, благодаря ви !   bouquet   bouquet   bouquet

Пепа днес позна за изгорялата цепеница у камината. Хасрет ще отпадне от триъгълника.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
За колко ли време ще изчезне? Дано и нейното цупене трае 2 дена.
Ама на Хасрет наистина май не й се работи.
Сега тя ще живее другаде, Мурат няма да живее в конака, май наистина нищо няма да е както преди.  newsm78
Ох, Уси, нямам си и на представа Хасрет какво ще прави нататък. Никоя от причините, които Ниобка изброи, не ми се струват основание да подпали моторетката. Ама тя Хасрет като стане такава, ги говори едни..."Нищо не ме интересува, няма значение. Тръгвам си." Ние с теб бяхме казали, че по- добре да спре да работи с Левент, защото ще се чувства по- добре, ама на мен защо ми се струва, че Хасрет отново смята да захвърли целия си труд през месеците в конака? newsm78  Надявам се да се занимава с музика.

Общи условия

Активация на акаунт