Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 70

  • 24 034
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 155
Изгледах 1 и 2 част на 32 на английски. Те двамата вече си имат тайно място и това е механата. Така се договориха и си казаха,че отново ще ходят там, но сега след това, което се случи. Бахар се закани когато гледаше снимката на сестра си и каза,че не е дошла, за да загуби.[/color]
С Бахар изглежда ще берем ядове, но аз се вълнувам повече дали ще се появява пак с перуката. Така както, я  премяташе по масата, дай боже да я зареже, само така бих  преглътнала още 1-2епизода с нея!

Бахар нали е близначка на Селин. Според някои теории, те имат еднакви мисли, действия и т.н. Така, че за мен е допустимо да се влюби в Мурат. Обаче да не вземе да се хвърли и тя от някой балкон?  Shocked Дано това, че е расла в друго семейство, да се окаже решаващо да не направи същата глупост.  Praynig
spam2 Имам лични наблюдения от три двойки близнаци. Единият, винаги е с по-здрава психика, по-активен и действа като мотор в живота и развитието им. Та се надявам  сценаристите да го имат предвид и да не ни мъчат с подобни трагедии. newsm78

[/quote]
Това за разликата при еднояйчни близнаци не го бях чувала. Но по важното е да го знаят сценаристите и да не ни спретнат нова трагедия.  Peace

# 736
  • Мнения: 10 240
Новата тема очаква своите запленени дами и господа:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551133.0


# 737
  • Мнения: 2 155
Ринка вече каза, че конакът никой няма да го купува. Заради големият наем и разходи по него, Томрис е решила да се раздели с него. Дали е права, тя си знае. Но че този конак е струвал доста пари за реставрацията му, па колко ли струва отоплението му? Огромни помещения с голяма височина? Много пара ще да е?  Naughty
Сега ще видим къде ще се настани семейството?  newsm78

# 738
  • Мнения: 84
Защото Салих е злобен и отмъстителен човек ,достатъчно първичен  а това за него ще начен да си върне на Мурат. Споделих в един от постовете си,че е възможно Салих да е незаконен баща на Бахар и Селин и за това са разделени и растнали в различни семейства.Имат голяма визуална прилика двете близначки и Салих.

# 739
  • Мнения: 1 095
Изгледах 1 и 2 част на 32 на английски. Те двамата вече си имат тайно място и това е механата. Така се договориха и си казаха,че отново ще ходят там, но сега след това, което се случи. Бахар се закани когато гледаше снимката на сестра си и каза,че не е дошла, за да загуби.[/color]
С Бахар изглежда ще берем ядове, но аз се вълнувам повече дали ще се появява пак с перуката. Така както, я  премяташе по масата, дай боже да я зареже, само така бих  преглътнала още 1-2епизода с нея!

Бахар нали е близначка на Селин. Според някои теории, те имат еднакви мисли, действия и т.н. Така, че за мен е допустимо да се влюби в Мурат. Обаче да не вземе да се хвърли и тя от някой балкон?  Shocked Дано това, че е расла в друго семейство, да се окаже решаващо да не направи същата глупост.  Praynig
spam2 Имам лични наблюдения от три двойки близнаци. Единият, винаги е с по-здрава психика, по-активен и действа като мотор в живота и развитието им. Та се надявам  сценаристите да го имат предвид и да не ни мъчат с подобни трагедии. newsm78

Това за разликата при еднояйчни близнаци не го бях чувала. Но по важното е да го знаят сценаристите и да не ни спретнат нова трагедия.  Peace
[/quote]
Какво ви вълнува момичета относно близнаците, да ви кажа. Тези митове и легенди за близнаците ги оставете  - няма нищо вярно, ако природата е направила така, че видимо - на пръв поглед (казвам така, защото по принцип в природата няма нищо на 100% еднакво) двама човека си приличат на външен вид, то по характер те са си съвсем различни (донякъде може да се наблюдава някакво сходство в психиката, но то е в резултат на налагането на едни и същи норми върху двата индивида и то е до време - в детската възраст), а  при положение, че двете сестри не са живели заедно, не трябва да очакваме, че Бахар ще има същото поведение като на Селин. Ама все пак е филм. Предпочитанията на близнаците, независимо в какво направление, не са еднакви. Бахар се влюбва в Мурат, просто защото той е мъж, в който всяка млада жена, опознала го от близо би се влюбила, а не защото е сестра-близначка на Селин и да очакваме, че има припокриване на вкусовете...
Ох, дали успях да обясня - не знам...
Мисълта ми е, че ако природата се е "заиграла" и е "проектирала" два еднакви на външен вид индивида, то по другите параметри те са си съвсем различни....

# 740
  • Мнения: 2 116
Защото Салих е злобен и отмъстителен човек ,достатъчно първичен  а това за него ще начен да си върне на Мурат. Споделих в един от постовете си,че е възможно Салих да е незаконен баща на Бахар и Селин и за това са разделени и растнали в различни семейства.Имат голяма визуална прилика двете близначки и Салих.

Не би ме изненадало, ако това е вярно...!
А, Саиме дали знае?

# 741
  • Мнения: 2 155
Кали, аз разбрах, че Селин и Бахар освен визуално, няма начин да си приличат и по характер. Битието определя съзнанието. Peace

# 742
  • Мнения: 2 155
Защото Салих е злобен и отмъстителен човек ,достатъчно първичен  а това за него ще начен да си върне на Мурат. Споделих в един от постовете си,че е възможно Салих да е незаконен баща на Бахар и Селин и за това са разделени и растнали в различни семейства.Имат голяма визуална прилика двете близначки и Салих.
Някак си не допускам такова развитие във филма, защото поне до този момент сценаристите не са залитали в такива крайности.  Следвали са линия на реалистичен сюжет. Сега ако заради рейтинг решат да включат някоя сълзлива история, може да има и такова развитие. newsm78

# 743
  • Мнения: 1 095
Кали, аз разбрах, че Селин и Бахар освен визуално, няма начин да си приличат и по характер. Битието определя съзнанието. Peace
Да, близнаците са си два отделни индивида, дори и раснали на едно място, ако на единия е заложено да е злобен, той ще е такъв, не трябва да очакваме, че и при другият ще е заложено.....
Само не знам от Селин и Бахар, коя е по-добрата. Според мен Селин е била по-добрата и с по-лабилна психика, а Бахар може да ни изкара нервите.....

# 744
  • Мнения: 2 116
Този сериал даде поле за изява на много специалисти от различни науки... newsm78 Joy Joy Joy

Жалко, че този параметър не се отчита от рейтингите...нямаше да имаме стигане! newsm78 Joy Joy Joy

# 745
  • Мнения: 1 095
Този сериал даде поле за изява на много специалисти от различни науки... newsm78 Joy Joy Joy
Марги не съм специалист, а съм една от тях.... newsm03

# 746
  • Мнения: 2 116
             Ето тези кадри ни дадоха повод да се усмихнем... нека завършим с тях темата!
                                                       Красота и то каква...!
                       
                          
                                    
                                    

Общи условия

Активация на акаунт